Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (50)
  • Zwart (41)
  • Helder (24)
  • Wit (7)
  • Blauw (5)
  • Grijs (4)
  • Bruin (2)
  • Bont (1)
  • Geel (1)
  • Groen (1)
  • Rood (1)

Bekijk ons complete Nisbets Essentials assortiment

Essentials maken het verschil in uw zaak. Het gaat om dagelijkse voorwerpen waar u niet zonder kunt. Ze helpen u om de basistaken perfect uit te voeren. Geen gedoe, geen franje. Gewoon, het essentiële: Essentials.

Producten 1-48 van 143

nisbets

Producten 1-48 van 143

Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 Gastronorm 200 mm
25% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 Gastronorm 200 mm

Capaciteit: 25,6 liter | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar, FA826

25% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Op voorraad
Nisbets Essentials niet geweven doek blauw (rol met 300 vellen)
LOW PRICE
Nisbets Essentials niet geweven doek blauw (rol met 300 vellen)

300 vellen per rol. Afmeting vel: 250 x 250 mm

LOW PRICE
Pak van 300 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 9,49
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm
25% korting
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm

Afmeting: 28cm. Inhoud: 1,8Ltr. Materiaal: Aluminium.

25% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Anti-aanbak Teflon Koekenpan 24cm
22% korting
Nisbets Essentials Aluminium Anti-aanbak Teflon Koekenpan 24cm

Afmeting: 24cm. Inhoud: 1.1Ltr. Materiaal: Aluminium.

22% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Nisbets Essentials Enkele Deur Barkoeler 98L
17% korting
17% korting
€ 249,99
Excl. BTW
Was € 299,99
Niet op voorraad
Nisbets Essentials insectenverdelger 16W
25% korting
Nisbets Essentials insectenverdelger 16W

2x 8W UV-lampen | 50m² dekking

25% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Nisbets Essentials tafelmodel elektrische bakplaat 48 x 31cm 3000W
Nisbets Essentials tafelmodel elektrische bakplaat 48 x 31cm 3000W

3000W | 23(h) x 55(b) x 43(d)cm | Bakoppervlak: 48 x 31cm

€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials halterschort zwart (2 stuks)
slechts € 4,00 per stuk
Nisbets Essentials halterschort zwart (2 stuks)

Polykatoen. Afmeting: 660(W) x 800(L)mm

slechts € 4,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Op voorraad
Nisbets Essentials knijpsausflessen 340 ml (6 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Op voorraad
Nisbets Essentials koksbroeken
20% korting
Nisbets Essentials koksbroeken

Maten: XS tot en met 2XL

20% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Nisbets Essentials RVS Pizzasnijder
20% korting
20% korting
€ 1,59
Excl. BTW
Was € 1,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm
32% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm

Capaciteit: 13L | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar (FA826)

32% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Nisbets Essentials RVS werktafel 800 x 600mm
20% korting
Nisbets Essentials RVS werktafel 800 x 600mm

900(H) x 800(W) x 600(D) | Plat verpakt

20% korting
€ 121,99
Excl. BTW
Was € 152,99
Op voorraad
Nisbets Essentials skull cap zwart - universeel (2 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
Nisbets Essentials skull cap zwart - universeel (2 stuks)

Maat universeel | 2 stuks | Zwart | Polykatoen

slechts € 2,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Op voorraad
Nisbets Essentials Cook Like A Pro 4-Delige Steelpan- En Koekenpannenset
slechts € 12,75 per Unit
Nisbets Essentials Cook Like A Pro 4-Delige Steelpan- En Koekenpannenset

Bevat: 1 x Nisbets Essentials roestvrijstalen steelpan en deksel van 900 ml, steelpan en deksel van 1,5 liter, steelpan en deksel van 3 liter en koekenpan met antiaanbaklaag van 240 (Ø) mm

slechts € 12,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 12,75 per Unit )
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 gastronorm deksel transparant
23% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 gastronorm deksel transparant

GN 1/1. Volledig formaat. Transparant. 530(B) X 325(D)mm

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Nisbets Essentials waterkoker 8L
Nisbets Essentials waterkoker 8L

2,5 kW. Opbrengst: tot 23 liter/uur

€ 174,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essential vrieskist 282L 1116mm
€ 399,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials RVS inductie kookpan 24cm 5,6L
€ 27,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials magnetische afteltimer
Nisbets Essentials magnetische afteltimer

Afmetingen: 70(H) x 70(B) x 25(D)mm | Batterij inbegrepen

€ 3,39
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials budget theelepels 18/0 135mm (12 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 0,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 1,39
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen gastronormdeksel 1/3
€ 2,99
Excl. BTW
Verwacht op 16/10/26
Nisbets essentials houten spatel 30cm
Nisbets essentials houten spatel 30cm

Lengte: 304mm Materiaal: Hout

€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm
17% korting
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm

Afmetingen: 20cm. Inhoud: 800ml. Materiaal: Aluminium.

17% korting
€ 10,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Nisbets Essentials vrijstaande displaykoeling zwart 346L
€ 599,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials Tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
Nisbets Essentials Tafelvorken (12 stuks)

Lengte: 192 mm. Aantal stuks: 12

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 2,59
Op voorraad
Nisbets Essentials theelepels 18/0 (120 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 120 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 12,19
Op voorraad
Nisbets Essentials Tafelmes (12 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
Nisbets Essentials Tafelmes (12 stuks)

Lengte: 210mm. Aantal stuks: 12

slechts € 0,32 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 3,99
Op voorraad
Nisbets essentials gladde serveerlepel 11''
€ 1,29
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/4 gastronormbak 150mm
15% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/4 gastronormbak 150mm

Capaciteit: 3,7L. Deksel apart verkocht (HZ348)

15% korting
€ 3,89
Excl. BTW
Was € 4,59
Op voorraad
Nisbets Essentials drievoudige douchepompdispenser
Nieuw
Nisbets Essentials drievoudige douchepompdispenser

229(H)x222(B)x80(D)mm. Materiaal: ABS-kunststof

€ 39,09
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm
38% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm

Inhoud: 8,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

38% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Nisbets Essentials ijsmachine 20 kg opbrengst
10% korting
Nisbets Essentials ijsmachine 20 kg opbrengst

Kogelvormig ijs. Handmatige vulling. R600a

10% korting
€ 179,99
Excl. BTW
Was € 199,99
Niet op voorraad
Nisbets Essentials Staafmixer Van 190 Mm
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials compacte vriezer
Nisbets Essentials compacte vriezer

105W | Netto capaciteit 78L | R600a

€ 468,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Nisbets Essentials Elektronische weegschaal 5 kg
20% korting
Nisbets Essentials Elektronische weegschaal 5 kg

Afmetingen: 220(L) x 150(B) x 20(H) mm | Capaciteit: 5 kg

20% korting
€ 12,19
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Nisbets Essentials 4-Slot Bekerhouder Polypropyleen Zwart
Nisbets Essentials 4-Slot Bekerhouder Polypropyleen Zwart

442(L)x115(B)x226(H)mm. Compatibel met Fiesta Hot & Cold Cup & Deksel

€ 13,19
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets essentialscatering tangen 245mm
Nisbets essentialscatering tangen 245mm

Roestvrij staal. Lengte: 245mm

€ 1,49
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials Verwarmde Voedsel display Merchandiser 82L
€ 349,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials garde 295mm
13% korting
13% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen maatkan 2L
Nisbets Essentials polypropyleen maatkan 2L

Capaciteit: 2Ltr. Polypropyleen

€ 4,09
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials Anti-Kleef Silicone Bakmat 400x300mm
€ 7,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets essentials vervangende fluorescerende lamp voor insectendoder 8w
63% korting
Nisbets essentials vervangende fluorescerende lamp voor insectendoder 8w

Per stuk verkocht. Lengte: 305mm. Past op FD499 Nisbets Essentials Insectendoder

63% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 16,09
Op voorraad
Nisbets essentialsdessertlepels (12 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
Nisbets essentialsdessertlepels (12 stuks)

Lengte: 184mm. Aantal in verpakking: 12

slechts € 0,15 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,79
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 2,49
Op voorraad
Nisbets Essentials geperforeerde RVS serveerlepel 28cm
€ 1,39
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen gastronormdeksel 1/6
€ 1,69
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials Polypropyleen Draagkrat
21% korting
21% korting
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 10,69
Op voorraad