Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (5)
  • Wit (3)
  • Zilver (3)
  • Zwart (1)

Disposable kleding

Producten 1-12 van 12

nisbets

Producten 1-12 van 12

Disposable polyethyleen halterschorten 14,5 micron wit (100 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 100 vanaf
€ 12,29
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Op voorraad
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: blauw. Verpakkingseenheid: 50.

slechts € 0,42 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 20,69
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas vinyl handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,04 per stuk
vanaf € 0,04 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)

Maten: S-XL | 200 stuks | TPE (thermoplastisch elastomeer)

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Vogue Gepoederde Vinyl Handschoenen Blauw (100 stuks)
vanaf € 0,07 per stuk
vanaf € 0,07 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 6,19
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen
Nieuw
slechts € 0,07 per stuk
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen

Maten: S XL. Verpakkingsgrootte: 100 stuks. Materiaal: vinyl

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 6,09
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Latex handschoenen wit gepoederd
vanaf € 0,05 per stuk
vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,38
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
KN95 mondkapje (50 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
KN95 mondkapje (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: wit. Verpakkingseenheid: 50 stuks.

slechts € 5,00 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Op voorraad
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)
slechts € 0,46 per stuk
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)

Universele maat. Kleur: blauw. 50 stuks.

slechts € 0,46 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Op voorraad
Disposable polyethyleen halterschorten 14,5 micron blauw (100 stuks)
vanaf € 0,12 per stuk
vanaf € 0,12 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Op voorraad
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)
slechts € 3,25 per stuk
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)

Universele maat. Verpakkingsinhoud: 10 stuks.

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad