Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 577-624 van 1285

nisbets

Producten 577-624 van 1285

Olympia bamboo dienblad 7,6x58,4x38cm
17% korting
17% korting
€ 27,69
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection margaritaglazen 25cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad groen 45 x 35cm
22% korting
22% korting
€ 3,89
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Olympia RVS servettendispenser zwart
€ 9,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Tin On Tin Cocktailshaker Roestvrij Staal 500/900ml
Olympia Tin On Tin Cocktailshaker Roestvrij Staal 500/900ml

289(Ø)x95(H)mm. Materiaal: Roestvrij Staal

€ 16,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Contemporary ramequins 70ml (12 stuks)
slechts € 2,30 per stuk
Olympia Whiteware Contemporary ramequins 70ml (12 stuks)

70(Ø)mm. 80ml. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randafschilferingen

slechts € 2,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 2,30 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware lage koffiekop 20cl (12 stuks)
slechts € 4,17 per stuk
slechts € 4,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad wit 305x415mm
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cyprium tafelvorken (12 stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 40,99
Op voorraad
Olympia Harley tafelmessen 230mm (12 stuks)
slechts € 1,42 per stuk
slechts € 1,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Olympia suikerstrooier 4mm gaten
€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb462 (12 Stuks)
slechts € 2,63 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb462 (12 Stuks)

Voor CB462. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 2,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS tafelbordje Reserved (10 stuks)
slechts € 1,63 per stuk
slechts € 1,63 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 1,63 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Olympia Vintage Presenteerschaal Met Dubbele Handgreep 125mm
22% korting
Olympia Vintage Presenteerschaal Met Dubbele Handgreep 125mm

125(Ø)x45(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

22% korting
€ 4,89
Excl. BTW
Was € 6,29
Op voorraad
Olympia bamboe steakplank groot
21% korting
21% korting
€ 13,89
Excl. BTW
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 31cm (6 Stuks)
slechts € 12,50 per stuk
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 31cm (6 Stuks)

Afmeting: 31(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 12,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 12,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia arabische RVS theekan 0,5L
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia stapelbare glazen asbakken (24 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 38,49
Op voorraad
Olympia ovale polypropyleen voedselmandje zwart 40x275x175mm (6 stuks)
slechts € 0,95 per stuk
slechts € 0,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 5,69
Excl. BTW
( € 0,95 per stuk )
Was € 6,89
Op voorraad
Olympia Whiteware Contemporary ramequins 80mm (12 stuks)
slechts € 2,63 per stuk
Olympia Whiteware Contemporary ramequins 80mm (12 stuks)

80(Ø)mm. 140ml. Gevitrificeerd porselein. Levenslange randchip garantie

slechts € 2,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 2,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cup En Sausstation Hevea Hout 450x120x240mm
Olympia Cup En Sausstation Hevea Hout 450x120x240mm

450(L)x405(B)x240(H)mm. Materiaal: Hevea Hout

€ 45,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware melkkannetje (6 stuks)
slechts € 2,04 per stuk
Olympia Whiteware melkkannetje (6 stuks)

50x55mm Prijs per 6 stuks. CB704.

slechts € 2,04 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,19
Excl. BTW
( € 2,04 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln dippotjes mosgroen 70mm (12 stuks)
slechts € 3,92 per stuk
Olympia Kiln dippotjes mosgroen 70mm (12 stuks)

70(Ø)x40(H)mm. 50ml. Reactief glazuur. Levenslange garantie tegen afgebrokkelde randen

slechts € 3,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 3,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia chinese theekom 7cm (12 stuks)
slechts € 2,21 per stuk
slechts € 2,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 2,21 per stuk )
Op voorraad
Olympia Jesmond tafelmessen (12 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,89
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 23,39
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 32cl (6 stuks)
slechts € 2,45 per stuk
slechts € 2,45 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen schenkkan rood
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Pastel mok grijs 34cl (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena latte mokken 28,5cl (12 stuks)
slechts € 3,00 per stuk
slechts € 3,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 35,99
Excl. BTW
( € 3,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Paris ronde chafing dish rolltop
23% korting
23% korting
€ 106,99
Excl. BTW
Was € 138,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Ramekins 8cm (12 Stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Whiteware Ramekins 8cm (12 Stuks)

8(Ø)cm | 10cl | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 25,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia acaciahouten taartplateau 305mm
17% korting
Olympia acaciahouten taartplateau 305mm

Afmetingen: 305(Ø) x 127(H)mm

17% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 31,49
Op voorraad
Olympia Buckingham Serve Like A Pro 48-Delige Bestekset
slechts € 1,23 per Unit
Olympia Buckingham Serve Like A Pro 48-Delige Bestekset

Bevat: 12 x Olympia Buckingham tafelmessen, 12 x tafelvorken, 12 x dessertlepels en 12 x theelepels

slechts € 1,23 per Unit
Pak van 48 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 1,23 per Unit )
Was € 74,99
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes ocean 160mm (6 stuks)
slechts € 4,75 per stuk
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes ocean 160mm (6 stuks)

160(Ø)mm (6½"). Reactive Glaze. Bijpassend kopje: GP348

slechts € 4,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 4,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia eikenhouten serveerplank 40x15,5cm
18% korting
18% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 17,99
Op voorraad
Olympia Whiteware conische espressokopjes 6cl (12 stuks)
slechts € 2,21 per stuk
slechts € 2,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 2,21 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fusion Schotels 12,8x16cm (6 Stuks)
slechts € 5,59 per stuk
Olympia Fusion Schotels 12,8x16cm (6 Stuks)

12,8(b)x16(l)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 33,49
Excl. BTW
( € 5,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Ivory stapelbare koffiekopjes 206ml (12 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
Olympia Ivory stapelbare koffiekopjes 206ml (12 stuks)

Koffiekop 23cl stapelbaar. Prijs per 12 stuks.

slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Grijs 300mm
15% korting
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Grijs 300mm

300(H)x100(L)x100(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia kunstlederen placemat bruin 40x30cm
19% korting
19% korting
€ 8,09
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Pastel mok groen 34cl (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia pepermolen en zoutstrooier zwart
€ 20,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 66cm
Tot 14% korting
Olympia ovale RVS serveerschaal 66cm

660(B) x 460(D)mm. 1.64kg

Tot 14% korting
Vanaf
€ 15,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Baguette tafelvorken (12 stuks)
slechts € 1,35 per stuk
slechts € 1,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,09
Excl. BTW
( € 1,35 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware mok 31cl (12 stuks)
slechts € 4,00 per stuk
slechts € 4,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 1,5L
22% korting
22% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia Kiln Espressoschotels Blauw 11,5cm (6 Stuks)
slechts € 3,24 per stuk
Olympia Kiln Espressoschotels Blauw 11,5cm (6 Stuks)

11,5(Ø)cm. Passend voor kopjes: GP328, GP344, GP360 en GP476. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,24 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,39
Excl. BTW
( € 3,24 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Concorde RVS melkkannetje 28cl
Tot 20% korting
Tot 20% korting
Vanaf
€ 3,79
Excl. BTW
Op voorraad