Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 721-768 van 1285

nisbets

Producten 721-768 van 1285

Olympia bamboo dienblad 29x38cm
14% korting
14% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 16,99
Op voorraad
Olympia Mini 3-Delige RVS Cocktailshaker 300ml
Olympia Mini 3-Delige RVS Cocktailshaker 300ml

300ml. Materiaal: Roestvrij staal

€ 6,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccino kopjes smoke 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccino kopjes smoke 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactive Glaze. Past bij schotels: GP393, GP481, GP349, GP333

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen borden 23cm rood (12 stuks)
slechts € 2,21 per stuk
slechts € 2,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 2,21 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS sausschaaltjes 11,5cl (12 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café schotels aqua (12 stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Café schotels aqua (12 stuks)

15,8(Ø)cm. Voor 23cl koppen en 34cl bekers. 12 stuks.

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Jesmond dessertlepels 174mm (12 stuks)
slechts € 0,82 per stuk
Olympia Jesmond dessertlepels 174mm (12 stuks)

174(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,82 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,79
Excl. BTW
( € 0,82 per stuk )
Was € 12,49
Op voorraad
Olympia ronde elektrische chafing dish
24% korting
Olympia ronde elektrische chafing dish

Rond glazen deksel. Inhoud: 6L.

24% korting
€ 340,99
Excl. BTW
Was € 446,99
Op voorraad
Olympia drankdispenser met tekst en klemdeksel 3,6L
17% korting
17% korting
€ 18,19
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Fusion Rijstkommen 13cm (6 Stuks)
slechts € 7,50 per stuk
Olympia Fusion Rijstkommen 13cm (6 Stuks)

13(Ø)x7,7(h)cm. 60cl. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 7,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes moss 160mm (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes moss 160mm (6 stuks)

160(Ø)mm (6½"). Reactive Glaze. Bijpassend kopje: GP480

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chipbeker Gehamerd - 112X95mm 480ml
19% korting
19% korting
€ 2,89
Excl. BTW
Was € 3,59
Op voorraad
Olympia RVS sauskom 27,5cl
25% korting
25% korting
€ 4,89
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Olympia Tivoli tafelmessen 235mm (12 stuks)
slechts € 2,11 per stuk
Olympia Tivoli tafelmessen 235mm (12 stuks)

235(L)mm. 18/10 RVS. Vaatwasserbestendig

slechts € 2,11 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 25,29
Excl. BTW
( € 2,11 per stuk )
Was € 32,49
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen fruitschaaltjes rood (12 stuks)
slechts € 1,02 per stuk
slechts € 1,02 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,19
Excl. BTW
( € 1,02 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 230mm (6 Stuks)
slechts € 8,47 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 230mm (6 Stuks)

230(Ø)x27(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,47 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,78
Excl. BTW
( € 8,47 per stuk )
Was € 105,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia mesh strainer zwart
13% korting
Olympia mesh strainer zwart

3(h)x6,6(b)x20(l)cm. Zwart

13% korting
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 5,39
Op voorraad
Olympia RVS ovale dekschaal 20cm
Tot 22% korting
Olympia RVS ovale dekschaal 20cm

3,4(h)x20(b)x14,2(d)cm

Tot 22% korting
Vanaf
€ 2,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection martiniglazen 16cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln Pastakommen Krijtwit 25cm (4 Stuks)
slechts € 20,21 per stuk
Olympia Kiln Pastakommen Krijtwit 25cm (4 Stuks)

25(Ø)cm | 340ml| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 20,21 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 80,84
Excl. BTW
( € 20,21 per stuk )
Was € 89,99
Op voorraad
Olympia Kiln Schalen Blauw 16,5cm (6 Stuks)
slechts € 11,34 per stuk
Olympia Kiln Schalen Blauw 16,5cm (6 Stuks)

16,5(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 11,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Birch Aubergine Brede Schalen 205mm (6 stuks)
slechts € 14,17 per stuk
Olympia Birch Aubergine Brede Schalen 205mm (6 stuks)

205(Ø)mm | Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 14,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 84,99
Excl. BTW
( € 14,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia ronde aardewerk schalen 15,6cm (6 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
Olympia ronde aardewerk schalen 15,6cm (6 stuks)

C027 | Afmeting: 15,6(Ø)cm | 6 stuks

slechts € 7,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rond Acacia Houten Bord Voor 280mm Koepel
16% korting
Olympia Rond Acacia Houten Bord Voor 280mm Koepel

330(Ø)x20(H)mm. Past bij 280(Ø)mm. Koepel

16% korting
€ 19,39
Excl. BTW
Was € 22,99
Op voorraad
Olympia pomp thermoskan met drukknop 3L
22% korting
22% korting
€ 28,49
Excl. BTW
Was € 36,49
Op voorraad
Olympia ovale polyrotan tafelmandjes (6 stuks)
slechts € 2,45 per stuk
slechts € 2,45 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Bloom Geschulpte Borden Wit 226mm (6 stuks)
slechts € 9,84 per Unit
Olympia Bloom Geschulpte Borden Wit 226mm (6 stuks)

226(Ø)x22(H)mm. Materiaal: porselein. Levenslange garantie op randschilfers.

slechts € 9,84 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 9,84 per Unit )
Op voorraad
Vogue RVS zeef 14cm
Vogue RVS zeef 14cm

14(Ø)cm. RVS gaas en frame.

€ 5,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon bekers met handvat blauw 348,7ml (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia gegalvaniseerd stalen tafelcaddy voor bestek en specerijen
22% korting
22% korting
€ 9,79
Excl. BTW
Was € 12,49
Op voorraad
Olympia Linear Borden Met Brede Rand 25cm (12 Stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Linear Borden Met Brede Rand 25cm (12 Stuks)

Afmeting: 25(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Vierkante Borden 18cm (12 Stuks)
slechts € 7,34 per stuk
Olympia Whiteware Vierkante Borden 18cm (12 Stuks)

Afmeting: 18(b)x18(d)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware afgeronde vierkante schalen 22cm (12 stuks)
slechts € 5,55 per stuk
slechts € 5,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 66,49
Excl. BTW
( € 5,55 per stuk )
Was € 130,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia RVS Lekbak 150x150mm
23% korting
Olympia RVS Lekbak 150x150mm

152(L)x150(B)x13(H)mm

23% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 8,39
Niet op voorraad
Olympia Premium Geklonken Steakmessen Met Zwarte Abs Handvatten (6 stuks)
slechts € 4,22 per stuk
slechts € 4,22 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,29
Excl. BTW
( € 4,22 per stuk )
Was € 32,49
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish x2 met Olympia vloeibare brandpasta x72
25% korting
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish x2 met Olympia vloeibare brandpasta x72

2x Milan chafing dishes en 72x Olympia blikjes vloeibare brandstof.

25% korting
€ 111,99
Excl. BTW
Was € 149,99
Op voorraad
Olympia Tivoli tafelvorken 200mm (12 stuks)
slechts € 1,90 per stuk
Olympia Tivoli tafelvorken 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/10 RVS. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,90 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,79
Excl. BTW
( € 1,90 per stuk )
Was € 29,59
Op voorraad
Olympia Cordoba Champagneglazen 210ml (6 Stuks)
slechts € 4,75 per stuk
slechts € 4,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 4,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena pepervaatje (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS ovale dekschaal 25,4cm
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad wit 45 x 35cm
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia thermoskan met schroefdop 1L
24% korting
24% korting
€ 17,89
Excl. BTW
Was € 23,39
Op voorraad
Olympia Café espresso schotel wit (12 stuks)
slechts € 3,09 per stuk
Olympia Café espresso schotel wit (12 stuks)

11,7(Ø)cm. Voor espressokoppen HC402, GK070, GK071, GK072, GL459. 12 stuks.

slechts € 3,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 36,99
Excl. BTW
( € 3,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bar Collection kristal bierglazen met steel 410ml (6 stuks)
Nieuw
slechts € 3,74 per stuk
slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/3 schaal 100mm diep
Olympia Whiteware GN 1/3 schaal 100mm diep

GN 1/3. Kleur: wit. 100mm diep.

€ 46,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia balti serveerschaal met handvatten 15,4cm
23% korting
23% korting
€ 3,39
Excl. BTW
Was € 4,39
Op voorraad
Olympia Novello Kristal Witte Wijnglazen 255ml (6 stuks)
slechts € 4,59 per Unit
slechts € 4,59 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per Unit )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers met oor groen (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad