Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 1249-1296 van 1423

nisbets

Producten 1249-1296 van 1423

Cambro stapelrek 300 x 533 x 1220mm
39% korting
Cambro stapelrek 300 x 533 x 1220mm

30(h) x 122(b) x 53,3(d)cm

39% korting
€ 260,16
Excl. BTW
Was € 427,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
APS bento box 300x250mm
40% korting
APS bento box 300x250mm

Dimensies: 250 x 80 x 300 mm

40% korting
€ 27,50
Excl. BTW
Was € 45,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill Art de Cuisine menu presentatie bakken 227ml (6 stuks)
slechts € 10,54 per Unit
slechts € 10,54 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 63,20
Excl. BTW
( € 10,54 per Unit )
Was € 99,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gobel RVS Mini Croissantensnijder Met Houten Handvat 345x75x75mm
41% korting
41% korting
€ 29,01
Excl. BTW
Was € 48,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Grijs Steeneffect, 580mm
26% korting
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Grijs Steeneffect, 580mm

Kleur: grijze steen. Afmeting: 38(H) x 580(Ø)mm

26% korting
€ 55,38
Excl. BTW
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable papieren deksel voor soepbekers FB166, FB168 (500 stuks)
slechts € 0,11 per stuk
slechts € 0,11 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 54,95
Excl. BTW
( € 0,11 per stuk )
Was € 94,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Jantex dubbele raamreiniger spuitgereedschap
Jantex dubbele raamreiniger spuitgereedschap

Alles in een ontwerp, combineert spuitfles, spons & trekker

€ 5,39
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Adeline Armstoelen Leisteenblauw (4 stuks)
slechts € 27,20 per Unit
Bolero Adeline Armstoelen Leisteenblauw (4 stuks)

Stalen frame met poedercoating. 855(H)x588(B)x561(D)mm. Aantal: 4 stuks

slechts € 27,20 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 108,78
Excl. BTW
( € 27,20 per Unit )
Was € 254,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Arno Longdrink Kristallen Tumblers 430ml (6 Stuks)
slechts € 3,67 per Unit
slechts € 3,67 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per Unit )
Op voorraad
Bolero Bistro vierkante tafel grijs 66cm
LOW PRICE
Bolero Bistro vierkante tafel grijs 66cm

Stapelbaar frame en blad. 76(h)x66(b)x66(d)cm.

LOW PRICE
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Sevilla Ronde Parasol 3M Diameter Marineblauw
45% korting
Bolero Sevilla Ronde Parasol 3M Diameter Marineblauw

Kleur: marineblauw. Afmeting: 3(Ø)m

45% korting
€ 76,99
Excl. BTW
Was € 139,99
Niet op voorraad
Polar C-serie Onderbouw RVS display Vrieskast
8% korting
Polar C-serie Onderbouw RVS display Vrieskast

270W. Bruikbare capaciteit: 129Ltr. R290. Roestvrij staal

8% korting
€ 1.009,99
Excl. BTW
Was € 1.099,99
Op voorraad
Polar G-serie multideck koelkast met dubbele deuren
€ 1.937,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie premium tweedeurs koelwerkbank 267L
33% korting
Polar U-serie premium tweedeurs koelwerkbank 267L

350W | Netto capaciteit 196L | R290

33% korting
€ 1.677,83
Excl. BTW
Was € 2.493,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Ultra Camcart UPCH1600 verwarmde deuren blauw
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 3.540,11
Excl. BTW
Was € 5.448,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie multideck koelkast met drievoudige deuren
13% korting
13% korting
€ 2.399,99
Excl. BTW
Was € 2.769,99
Niet op voorraad
Polar G-serie gekoelde saladette 288L
22% korting
Polar G-serie gekoelde saladette 288L

RVS met marmeren werkblad. Geschikt voor GN. 2 deuren.

22% korting
€ 743,99
Excl. BTW
Was € 958,99
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare soepbeker 91cl (500 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
slechts € 0,15 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 74,29
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 111,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero bagage steekwagen
57% korting
Bolero bagage steekwagen

Geborsteld RVS. Max. capaciteit: 150kg.

57% korting
€ 160,01
Excl. BTW
Was € 370,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Rodeo Hoge Krukken (Enkel)
Nieuw
33% korting
Bolero Rodeo Hoge Krukken (Enkel)

Zithoogte: 1060 mm. Per stuk verkocht

33% korting
€ 87,72
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Lincat Silverlink 600 salamander grill GR3
30% korting
Lincat Silverlink 600 salamander grill GR3

Elektrisch | 2,8kW | 600mm breed

30% korting
€ 486,92
Excl. BTW
Was € 693,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Tafelblad Van Gehard Glas Voor Buiten, donker Granieteffect, Witte Rand 700mm
49% korting
49% korting
€ 52,09
Excl. BTW
Was € 102,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Harley dessertmessen RVS 205mm (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,20 per stuk
slechts € 1,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 1,20 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met marmeren werkblad 240L
10% korting
Polar G-serie koelwerkbank met marmeren werkblad 240L

155W | Netto capaciteit 201L | R600a

10% korting
€ 862,99
Excl. BTW
Was € 959,99
Op voorraad
Bolero Windsor Aluminium Groene Stoelen (4 Stuks)
slechts € 79,50 per stuk
slechts € 79,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 317,99
Excl. BTW
( € 79,50 per stuk )
Was € 399,99
Op voorraad
Bolero 'D' Vorm Geborsteld Stalen Prullenbak Met Open Deksel 86L
14% korting
14% korting
€ 102,99
Excl. BTW
Was € 119,99
Niet op voorraad
Bolero Eden PE gevlochten rattan outdoor armstoelen antraciet (4stuks)
slechts € 64,84 per Unit
Bolero Eden PE gevlochten rattan outdoor armstoelen antraciet (4stuks)

Aluminium Frame. 768(H)x595(B)x572(D)mm. Aantal per verpakking: 4

slechts € 64,84 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 259,33
Excl. BTW
( € 64,84 per Unit )
Was € 384,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 650 elektrische friteuse 10L 65/41 FRE
42% korting
42% korting
€ 666,46
Excl. BTW
Was € 1.150,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 600 open onderkast 60/120 B
59% korting
Gastro M 600 open onderkast 60/120 B

Verstelbare poten. Serie 600.

59% korting
€ 238,18
Excl. BTW
Was € 574,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbaar Fish & Chips Papier Wit 500x750mm (200 stuks)
slechts € 0,16 per Unit
slechts € 0,16 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 31,83
Excl. BTW
( € 0,16 per Unit )
Was € 41,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Solar wijnglazen 410ml (24 stuks)
slechts € 1,92 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 410ml (24 stuks)

410ml (14½oz). Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 1,92 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 1,92 per stuk )
Was € 57,99
Op voorraad
Cambro Hoogwarmte polycarbonaat 1/4 Gastronorm Deksel
slechts € 1,38 per Unit
slechts € 1,38 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 8,24
Excl. BTW
( € 1,38 per Unit )
Was € 17,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Colpac Zest composteerbare kraft saladedozen 500ml (500 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 147,72
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro stalen zijstoelen Gunmetal grijs (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen zijstoelen Gunmetal grijs (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Zithoogte: 440 mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 179,99
Excl. BTW
( € 45,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero terracotta gelateerde stalen zijstoelen (4 stuks)
slechts € 62,50 per stuk
Bolero terracotta gelateerde stalen zijstoelen (4 stuks)

Zithoogte: 450 mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 62,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 62,50 per stuk )
Was € 279,99
Niet op voorraad
Olympia Fondant schotels lemon geel 135mm voor CU424 (6 stuks)
slechts € 2,86 per stuk
slechts € 2,86 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,15
Excl. BTW
( € 2,86 per stuk )
Was € 27,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Europel Snap Frame A1 25mm Zilver
25% korting
25% korting
€ 37,30
Excl. BTW
Was € 49,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning ecru (2 stuks)
vanaf € 94,50 per stuk
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning ecru (2 stuks)

Berkenhouten frame. Rieten zitting. Zithoogte: 47cm.

vanaf € 94,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 188,99
Excl. BTW
( € 94,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero aluminium tafelvoet 68x 65cm
Tot 17% korting
Bolero aluminium tafelvoet 68x 65cm

Aluminium. 68(h)x65(b)cm. Standaard hoogte.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 8x GN 1/4
17% korting
17% korting
€ 581,99
Excl. BTW
Was € 699,99
Niet op voorraad
Cambro Camcart Ultra UPC1600 Granietgrijs
LOW PRICE
Cambro Camcart Ultra UPC1600 Granietgrijs

Capaciteit 16 x 1/1 GN 10 cm

LOW PRICE
€ 2.269,59
Excl. BTW
Was € 3.496,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo 600 Serie Onderkast 400 Mm. Let Op: Alleen Aanrechtmodel. Onderkast Wordt Apart Verkocht.
30% korting
30% korting
€ 200,99
Excl. BTW
Was € 285,99
Op voorraad
Gastro M 650 werkunit 65/40PLC met lade
39% korting
39% korting
€ 328,81
Excl. BTW
Was € 542,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro hittebestendige GN 1/1 bak 15cm
LOW PRICE
Cambro hittebestendige GN 1/1 bak 15cm

GN 1/1. 15cm diep. Inhoud: 19,5L.

LOW PRICE
€ 54,49
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Tournus RVS werktafel met achteropstand 120cm
40% korting
40% korting
€ 325,26
Excl. BTW
Was € 542,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Craven dolly voor dienbladenrek
57% korting
Craven dolly voor dienbladenrek

Materiaal: verchroomd draad. Afmetingen: 14,2(h)x52,1(l)x40,1(b)cm. Voor gebruik met DM342

57% korting
€ 90,43
Excl. BTW
Was € 207,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 150mm (2 stuks)
Nieuw
slechts € 18,40 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 150mm (2 stuks)

Inhoud: 19,5 liter GN 1/1. Diepte: 150 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 18,40 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 36,79
Excl. BTW
( € 18,40 per Unit )
Was € 46,99
14 dagen levertijd
Cambro Compact Verstelbare Schotel Caddy Leiblauw
29% korting
29% korting
€ 615,64
Excl. BTW
Was € 872,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX