Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 49-96 van 1285

nisbets

Producten 49-96 van 1285

Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 217 mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en polyoxymethyleen

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia gietijzeren skillet pan 180(Ø)mm
18% korting
Olympia gietijzeren skillet pan 180(Ø)mm

180(Ø)mm | Gietijzer | Geschikt voor inductie

18% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Olympia acaciahouten menukaarthouders (10 stuks)
slechts € 3,00 per stuk
Olympia acaciahouten menukaarthouders (10 stuks)

Acaciahout | Voor A4 menukaarten | 10 stuks

slechts € 3,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 3,00 per stuk )
Was € 35,99
Op voorraad
Olympia mosselpot 2400 ml
Olympia mosselpot 2400 ml

180(H)x200(Ø)mm. Pan en deksel inbegrepen. Inhoud 2,4 L

€ 9,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia geperforeerde ijsblokjesschep
15% korting
15% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,89
Op voorraad
Olympia RVS windbestendige asbak 90mm (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 15,59
Op voorraad
Olympia RVS sausschaaltjes 7cl (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,89
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Diepe Borden 20,5cm (6 Stuks)
slechts € 8,50 per stuk
Olympia Whiteware Diepe Borden 20,5cm (6 Stuks)

Afmeting: 20,5(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 8,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mosselpan 800ml
Olympia Mosselpan 800ml

140(H)x140(Ø)mm. Inclusief pan en deksel. Inhoud 0,8 L

€ 7,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Buckingham tafelmes (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
Olympia Buckingham tafelmes (12 stuks)

230(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia Kiln mokken smoke 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln mokken smoke 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Handgeschilderde rand

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)

365ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia mini tafelbordje 100(H) x 80(B)mm (4 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
slechts € 0,65 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 3,19
Op voorraad
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 35cm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 4,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Athena mokken 28cl (12 stuks)
slechts € 2,42 per stuk
slechts € 2,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,99
Excl. BTW
( € 2,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena Stapelbare Soepkommen 160mm 290ml (12 Stuks)
slechts € 3,09 per stuk
Olympia Athena Stapelbare Soepkommen 160mm 290ml (12 Stuks)

107(Ø)mm. Levenslange rand chip garantie. BS4034: Hotelware norm

slechts € 3,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 36,99
Excl. BTW
( € 3,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia kelnermes
Olympia kelnermes

12(l)x2(b)x1,1(d)cm

€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia emaille kommen 155 mm (6 stuks)
slechts € 2,84 per stuk
Olympia emaille kommen 155 mm (6 stuks)

155(Ø)mm | 15.6 cm. Aantal: 6 stuks.

slechts € 2,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 2,84 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes mosgroen 140mm (6 stuks)
slechts € 3,90 per stuk
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes mosgroen 140mm (6 stuks)

140(Ø)mm. Reactief glazuur. Bijpassend kopje: GP478

slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan met pompactie 3L
Tot 11% korting
Olympia RVS thermoskan met pompactie 3L

3L (105½oz). RVS dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd

Tot 11% korting
Vanaf
€ 22,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln mokken zandkleur 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln mokken zandkleur 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Handgeschilderde rand

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 5,29
Op voorraad
Olympia RVS lekrooster 40x20cm
€ 31,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)

245 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 175ml

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Athena borden met brede rand 202mm (12 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
Olympia Athena borden met brede rand 202mm (12 stuks)

202(Ø)mm | 20,3(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randbeschadiging. BS4034: Hotelware standaard​

slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Buckingham lattelepels/ijslepels/lange lepels 19,5cm (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Olympia Houten Menuhouder
20% korting
Olympia Houten Menuhouder

65(H)x55(B)x55(D)mm. Acaciahout

20% korting
€ 2,39
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia Bead steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,74 per stuk
Olympia Bead steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Getand lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,74 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 20,79
Excl. BTW
( € 1,74 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Roestvrijstalen Mini Sauspannetje 70x45mm
22% korting
22% korting
€ 4,89
Excl. BTW
Was € 6,29
Op voorraad
Olympia moderne RVS waterkan 1,4L
19% korting
19% korting
€ 17,29
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Enamel dinerborden 245mm (6 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
Olympia Enamel dinerborden 245mm (6 stuks)

245(Ø)mm (9¾") geëmailleerd. Vlekbestendig

slechts € 3,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia Nantucket stijl drankdispenser met draadonderstel 8.5L
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia servethouder voor 50 servetten 9,5x12x14cm
17% korting
17% korting
€ 5,39
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Olympia mini gietijzeren ronde pan 11,5cm
17% korting
Olympia mini gietijzeren ronde pan 11,5cm

11,5(Ø)cm. Gietijzer. Geschikt voor inductie.

17% korting
€ 3,89
Excl. BTW
Was € 4,69
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Athena Hotelware stapelbare theekoppen en schotels (24 stuks)
slechts € 2,10 per Unit
slechts € 2,10 per Unit
Pak van 24 slechts
€ 50,39
Excl. BTW
( € 2,10 per Unit )
Was € 62,99
Op voorraad
Olympia Koppelbare bar schapmat
10% korting
10% korting
€ 3,59
Excl. BTW
Was € 3,99
Op voorraad
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)

35cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Olympia groot stoepbord en gratis set Securit-pennen
22% korting
Olympia groot stoepbord en gratis set Securit-pennen

Afmetingen bord: 700(B) x 1200(L) mm. Acht markeerstiften

22% korting
€ 123,99
Excl. BTW
Was € 157,99
Op voorraad
Olympia etagère voor borden tot 21cm
€ 15,59
Excl. BTW
Op voorraad
Bulk koop 6 Olympia kristallon polypropyleen ronde antislipdienbladen (6 Stuks)
slechts € 2,65 per stuk
Bulk koop 6 Olympia kristallon polypropyleen ronde antislipdienbladen (6 Stuks)

Maat: 356(Ø)mm. Materiaal: polypropyleen. Verpakkingshoeveelheid: 6 (xC557)

slechts € 2,65 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,89
Excl. BTW
( € 2,65 per stuk )
Was € 20,29
Niet op voorraad
Olympia fleshouder plankmontage 31x15cm
10% korting
Olympia fleshouder plankmontage 31x15cm

Voor flessen van 0,7 tot 1 liter

10% korting
€ 6,89
Excl. BTW
Was € 7,69
Op voorraad
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Olympia Emaille puddingkommen 155 mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
Olympia Emaille puddingkommen 155 mm (6 stuks)

155(Ø) mm | 152(Ø) mm. Materiaal: Geëmailleerd staal

slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia wit mini pannetje (12 stuks)
slechts € 2,38 per stuk
Olympia wit mini pannetje (12 stuks)

Mini pannetje 3,5cl (Box 12).

slechts € 2,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 2,38 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Schaaltjes 15cm 300ml (12 Stuks)
slechts € 3,92 per stuk
Olympia Whiteware Schaaltjes 15cm 300ml (12 Stuks)

15(Ø)cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 3,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal
LOW PRICE
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal

200(H) x 120(Ø)mm. Dubbelwandige isolatie

LOW PRICE
Vanaf
€ 8,89
Excl. BTW
Op voorraad