Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 529-576 van 1285

nisbets

Producten 529-576 van 1285

Olympia Fusion kopjes 25cl (6 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccinokopjes blauw 34cl (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccinokopjes blauw 34cl (6 stuks)

34cl. Passend voor schotels: GP333, GP349, GP365, GP481, HC393 en FB991. 6 stuks.

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia menukaarthouders hellend
18% korting
Olympia menukaarthouders hellend

Verkrijgbaar in verschillende afmetingen

18% korting
Vanaf
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,99
Olympia Crystal Bar Collection sherry-/portglazen 12cl (6 stuks)
slechts € 2,32 per stuk
slechts € 2,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,89
Excl. BTW
( € 2,32 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS vacuümkan 500ml
Olympia RVS vacuümkan 500ml

500ml. Dubbelwandig RVS. Schroefdeksel

€ 17,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccinokoppen mosgroen 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccinokoppen mosgroen 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Past op schotels: GP481, GP349, GP333, GP393

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Baguette dessertlepels (12 stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Stapelbare Kom 14,5cm (12 Stuks)
slechts € 4,92 per stuk
Olympia Whiteware Stapelbare Kom 14,5cm (12 Stuks)

14,5(Ø)cm. 54cl. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 4,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia oosterse serveerschaal koper 110mm
19% korting
19% korting
€ 5,89
Excl. BTW
Was € 7,29
Op voorraad
Olympia Kings koffielepels 11,2cm (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Was € 7,59
Op voorraad
Olympia Concorde RVS koffiekan 2L
Tot 15% korting
Tot 15% korting
Vanaf
€ 13,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Bar Mat 100x700mm
Olympia Bar Mat 100x700mm

700(L)x100(B)x11(H)mm

€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Ovale Ovenschalen 19,5x11cm (6 Stuks)
slechts € 5,75 per stuk
Olympia Whiteware Ovale Ovenschalen 19,5x11cm (6 Stuks)

Afmeting: 3,2(h)x19,5(b)x11(d)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)

21,5cm. Gekarteld lemmet. 12 stuks. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Kiln Schalen Mosgroen 14cm (6 Stuks)
slechts € 9,67 per stuk
Olympia Kiln Schalen Mosgroen 14cm (6 Stuks)

14(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 57,99
Excl. BTW
( € 9,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia glazen waterflessen 1L (6 stuks)
slechts € 2,64 per stuk
slechts € 2,64 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,79
Excl. BTW
( € 2,64 per stuk )
Was € 18,49
Op voorraad
Olympia Kristallon Orleans shotglazen 40ml (12 stuks)
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per Unit )
Op voorraad
Olympia bestekbeker vierkant
Olympia bestekbeker vierkant

Bestekbeker vierkant.

€ 1,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia champagne bowl 12L
16% korting
Olympia champagne bowl 12L

21(h)x39(Ø)cm. Voor 1 fles.

16% korting
€ 43,49
Excl. BTW
Was € 51,99
Op voorraad
Olympia Kiln ronde coupe borden mosgroen 230mm (6 stuks)
slechts € 13,50 per stuk
Olympia Kiln ronde coupe borden mosgroen 230mm (6 stuks)

230(Ø)mm. Reactief glazuur. Levenslange randchip garantie

slechts € 13,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 13,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection martiniglazen 27,5cl (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware verdeelschaaltje 3 vakken (12 stuks)
slechts € 4,84 per stuk
slechts € 4,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 57,99
Excl. BTW
( € 4,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia sapglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 0,59 per stuk
slechts € 0,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per stuk )
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia magnetisch whiteboard 40x60cm
€ 16,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia cocktailshaker RVS
22% korting
22% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
Olympia Whiteware eierdopjes 68(h) x 50(Ø)mm (12 stuks)
slechts € 2,63 per stuk
slechts € 2,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 2,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1 (2 stuks)
slechts € 37,00 per stuk
slechts € 37,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 37,00 per stuk )
Was € 107,99
Op voorraad
Olympia Jesmond tafelvorken 196mm (12 stuks)
slechts € 0,95 per stuk
Olympia Jesmond tafelvorken 196mm (12 stuks)

196(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,95 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,39
Excl. BTW
( € 0,95 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 25cm (12 Stuks)
slechts € 7,09 per stuk
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 25cm (12 Stuks)

Afmeting: 25(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 84,99
Excl. BTW
( € 7,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Concorde RVS melkkannetje 14cl
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 2,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia peper- en zoutstrooier Eiffeltoren (12 stuks)
slechts € 0,70 per stuk
slechts € 0,70 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,29
Excl. BTW
( € 0,70 per stuk )
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Kiln dipschaaltjes ocean 70mm (12 stuks)
slechts € 3,92 per stuk
Olympia Kiln dipschaaltjes ocean 70mm (12 stuks)

70(Ø)x40(H)mm. 50ml. Reactief glazuur

slechts € 3,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 3,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln espressokopjes blauw 85ml (6 stuks)
slechts € 3,90 per stuk
Olympia Kiln espressokopjes blauw 85ml (6 stuks)

8,5cl. Passend voor schotels: GP239, GP345, GP361 en GP477. 6 stuks.

slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln Schalen Blauw 14cm (6 Stuks)
slechts € 9,50 per stuk
Olympia Kiln Schalen Blauw 14cm (6 Stuks)

14(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 56,99
Excl. BTW
( € 9,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia A5 krijtbord
14% korting
Olympia A5 krijtbord

Schrijfvlak: A5. Voor ezel GF317

14% korting
€ 1,19
Excl. BTW
Was € 1,39
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor cappuccino zandkleur 140mm (6 stuks)
slechts € 3,90 per stuk
Olympia Kiln schotels voor cappuccino zandkleur 140mm (6 stuks)

140(Ø)mm. Reactief glazuur. Bijpassende kop: GP330

slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia wandmodel flessenhouder 7 flessen
16% korting
Olympia wandmodel flessenhouder 7 flessen

21(h)x34(b)x40(d)cm | Voor flessen tot 1 liter

16% korting
€ 48,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Ramekins 8,5cm (12 Stuks)
slechts € 2,47 per stuk
Olympia Whiteware Ramekins 8,5cm (12 Stuks)

11,5cl | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,47 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 2,47 per stuk )
Op voorraad
Olympia glazen mini melkfles 20cl (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 11,49
Niet op voorraad
Olympia Whiteware Witte Borden Met Brede Rand 28cm (6 Stuks)
slechts € 8,67 per stuk
Olympia Whiteware Witte Borden Met Brede Rand 28cm (6 Stuks)

Afmeting: 28(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 8,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia tafelafvalbakje RVS
€ 11,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware cappuccinokop 20cl (12 stuks)
slechts € 3,42 per stuk
slechts € 3,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 3,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Acacia Ronde Borden 250(D)mm
22% korting
Olympia Acacia Ronde Borden 250(D)mm

Afmetingen: 2150(D)x20(H)mm

22% korting
€ 10,59
Excl. BTW
Was € 13,59
Op voorraad
Olympia Whiteware cappuccinokop 30cl (12 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kings dessertmessen 22cm massief heft 22,3cm (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Kings dessertvorken 18,4cm (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 11,29
Niet op voorraad
Olympia Hi-Ball Tumblers 170ml (12 Stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Olympia Baguette tafelmessen (12 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
slechts € 2,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Op voorraad