Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 481-528 van 1285

nisbets

Producten 481-528 van 1285

Olympia geborsteld RVS wijn- en champagnekoeler 19cm
22% korting
Olympia geborsteld RVS wijn- en champagnekoeler 19cm

19(h)x19(Ø)cm | Geschikt voor K407, CD957 en DP115

22% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,69
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen tafelmandje 21,6x16cm
€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia steakvork zwart heft per (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP rechthoekig dienblad Rood 275x353mm
30% korting
Olympia Kristallon PP rechthoekig dienblad Rood 275x353mm

20(H) x 275(W) x 353(L)mm. 250g. Stapbaar

30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccino kopjes zandsteen 230ml (6 stuks)
slechts € 5,50 per stuk
Olympia Kiln cappuccino kopjes zandsteen 230ml (6 stuks)

230ml. Reactief glazuur. Past op schotels: GP331, GP347, GP479

slechts € 5,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 5,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia houten zout- en pepermolen 15cm
24% korting
Olympia houten zout- en pepermolen 15cm

15(h)cm. Instelbare maalgraad.

24% korting
€ 10,59
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia Kiln Ronde Borden 28cm Oceaanblauw (4 Stuks)
slechts € 17,50 per stuk
Olympia Kiln Ronde Borden 28cm Oceaanblauw (4 Stuks)

28(Ø)cm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena ovale coupeborden
slechts € 6,34 per stuk
Olympia Athena ovale coupeborden

Verkrijgbaar in 2 afmetingen

slechts € 6,34 per stuk
Vanaf
€ 37,99
Excl. BTW
( € 6,34 per stuk )
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb471 (12 Stuks)
slechts € 1,62 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb471 (12 Stuks)

Voor CB471. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,62 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,39
Excl. BTW
( € 1,62 per stuk )
Op voorraad
Olympia theelichten 4 uur (100 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Olympia theelichten 4 uur (100 stuks)

Brandtijd: 4 uur. 100 stuks.

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Olympia grote peper- en zoutmolen donker hout
15% korting
15% korting
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Tafelrok klittenband clip 5-20mm (10 stuks)
slechts € 0,60 per stuk
slechts € 0,60 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Op voorraad
Olympia Concorde RVS theekan 290ml
Tot 23% korting
Tot 23% korting
Vanaf
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Harley steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,92 per stuk
Olympia Harley steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Gekarteld lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 1,92 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection wijnglazen 22cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia tafelkrijtbordjes

Verkrijgbaar in verschillende afmetingen

Vanaf
€ 2,49
Excl. BTW
Olympia Whiteware Ramekins 7cm (12 Stuks)
slechts € 1,87 per stuk
Olympia Whiteware Ramekins 7cm (12 Stuks)

6cl | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 1,87 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)

170(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,39
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia Whiteware platte ronde borden 270mm (4 stuks)
slechts € 11,50 per stuk
Olympia Whiteware platte ronde borden 270mm (4 stuks)

270(Ø)mm (10¾"). Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randafbrokkeling

slechts € 11,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 11,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen antislip dienblad rechthoekig 35,6x45,7cm
Tot 16% korting
Tot 16% korting
Vanaf
€ 4,89
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon Bekerhouder 4-Slots Polypropyleen Zwart
22% korting
22% korting
€ 28,49
Excl. BTW
Was € 36,49
Op voorraad
Olympia RVS standaard voor wijnkoeler K406
22% korting
22% korting
€ 36,49
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 28,4cm (6 Stuks)
slechts € 5,84 per stuk
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 28,4cm (6 Stuks)

Afmeting: 28,4(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 5,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia thermoskan RVS 1,5L TEA
24% korting
Olympia thermoskan RVS 1,5L TEA

Inhoud: 1,5L. Voor thee.

24% korting
€ 17,09
Excl. BTW
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 2L
21% korting
21% korting
€ 40,99
Excl. BTW
Was € 51,99
Op voorraad
Olympia Buckingham gebaksvorkjes (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 8,19
Op voorraad
Olympia Kiln Ronde Coupeborden Mosgroen 28cm (4 Stuks)
slechts € 17,50 per stuk
Olympia Kiln Ronde Coupeborden Mosgroen 28cm (4 Stuks)

28(Ø)cm. 4 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS eierdop
21% korting
Olympia RVS eierdop

4,6(h)x4,9(Ø)cm

21% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,89
Op voorraad
Olympia acryl zout en pepermolen 102 mm
LOW PRICE
Olympia acryl zout en pepermolen 102 mm

102(H)x 61(Ø)mm/ 10.16x 6.35 cm.

LOW PRICE
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 5,79
Op voorraad
Olympia RVS Dubbelwandige Drankdispenser 6L
17% korting
17% korting
€ 27,69
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Olympia oosterse serveerschaal koper 200mm
18% korting
18% korting
€ 19,09
Excl. BTW
Was € 23,39
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad groen 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia RVS steak- en pizzamessen (12 stuks)
slechts € 2,11 per stuk
Olympia RVS steak- en pizzamessen (12 stuks)

23,5(l)cm. Gekarteld. 12 stuks

slechts € 2,11 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 25,29
Excl. BTW
( € 2,11 per stuk )
Was € 32,49
Op voorraad
Olympia verchroomde stalen opvouwbare dienbladstandaard
16% korting
16% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 42,99
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 50cm
Tot 22% korting
Olympia ovale RVS serveerschaal 50cm

500(B) x 345(D) mm. 850 g

Tot 22% korting
Vanaf
€ 10,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Gietijzeren Ovale Orenschotel 220x150mm
17% korting
17% korting
€ 10,39
Excl. BTW
Was € 12,49
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 1L
16% korting
16% korting
€ 30,49
Excl. BTW
Was € 36,49
Op voorraad
Olympia servethouder
24% korting
Olympia servethouder

7,6(h)x13(b)x2(d)cm

24% korting
€ 1,75
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Olympia Whiteware elegante kop 23cl (12 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia keramische braadslede rood en taupe 4,2L
Olympia keramische braadslede rood en taupe 4,2L

9(h)x26,5(b)x26,5(d)cm. Materiaal: keramiek.

€ 36,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS pomp thermoskan 2,5L
23% korting
23% korting
€ 32,49
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Olympia Whiteware coupe borden 180mm (12 stuks)
slechts € 3,21 per stuk
Olympia Whiteware coupe borden 180mm (12 stuks)

180(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 3,21 per stuk )
Op voorraad
Olympia Harley tafelvorken 190mm (12 stuks)
slechts € 0,92 per stuk
slechts € 0,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 0,92 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/2 schaal 65mm diep
Olympia Whiteware GN 1/2 schaal 65mm diep

GN 1/2. Kleur: wit. 65mm diep.

€ 44,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia thermoskan met pomp 3L Hot Water
22% korting
22% korting
€ 34,49
Excl. BTW
Was € 43,99
Op voorraad
Olympia geharde sapglazen 200 ml (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,49
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Olympia handmatige sinaasappel citruspers large
13% korting
13% korting
€ 8,09
Excl. BTW
Was € 9,29
Op voorraad
Olympia Whiteware borden met smalle rand 150mm (12 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
Olympia Whiteware borden met smalle rand 150mm (12 stuks)

150(Ø)mm. Gevitrificeerd porselein. Levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Op voorraad