Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Grijs (9)
  • Zwart (9)
  • Bruin (5)
  • Beige (1)
  • Groen (1)
  • Wit (1)
  • Zilver (1)

Barkrukken

Barkrukken zijn essentieel voor het creëren van de juiste sfeer in uw cocktailbar of ontbijtbar, beschikbaar in zowel hoge als lage varianten. Kies uit duurzame materialen zoals metaal, hout, en kunstleer, geleverd door merken als Bolero en Bia.

Producten 1-27 van 27

nisbets

Producten 1-27 van 27

Bolero Bistro stalen lage krukken zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen lage krukken zwart (4 stuks)

Gepoedercoat gegalvaniseerd staal. Zithoogte: 460mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 116,99
Excl. BTW
( € 29,25 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro stalen lage krukken gun metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen lage krukken gun metal (4 stuks)

Poedergecoat staal. Zithoogte: 460mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 116,49
Excl. BTW
( € 29,13 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)

Gepoedercoat staal. Zithoogte: 770mm. Stapelbaar.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 141,99
Excl. BTW
( € 35,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero barkrukken van zwart staal en acaciahout (2 stuks)
vanaf € 93,00 per stuk
Bolero barkrukken van zwart staal en acaciahout (2 stuks)

Stalen frame. Houten zitting. Zithoogte: 750mm

vanaf € 93,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 185,99
Excl. BTW
( € 93,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)

Stalen frame met kunststof zitting | Zithoogte 720mm

slechts € 37,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 84,99
Op voorraad
Bolero Bistro stalen barkruk met rugleuning grijs (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen barkruk met rugleuning grijs (4 stuks)

Gegalvaniseerd stalen frame. Grijs. Zithoogte: 76cm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting gun metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting gun metal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. FSC® essenhout zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 760mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 225,99
Excl. BTW
( € 56,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen barkruk met rugleuning zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen barkruk met rugleuning zwart (4 stuks)

Gegalvaniseerd stalen frame. Zwart. Zithoogte: 76cm.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting zwart (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Mango houten zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 760mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 169,99
Excl. BTW
( € 42,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero houten barkruk met rugleuning
Bolero houten barkruk met rugleuning

Zithoogte: 750 mm | Rotan zitkussen | Berkenhouten frame

Vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Parijse Stijl PE Rieten Barkrukken Zwarte Stip Mix (2 stuks)
slechts € 101,68 per Unit
slechts € 101,68 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 203,36
Excl. BTW
( € 101,68 per Unit )
Was € 228,99
Op voorraad
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gunmetal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gunmetal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. FSC® mangohout zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 450mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 152,49
Excl. BTW
( € 38,13 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro stalen hoge barkruk zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen hoge barkruk zwart (4 stuks)

Poedergecoat gegalvaniseerd staal. Zithoogte: 770 mm. Stapelbaar.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)

Stalen frame. Zitting van mangohout. Zithoogte: 755 mm. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 190,99
Excl. BTW
( € 47,75 per stuk )
Op voorraad
Bolero lage gegalvaniseerd stalen kruk met houten zitting (4 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 4 slechts
€ 149,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 159,99
Op voorraad
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Essen zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 450mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 80,86
Excl. BTW
( € 20,22 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)

Stalen frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 755mm. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 158,99
Excl. BTW
( € 39,75 per stuk )
Op voorraad
Stapelbare indoor barkruk Utrecht grijs (2 stuks)
slechts € 105,00 per stuk
Stapelbare indoor barkruk Utrecht grijs (2 stuks)

Stapelbaar | 53(L) x 46(B) x 96(D)cm

slechts € 105,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 209,99
Excl. BTW
( € 105,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero Rodeo hoge kruk camel
33% korting
Bolero Rodeo hoge kruk camel

Zithoogte: 1060 mm. Individueel verkocht

33% korting
€ 87,72
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero hoge kunstlederen barkruk met rugleuning donkerbruin
Tot 29% korting
Bolero hoge kunstlederen barkruk met rugleuning donkerbruin

Berkenhouten frame. Donkerbruin. Zithoogte: 76cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Clarisse hoge kruk metallic grijs, 1 stuks
51% korting
51% korting
€ 67,15
Excl. BTW
Was € 137,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Scandi hoge barkrukken zwart (2 stuks)
slechts € 53,28 per stuk
slechts € 53,28 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 106,55
Excl. BTW
( € 53,28 per stuk )
Was € 223,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Cantina compacte barkrukken met mangohouten zitting Gunmetal (4 stuks)
Nieuw
slechts € 46,00 per Unit
slechts € 46,00 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 183,99
Excl. BTW
( € 46,00 per Unit )
Op voorraad
Bolero Windsor Aluminium Zwarte Hoge Krukken (2 stuks)
slechts € 96,00 per stuk
slechts € 96,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 191,99
Excl. BTW
( € 96,00 per stuk )
Was € 219,99
Op voorraad
Bolero Rodeo Hoge Kruk Zwart (per stuk)
Bolero Rodeo Hoge Kruk Zwart (per stuk)

Zithoogte: 1060 mm. Individueel verkocht

€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Parijse Stijl PE Rotan Barkrukken Groen Stip Mix (2 stuks)
vanaf € 106,00 per Unit
vanaf € 106,00 per Unit
Pak van 2 vanaf
€ 211,99
Excl. BTW
( € 106,00 per Unit )
Op voorraad
Bolero Beaufort Hoge Krukken Met Houten Interieur (2 stuks)
Nieuw
slechts € 157,50 per stuk
Bolero Beaufort Hoge Krukken Met Houten Interieur (2 stuks)

1145(H)x610(B)x510(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 157,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 314,99
Excl. BTW
( € 157,50 per stuk )
Op voorraad

Ons assortiment barkrukken is ontworpen om elke horecagelegenheid een unieke en stijlvolle uitstraling te geven. Of u nu kiest voor hoge barkrukken voor een klassieke cocktailbar of lage barkrukken voor een moderne ontbijtbar, onze selectie biedt u alle benodigde varianten. Met materialen zoals gegalvaniseerd staal, kunstleer en essenhout, vindt u bij Nisbets duurzame en esthetisch aantrekkelijke opties. Merken zoals Bolero en Bia staan bekend om hun kwaliteit en betrouwbaarheid, waardoor u verzekerd bent van lange levensduur en comfort voor uw gasten.

 

In ons aanbod vindt u ook flexibele en functionele opties zoals stapelbare barkrukken, ideaal voor ruimtes waar flexibiliteit en efficiënte opslag essentieel zijn. Materialen zoals acaciahout gecombineerd met gepoedercoat staal, en kunstleer met berkenhouten frames bieden zowel stijl als stevigheid. Of u nu kussens nodig heeft voor extra comfort of krukken van gepoedercoat staal en PU voor een industriële look, onze collectie voldoet aan de uiteenlopende behoeften van professionele horecagelegenheden.