Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 625-672 van 1285

nisbets

Producten 625-672 van 1285

Olympia magnetisch whiteboard wit 60x90cm
16% korting
16% korting
€ 30,99
Excl. BTW
Was € 36,99
Op voorraad
Olympia leistenen serveerplankjes 30x10cm (4 stuks)
slechts € 2,15 per stuk
slechts € 2,15 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 2,15 per stuk )
Op voorraad
Olympia leistenen schalen GN 1/3 (2 stuks)
slechts € 3,65 per stuk
slechts € 3,65 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 7,29
Excl. BTW
( € 3,65 per stuk )
Was € 9,39
Op voorraad
Olympia Fusion ovale borden 357mm (4 stuks)
slechts € 16,00 per stuk
Olympia Fusion ovale borden 357mm (4 stuks)

357 x 172mm. Lifetime Edge-Chip Warranty. Vaatwasserbestendig

slechts € 16,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 16,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Harley opscheplepels 195mm (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Cocktail Champagneglazen 200ml (6 Stuks)
slechts € 1,90 per stuk
Olympia Cocktail Champagneglazen 200ml (6 Stuks)

200 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 1,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,39
Excl. BTW
( € 1,90 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia friteszakhouder zwart
18% korting
18% korting
€ 4,49
Excl. BTW
Was € 5,49
Op voorraad
Olympia menuklembord A5
19% korting
Olympia menuklembord A5

245(L)x185(B)mm. Geschikt voor A5 formaat. Per stuk verkocht

19% korting
€ 4,29
Excl. BTW
Was € 5,29
Op voorraad
Olympia Mae Hi-Ball Tumblers 390ml (6 stuks)
slechts € 2,04 per Unit
Olympia Mae Hi-Ball Tumblers 390ml (6 stuks)

390ml. Materiaal: Glas. Krasbestendig

slechts € 2,04 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 12,19
Excl. BTW
( € 2,04 per Unit )
Was € 15,59
Op voorraad
Olympia wand krijtbord 60x80cm
Olympia wand krijtbord 60x80cm

Schrijfvlak: 51,5x71,5cm

€ 34,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS fritesmand met handgreep 8cm
Olympia RVS fritesmand met handgreep 8cm

RVS. Met handgreep. 8(h)x8(Ø)cm.

€ 11,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia frietzakhouder RVS
25% korting
Olympia frietzakhouder RVS

17,5(h)x11,5(Ø)cm

25% korting
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 6,29
Op voorraad
Olympia Whiteware stapelbare theekopjes 200ml (12 stuks)
slechts € 2,92 per stuk
slechts € 2,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 2,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia rechthoekige RVS serveerschaal GN 1/1
18% korting
18% korting
€ 24,29
Excl. BTW
Was € 29,59
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/2 schaal 100mm diep
Olympia Whiteware GN 1/2 schaal 100mm diep

GN 1/2. Kleur: wit. 100mm diep.

€ 57,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Jumbo steakmes met houten heft 25cm (12 Stuks)
slechts € 3,34 per stuk
slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Americano ijscoupes 32cl (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Schotel 650mm
Olympia Whiteware Schotel 650mm

650(B)x 190(D)mm. Wit. Per stuk verkocht. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

€ 51,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia leistenen schalen GN 1/4 (2 stuks)
slechts € 3,55 per stuk
slechts € 3,55 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 7,09
Excl. BTW
( € 3,55 per stuk )
Op voorraad
Olympia Baguette dessertvorken (12 stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cafe Aroma mokken aqua 230ml (6 stuks)
slechts € 5,09 per stuk
Olympia Cafe Aroma mokken aqua 230ml (6 stuks)

230ml. Verpakking: 6 stuks. Slagbestendige rand. Vaatwasserbestendig

slechts € 5,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon antislip dienblad 36cm
Tot 27% korting
Tot 27% korting
Vanaf
€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln Ronde Coupeborden Grijs 28cm (4 Stuks)
slechts € 17,25 per stuk
Olympia Kiln Ronde Coupeborden Grijs 28cm (4 Stuks)

Afmeting: 28(Ø)cm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,25 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 68,99
Excl. BTW
( € 17,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)
vanaf € 1,25 per stuk
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)

57(H)x86(Ø)mm. Materiaal: RVS. Aantal stuks: 12

vanaf € 1,25 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 13,79
Excl. BTW
( € 1,15 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Mokken 300ml (6 stuks)
slechts € 6,09 per Unit
Olympia Whiteware Mokken 300ml (6 stuks)

300ml. Materiaal: Porselein. Afmeting: 92(H)x82(Ø)mm

slechts € 6,09 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 36,49
Excl. BTW
( € 6,09 per Unit )
Op voorraad
Olympia Gietijzeren Ovale Orenschotel 180x120mm
17% korting
17% korting
€ 7,89
Excl. BTW
Was € 9,49
Op voorraad
Olympia Kristallon bekers met handvat rood 348,7ml (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Kiln Grote Schalen Mosgroen 33,5cm (4 Stuks)
slechts € 26,75 per stuk
Olympia Kiln Grote Schalen Mosgroen 33,5cm (4 Stuks)

33,5(b)x17,5(d)cm. 4 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 26,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 106,99
Excl. BTW
( € 26,75 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat cloche transparant 315(Ø) x 125(H)mm
€ 10,39
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia drankdispenser enkel
46% korting
46% korting
€ 135,06
Excl. BTW
Was € 249,99
Op voorraad
Olympia Cavolo Stained Zwart Dip Schaaltje 67mm (12 Stuks)
slechts € 3,59 per stuk
Olympia Cavolo Stained Zwart Dip Schaaltje 67mm (12 Stuks)

67(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 3,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Serena Wijnglazen 425ml (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Serena Wijnglazen 425ml (6 stuks)

425ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kings tafelvorken 20,7cm (12 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia lage houten krat 5(h) x 35(b) x 23(d)cm
24% korting
Olympia lage houten krat 5(h) x 35(b) x 23(d)cm

Voor het presenteren van etenswaren. 5(h)x35(b)x23(d)cm.

24% korting
€ 17,09
Excl. BTW
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia arabische RVS theekan 0,9L
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 14,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad groen 305x415mm
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia 30x25cm buffettrapdisplay 7,5cm hoog
57% korting
Olympia 30x25cm buffettrapdisplay 7,5cm hoog

7,5(h)x30(b)x25(d)cm. Kleur: zwart.

57% korting
€ 14,39
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia houten stoepbord 85x50cm
25% korting
Olympia houten stoepbord 85x50cm

Maat S | Schrijfvlak: 62x40cm

25% korting
€ 66,99
Excl. BTW
Was € 88,99
Op voorraad
Olympia mini Peper en Zout Set RVS
20% korting
20% korting
€ 1,59
Excl. BTW
Was € 1,99
Op voorraad
Olympia houten peper- en zoutmolen 15,3cm
20% korting
20% korting
€ 12,19
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccinokoppen zandkleurig 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccinokoppen zandkleurig 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Past op schotels: GP333, GP349, GP393, GP481

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia glazenrek verchroomd 61cm
€ 5,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Cyprium tafelmessen (12 stuks)
slechts € 3,55 per stuk
slechts € 3,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 42,49
Excl. BTW
( € 3,55 per stuk )
Was € 54,99
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen schenkkan geel
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Modale kristallen champagne glazen 215ml (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia RVS Arabische theekan 0,4L
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia leistenen serveerschaal GN 1/1
23% korting
23% korting
€ 21,19
Excl. BTW
Was € 27,49
Op voorraad
Olympia soepterrine 2,5L
Olympia soepterrine 2,5L

23x25cm. 2,5L. Prijs per stuk.

€ 62,99
Excl. BTW
Op voorraad