Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1-48 van 1285

nisbets

Producten 1-48 van 1285

Olympia shotglazen 2,5cl (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Olympia Steel Sundae Beker - 250ml
15% korting
Olympia Steel Sundae Beker - 250ml

250 ml. 100(Ø)x100(H)mm

15% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,69
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 29,3(h) x 20(Ø)cm 6,35L
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Brede Rand 22,8cm (12 Stuks)
slechts € 3,09 per stuk
Olympia Athena Borden Met Brede Rand 22,8cm (12 Stuks)

228(Ø)mm | 23(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randbeschadiging. BS4034: hotelserviesnorm

slechts € 3,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 36,99
Excl. BTW
( € 3,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS Ovale Serveerschaal 250 mm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 2,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)

28,35 ml / 30 ml. Aantal stuks: 12.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,49
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 25,2(h)x20(Ø)cm 3,8L
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Olympia RVS sausbakjes 40ml (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
Olympia RVS sausbakjes 40ml (12 stuks)

24(H)x62(Ø)mm. 40ml. Stapelbaar

slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Op voorraad
Olympia wijnglazenrek zwart 406mm
€ 3,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccino kopjes oceaan 230ml (6 stuks)
slechts € 5,50 per stuk
Olympia Kiln cappuccino kopjes oceaan 230ml (6 stuks)

230ml (8oz). Reactief glazuur. Past op schotels: GP331, GP347, GP479

slechts € 5,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 5,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 45 x 35cm
12% korting
12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia steakmessen met ronde punt hout (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 20cm
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia glazen kannen met deksel 1L (6 stuks)
slechts € 3,27 per stuk
slechts € 3,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,59
Excl. BTW
( € 3,27 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Olympia wijnglazenrek zwart 255mm
€ 2,89
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Aantal per verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 4,79
Op voorraad
Olympia wandmodel flessenhouder 1 fles medium
11% korting
Olympia wandmodel flessenhouder 1 fles medium

Voor flessen van 0,7 tot 1 liter

11% korting
€ 3,19
Excl. BTW
Was € 3,59
Op voorraad
Olympia Milan chafing set 1/1 GN (4 stuks)
slechts € 33,00 per stuk
slechts € 33,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 131,99
Excl. BTW
( € 33,00 per stuk )
Was € 184,99
Op voorraad
Olympia Athena soep en pastakommen met rand 228mm (6 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
Olympia Athena soep en pastakommen met rand 228mm (6 stuks)

228(Ø)mm | 23(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randbeschadiging. BS4034: Hotelware norm

slechts € 3,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rond antislip dienblad zwart 406mm
Tot 16% korting
Tot 16% korting
Vanaf
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Athena borden met smalle rand 205mm (12 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
Olympia Athena borden met smalle rand 205mm (12 stuks)

205(Ø)mm | 20,3(Ø)cm. Levenslange randafslaggarantie. BS4034: Hotelware standaard​

slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia gietijzeren schaal/sizzle platter ovaal 28x19cm
20% korting
Olympia gietijzeren schaal/sizzle platter ovaal 28x19cm

28(b)x19(h)cm. Gietijzer. Geschikt voor inductie.

20% korting
€ 7,79
Excl. BTW
Was € 9,79
Op voorraad
Olympia pompkan 5L
Tot 17% korting
Olympia pompkan 5L

5L. Vacuüm geïsoleerd

Tot 17% korting
Vanaf
€ 24,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia geborsteld staal niet roken tafelbord
28% korting
Olympia geborsteld staal niet roken tafelbord

35(H)x51(B)x38(D)mm. Geborsteld staal. Per stuk verkocht

28% korting
€ 0,71
Excl. BTW
Was € 0,99
Op voorraad
Olympia gegalvaniseerd stalen blik 11(H) x 9(Ø)cm
20% korting
Olympia gegalvaniseerd stalen blik 11(H) x 9(Ø)cm

11(h)x9(Ø)cm | Gegalvaniseerd staal

20% korting
€ 1,84
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 35,3x27,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia glazen kannen 1L (6 stuks)
slechts € 3,42 per stuk
slechts € 3,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,49
Excl. BTW
( € 3,42 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia RVS menukaarthouder ring
€ 1,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 340ml (48 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 59,99
Op voorraad
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)

215(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Was € 6,69
Op voorraad
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)
slechts € 1,30 per stuk
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)

290ml / 10oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor cappuccino Ocean 140mm (6 stuks)
slechts € 3,90 per stuk
Olympia Kiln schotels voor cappuccino Ocean 140mm (6 stuks)

140(Ø)mm. Reactief glazuur. Bijpassend kopje: GP346

slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen met tekst 450ml (12 stuks)
slechts € 1,30 per stuk
slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 19,49
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 2L
Olympia RVS thermoskan 2L

2L | Ontworpen voor gebruik met DN487

€ 23,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 30cm
Tot 14% korting
Tot 14% korting
Vanaf
€ 3,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS menukaarthouder rechthoekig
18% korting
Olympia RVS menukaarthouder rechthoekig

Geschikt voor menu's tot A5 formaat.

18% korting
€ 2,04
Excl. BTW
Was € 2,49
Op voorraad
Olympia acaciahouten plank rond 33cm
19% korting
19% korting
€ 17,29
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Taverna afgeronde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna afgeronde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 215mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en Polyoxymethylene

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Kristallon melamine asbak zwart 10cm
€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia American Style menuhouder A4 zwart dubbel
18% korting
Olympia American Style menuhouder A4 zwart dubbel

E293 | Formaat: A4 | zwart | voor 4 pagina's

18% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccino kopjes mosgroen 230ml (6 stuks)
slechts € 5,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccino kopjes mosgroen 230ml (6 stuks)

230ml (8oz). Reactive Glaze. Past bij schotels: GP331, GP347, GP479

slechts € 5,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 5,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,68 per stuk
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,68 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,68 per stuk )
Was € 13,69
Op voorraad
Olympia Casablanca shots 4cl (12 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
slechts € 0,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 4,99
Op voorraad
Olympia Athena Dessertschaaltjes 15cm (12 Stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Athena Dessertschaaltjes 15cm (12 Stuks)

15(Ø)cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 25,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Olympia Bar Mat 200x610mm
19% korting
Olympia Bar Mat 200x610mm

610(L)x200(B)x9(H)mm

19% korting
€ 12,19
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad