Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (69)
  • Wit (33)
  • Helder (18)
  • Rood (12)
  • Zwart (11)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Zilver (5)
  • Beige (4)
  • Blauw (4)
  • Grijs (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Geel (1)

Milieuvriendelijke disposables

Milieuvriendelijke disposables omvatten een breed assortiment composteerbare, biologisch afbreekbare en recyclebare verpakkingen zoals voedselbakjes en rietjes, ideaal voor een groenere horecavoorziening. Kies voor duurzame producten van merken zoals Vegware en Fiesta Compostable en draag bij aan een beter milieu.

Producten 1-48 van 171

nisbets

Producten 1-48 van 171

Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
Prijs toppers
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

Prijs toppers
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Jantex Jumbo 2-laags toiletpapier 300m rol (6 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes zwart 210mm (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes zwart 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)
Prijs toppers
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

Prijs toppers
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 26cm (50 stuks)
slechts € 0,19 per stuk
slechts € 0,19 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 9,19
Excl. BTW
( € 0,19 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes roze 210mm (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes roze 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)
LOW PRICE
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)

210(L)mm | 210 mm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren cocktail roerrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,69
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 140mm zwart Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 17,9cm (50 stuks)
slechts € 0,10 per stuk
slechts € 0,10 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes groene strepen 210mm (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes groene strepen 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren deksel voor 98(Ø)mm soepbekers (500 stuks)
slechts € 0,16 per stuk
slechts € 0,16 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 77,99
Excl. BTW
( € 0,16 per stuk )
Op voorraad
Jantex Z vouw papieren handdoekjes Groen 1 laags 3000 vellen
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 3000 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten messen 16,5cm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers peddelvorm 9cm (100 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Baguettezakken met Glasine Venster 300x100x60mm (1000 stuks)
slechts € 0,04 per Unit
slechts € 0,04 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 0,04 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Recycleerbare Twist Handle Bruine Papieren Tassen Groot (250 stuks)
slechts € 0,17 per Unit
slechts € 0,17 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 0,17 per Unit )
Niet op voorraad
Fiesta Composteerbare Broodzakken met Glassine Venster 266x215x88mm (1000 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
slechts € 0,05 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers peddelvorm 15cm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten dessertlepels 16,6cm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)
Prijs toppers
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)

358(L)x358(W)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. FSC Recycled

Prijs toppers
Pak van 50 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten prikkers 25cm (200 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers peddelvorm 18cm (100 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes wit (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren buigrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 6,89
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclebare Afsluitbare Afhaalzakken Medium (250 stuks)
slechts € 0,09 per Unit
slechts € 0,09 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 20,15
Excl. BTW
( € 0,09 per Unit )
Was € 41,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)

155(L)mm | 15,2 cm. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten cocktailprikkers (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 2,09
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Sier Disposables vetvrij papieren zak 2 zijden open 170 x 170 mm (300 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
Sier Disposables vetvrij papieren zak 2 zijden open 170 x 170 mm (300 stuks)

Sier Disposables vetvrij papieren zak 2 zijden open 170 x 170 mm (doos 300)

slechts € 0,05 per Unit
Pak van 300 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Was € 21,39
Op voorraad
Sier Disposables Souffle bakje (FSC® papier) rond bruin 37ml  ø50 x h31mm (200 stuks)
slechts € 0,02 per Unit
Sier Disposables Souffle bakje (FSC® papier) rond bruin 37ml  ø50 x h31mm (200 stuks)

Sier Disposables Souffle bakje (FSC® papier) rond bruin 37ml  ø50 x h31mm (doos 200)

slechts € 0,02 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 2,69
Excl. BTW
( € 0,02 per Unit )
Was € 7,29
Op voorraad
Fiesta Recyclebare, afsluitbare afhaalzakken Groot (250 stuks)
slechts € 0,10 per Unit
slechts € 0,10 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 24,29
Excl. BTW
( € 0,10 per Unit )
Was € 55,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable houten ijslepels (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta Compostable houten ijslepels (100 stuks)

96(L)mm | 9,5 cm. Verpakkingshoeveelheid: 100. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare voedselbakjes (50 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)
slechts € 1,46 per stuk
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)

2 laags. Rollengte: 150 m. Velbreedte: 88 mm. FSC Mix

slechts € 1,46 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 1,46 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Fiesta Recycleerbare Platte Handvat Bruine Papieren Tassen Groot (250 stuks)
slechts € 0,12 per Unit
slechts € 0,12 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,12 per Unit )
Was € 32,99
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes roze 210mm (250 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes roze 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,04 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Nuts Bijenwasdoek S 180 x 200mm (10 stuks)
slechts € 1,51 per stuk
slechts € 1,51 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,03
Excl. BTW
( € 1,51 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fasana papieren tafelkleed op rol 1,20x50m
51% korting
51% korting
€ 21,39
Excl. BTW
Was € 43,99
Op voorraad
Vegware Composteerbare Kraft Sandwichzakken (1000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Fiesta Recyclable bruine papieren tassen met platte handvatten klein (250 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
slechts € 0,08 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 22,49
Op voorraad
Vegware composteerbare voedselpotten voor warm eten 340ml (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 96,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten roerstaafjes 14cm (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse maaltijddozen 182mm (250 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Op voorraad
Colpac Clasp kraft baguetteverpakking met insteeksluiting recyclebaar (500 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 197,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)
Prijs toppers
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)

237(L)x237(B)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 100 stuks. FSC Recycled

Prijs toppers
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad