Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 241-288 van 1423

nisbets

Producten 241-288 van 1423

Buffalo professionele magnetron 25L 1000W handmatige bediening
29% korting
29% korting
€ 249,99
Excl. BTW
Was € 349,99
Op voorraad
Hygiplas Koksmes Rood 25cm
26% korting
Hygiplas Koksmes Rood 25cm

Lemmetlengte: 25,4 cm. Gewicht: 200 g. Rood voor rauw vlees

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Jantex dispenser voor vloeibare zeep en handreiniger 1L
3% korting
3% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 18,49
Op voorraad
Whites halterschort zwart-wit gestreept
Tot 13% korting
Whites halterschort zwart-wit gestreept

Polykatoen. Afmetingen: 71(b)x97(l)cm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia emaille soepborden 245mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
Olympia emaille soepborden 245mm (6 stuks)

245(Ø)mm | 24,45 cm. Aantal stuks: 6.

slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
Nisbets Essentials Tafelvorken (12 stuks)

Lengte: 192 mm. Aantal stuks: 12

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 2,59
Op voorraad
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)

Brandtijd: 8 uur. 75 stuks.

slechts € 0,08 per stuk
Pak van 75 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Polar G-serie vis koelvitrine 225L
25% korting
25% korting
€ 1.427,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad
Bolero ronde parasol creme 2,5 meter
Tot 8% korting
Bolero ronde parasol creme 2,5 meter

Kleur: crème. Afmeting: 2,37(h)x2,5(Ø)m

Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm
Tot 29% korting
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(Ø)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas heavy-duty RVS snijplankrek 7 sleuven
12% korting
12% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Nisbets Essentials theelepels 18/0 (120 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 120 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 12,19
Op voorraad
Olympia glazen karaffen 1L (6 stuks)
slechts € 2,27 per stuk
Olympia glazen karaffen 1L (6 stuks)

1,03 liter | 1 liter. Aantal stuks: 6

slechts € 2,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 2,27 per stuk )
Was € 16,99
Op voorraad
Olympia brandpasta gel 3 uur (12 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 12 vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie ijsblokjesmachine 20kg output
36% korting
Polar G-serie ijsblokjesmachine 20kg output

Output: 20kg per 24 uur. Opslag: 4kg.

36% korting
€ 439,99
Excl. BTW
Was € 689,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)

188(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue RVS geperforeerde 1/1 gastronormbak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS geperforeerde 1/1 gastronormbak 150mm

Capaciteit: 20Ltr. Diepte: 150mm. 201 RVS

LOW PRICE
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Buffalo Bistro enkele contactgrill glad/glad
24% korting
Buffalo Bistro enkele contactgrill glad/glad

Vermogen: 1500W. Enkelvoudige grill. Gladde boven- en onderplaten

24% korting
€ 185,00
Excl. BTW
Was € 244,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Geproduceerd op etiketten (14000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
Geproduceerd op etiketten (14000 stuks)

Te gebruiken met J329 etikettenpistool. Gratis inktrol bij elke etiketten stuks

slechts € 0,01 per stuk
Pak van 14000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
Olympia Kelso theelepel (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso theelepel (12 stuks)

135(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 2,49
Op voorraad
Buffalo Digitale planetaire mixer 10L
6% korting
6% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 956,99
Niet op voorraad
Vogue torenrek van draad met 4 etages 610x610mm
26% korting
Vogue torenrek van draad met 4 etages 610x610mm

Afmetingen: 1830(H) x 610(W) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

26% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 135,99
Op voorraad
Bolero gepolijste afzetpaal met zwarte band 3m
52% korting
52% korting
€ 49,32
Excl. BTW
Was € 101,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS opscheplepel 25cl
17% korting
Vogue RVS opscheplepel 25cl

Materiaal: RVS | Capaciteit: 25cl | Lengte: 100mm

17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant tan 43cm
4% korting
4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)
slechts € 16,00 per stuk
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)

880(H)x440(W)x480(D)mm. Zithoogte: 440mm. Stalen frame. Polypropyleen zitting en rugleuning

slechts € 16,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 159,99
Excl. BTW
( € 16,00 per stuk )
Was € 228,99
Op voorraad
Olympia Emaille ovenschaal/serveerschaal 13,5x18cm (6 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
Olympia Emaille ovenschaal/serveerschaal 13,5x18cm (6 stuks)

5(h)x13,5(b)x18(d)cm. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Buffalo enkele inductie frituurpan 7,5L 3000W
14% korting
Buffalo enkele inductie frituurpan 7,5L 3000W

Vermogen: 3kW. Capaciteit: 7,5L.

14% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 279,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Tafelmes (12 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
Nisbets Essentials Tafelmes (12 stuks)

Lengte: 210mm. Aantal stuks: 12

slechts € 0,32 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 3,99
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED insectenverdelger 50m²
27% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenverdelger 50m²

Ecolampen: 2 x 4.5W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

27% korting
€ 36,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP rond antislip dienblad zwart 356 mm
Tot 36% korting
Tot 36% korting
Vanaf
€ 2,79
Excl. BTW
Niet op voorraad
Vogue RVS 2 laags afruimwagen Groot
41% korting
Vogue RVS 2 laags afruimwagen Groot

Materiaal: RVS. Afmetingen: 930(H) x 855(B) x 535(D) mm. Capaciteit: 128 kg

41% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 168,99
Op voorraad
Olympia Enamel dinerborden 300mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl
22% korting
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl

220(H) x 490(B) x 365(D)mm. Met draaggrepen.

22% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Schneider geperforeerde aluminium bakplaat 600 x 400 mm
14% korting
14% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad
Polar G-serie Gastro 1-deurs koeling met glazen deur 600L
29% korting
29% korting
€ 1.053,99
Excl. BTW
Was € 1.479,99
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met schuifdeuren zwart 208L
14% korting
14% korting
€ 659,99
Excl. BTW
Was € 769,99
Op voorraad
Hygiplas broodmes 20,5cm wit
23% korting
Hygiplas broodmes 20,5cm wit

20,5cm | RVS | 100g | Wit voor kaas en brood

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Whites halterschort marineblauw
Tot 13% korting
Whites halterschort marineblauw

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)

31cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel enkele spoelbak afdruiprek links en rechts 150x60cm
24% korting
24% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 727,99
Op voorraad
Bolero PE Rechthoekige inklapbare tafel wit 122 cm (Per stuk)
Tot 18% korting
Bolero PE Rechthoekige inklapbare tafel wit 122 cm (Per stuk)

740(H) x 1220(W) x 607(D)mm. Per stuk verkocht

Tot 18% korting
Vanaf
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages
13% korting
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages

11 hoog met 6cm tussenruimte tussen de etages.

13% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/2 bak 200mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/2 bak 200mm

Capaciteit: 12L. Diepte: 200mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/4 bak 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/4 bak 65mm

Capaciteit: 1,7 L. Diepte: 65 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 7,59
Op voorraad
Vogue RVS pannendeksel 36cm
5% korting
5% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm
38% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm

Inhoud: 8,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

38% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Bolero rechthoekige inklapbare tafel wit 8ft
Tot 25% korting
Bolero rechthoekige inklapbare tafel wit 8ft

740(H)x2430(L)x860(W)mm. RVS frame. EN15732 Level 2 gecertificeerd

Tot 25% korting
Vanaf
€ 109,99
Excl. BTW
Op voorraad