Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 769-816 van 1285

nisbets

Producten 769-816 van 1285

Olympia Luna Middernachtblauwe Bord 205 mm (4 stuks)
slechts € 12,25 per stuk
Olympia Luna Middernachtblauwe Bord 205 mm (4 stuks)

205(Ø)x38(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 12,25 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 12,25 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia rubberen barmat 678 x 81mm
Olympia rubberen barmat 678 x 81mm

678(B) x 81(D)mm Gewicht 300g

€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia leistenen serveerschaal GN 1/2
22% korting
22% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,69
Op voorraad
Olympia wandkrijtbord 60x45cm
Olympia wandkrijtbord 60x45cm

Schrijfvlak: 36,5x51,5cm

€ 23,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Ochre Diepe Kommen 170mm 900ml (6 Stuks)
slechts € 16,50 per stuk
Olympia Ochre Diepe Kommen 170mm 900ml (6 Stuks)

170(Ø)mm | 900ml | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 16,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 98,99
Excl. BTW
( € 16,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia RVS flesopener met PVC handvat
€ 4,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Graan Dispenser Enkel 4L
Olympia Graan Dispenser Enkel 4L

4Ltr. 185(L)x235(B)x605(H)mm

€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia koperen barmaatje/jigger 25/50ml
11% korting
11% korting
€ 7,79
Excl. BTW
Was € 8,79
Niet op voorraad
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 25,3x14cm (6 stuks)
slechts € 7,34 per stuk
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 25,3x14cm (6 stuks)

W440 | Afmeting: 4,9(h)x25,3(b)x14(d)cm | 6 stuks

slechts € 7,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 43,99
Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnproefglazen/portglazen 150ml (6 stuks)
slechts € 2,79 per stuk
slechts € 2,79 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 2,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)

220(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia Corallite Diepe Schalen Groen 105mm (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia chafing dish dekselsteun
23% korting
23% korting
€ 3,39
Excl. BTW
Was € 4,39
Op voorraad
Olympia stapelbare ramekin mat zwart 77x45mm (6 stuks)
slechts € 4,17 per stuk
slechts € 4,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Taverna theelepels met zwarte handgrepen (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,34 per Unit
Olympia Taverna theelepels met zwarte handgrepen (12 stuks)

183(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal & Polyoxymethylene

slechts € 1,34 per Unit
Pak van 12 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 1,34 per Unit )
Op voorraad
Olympia Kiln Medium Schalen Blauw 29,5cm (4 Stuks)
slechts € 19,75 per stuk
Olympia Kiln Medium Schalen Blauw 29,5cm (4 Stuks)

29,5(b)x14(d)cm. 4 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 19,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 78,99
Excl. BTW
( € 19,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia jumbo RVS peper- en zoutstrooier
19% korting
19% korting
€ 2,99
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Bruin 275x353mm
€ 2,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Fusion Grote Kommen 20cm (4 Stuks)
slechts € 18,75 per stuk
Olympia Fusion Grote Kommen 20cm (4 Stuks)

20(Ø)x8,6(h)cm. 140cl. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 18,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia klein stoepbord en gratis set Securit-pennen
22% korting
Olympia klein stoepbord en gratis set Securit-pennen

Afmetingen bord: 500(B) x 850(L) mm. Acht markeerstiften

22% korting
€ 77,99
Excl. BTW
Was € 99,99
Op voorraad
Olympia houten basis voor rechthoekige leisteen plank 210x330mm
22% korting
Olympia houten basis voor rechthoekige leisteen plank 210x330mm

15(H)x330(L)x210(B)mm. Bamboe hout. Past op CM063

22% korting
€ 10,59
Excl. BTW
Was € 13,59
Op voorraad
Olympia Whiteware suikerkommen 20cl (12 stuks)
slechts € 2,71 per stuk
slechts € 2,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 2,71 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor kopjes smoke 160mm (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Kiln schotels voor kopjes smoke 160mm (6 stuks)

160(Ø)mm (6½"). Porselein. Bijpassend kopje: HC392. Levenslange garantie tegen randschade

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Vienna chafing dish set
€ 75,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Taverna dessertlepels met zwarte handgrepen (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,43 per Unit
Olympia Taverna dessertlepels met zwarte handgrepen (12 stuks)

199(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal & polyoxymethyleen (POM)

slechts € 1,43 per Unit
Pak van 12 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 1,43 per Unit )
Op voorraad
Olympia Athena zoutvaatje (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Athena zoutvaatje (12 stuks)

12 stuks | 5(h)cm | 41,5(Ø)mm

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia serveerplank voor 3 ramekins
Olympia serveerplank voor 3 ramekins

Voor ramekins/schaaltjes tot 9,5(Ø)cm

€ 14,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/6 schaal 100mm diep
Olympia Whiteware GN 1/6 schaal 100mm diep

GN 1/6. Kleur: wit. 100mm diep.

€ 16,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Bloom Geschulpte Kommen Wit 230mm (6 stuks)
slechts € 11,84 per Unit
Olympia Bloom Geschulpte Kommen Wit 230mm (6 stuks)

230(Ø)x46(H)mm. Materiaal: Porselein. Levenslange garantie op randschilfers.

slechts € 11,84 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 70,99
Excl. BTW
( € 11,84 per Unit )
Op voorraad
Olympia Whiteware Schotel Voor Cd735 (12 Stuks)
slechts € 3,50 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Cd735 (12 Stuks)

Voor CD735. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lumina Borden Met Brede Rand 15cm (6 Stuks)
slechts € 3,57 per stuk
Olympia Lumina Borden Met Brede Rand 15cm (6 Stuks)

Afmeting: 15(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,57 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,39
Excl. BTW
( € 3,57 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Kastanje 200mm
8% korting
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Kastanje 200mm

200(H)x70(L)x70(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimmen mogelijk

8% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Op voorraad
Olympia cocktail mixglas 57cl
17% korting
17% korting
€ 7,09
Excl. BTW
Was € 8,59
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleendeksel voor J904 & CE280 kan blauw
Olympia Kristallon polypropyleendeksel voor J904 & CE280 kan blauw

Per stuk verkocht. Past op kannen CE280 & J904. Blauw

€ 1,89
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,56 per stuk
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,56 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,69
Excl. BTW
( € 0,56 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
Olympia antislip dienblad 30,5cm
16% korting
16% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,00 per stuk
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)

200(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Rounded Rocks tumbler glazen 330ml (6 stuks)
slechts € 2,79 per stuk
slechts € 2,79 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 2,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln Driehoekige Borden Zandsteen 23cm (6 Stuks)
slechts € 15,00 per stuk
Olympia Kiln Driehoekige Borden Zandsteen 23cm (6 Stuks)

23(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 15,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 15,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon Pc Koepeldeksel - GN 1/1 535X333X180mm
38% korting
38% korting
€ 8,36
Excl. BTW
Was € 13,49
Niet op voorraad
Olympia gietijzeren vierkante schaal met oren 130x130mm
Nieuw
Olympia gietijzeren vierkante schaal met oren 130x130mm

130(L)x130(B)x30(H)mm. Geschikt voor inductie

€ 8,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb467 (12 Stuks)
slechts € 2,38 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb467 (12 Stuks)

Voor CB467. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 2,38 per stuk )
Op voorraad
Speciale aanbieding Olympia kristallon polypropyleen antislipdienbladen combo (12 stuks)
slechts € 4,67 per stuk
Speciale aanbieding Olympia kristallon polypropyleen antislipdienbladen combo (12 stuks)

Grootte: 8 ronde en 4 rechthoekige antislipbakken. Materiaal: polypropyleen

slechts € 4,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 4,67 per stuk )
Was € 69,99
Niet op voorraad
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 7,5x7,5x5cm (12 Stuks)
slechts € 2,63 per stuk
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 7,5x7,5x5cm (12 Stuks)

Vierkant. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 2,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS pomp thermoskan Tea 3L
Olympia RVS pomp thermoskan Tea 3L

Inhoud: 3L. RVS. Dubbelwandig.

€ 43,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln Pastakommen Oceaanblauw 250mm (4 Stuks)
slechts € 22,00 per stuk
Olympia Kiln Pastakommen Oceaanblauw 250mm (4 Stuks)

250(Ø)mm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 22,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 22,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mineral Rechthoekig Bord 33,5x16cm (4 Stuks)
slechts € 22,75 per stuk
Olympia Mineral Rechthoekig Bord 33,5x16cm (4 Stuks)

33,5(b)x16(d)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 22,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 90,99
Excl. BTW
( € 22,75 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia RVS Cafetière 0,75L
25% korting
25% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad