Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 817-864 van 1285

nisbets

Producten 817-864 van 1285

Olympia Whiteware Schotel Voor Ce536 (12 Stuks)
slechts € 4,09 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Ce536 (12 Stuks)

Voor CE536. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Novello Kristallen Witte Wijnglazen 355ml (6 stuks)
slechts € 5,00 per Unit
slechts € 5,00 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 5,00 per Unit )
Op voorraad
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 27cm Grijs (4 Stuks)
slechts € 17,00 per stuk
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 27cm Grijs (4 Stuks)

270(Ø)mm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 17,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mineral Rechthoekig Bord 23x12cm (6 Stuks)
slechts € 12,00 per stuk
Olympia Mineral Rechthoekig Bord 23x12cm (6 Stuks)

23(b)x12(d)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 12,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 12,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia PDQ thermische kassarollen 57 x 30 mm (20 stuks)
slechts € 0,47 per stuk
Olympia PDQ thermische kassarollen 57 x 30 mm (20 stuks)

57(H) x 30(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 20

slechts € 0,47 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,47 per stuk )
Op voorraad
Olympia platte bodem balti serveerschaal middelgroot 170mm
18% korting
18% korting
€ 4,09
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Olympia kruimelruimer
27% korting
27% korting
€ 0,87
Excl. BTW
Was € 1,19
Op voorraad
Olympia glazen waterflessen 0,5L (6 stuks)
slechts € 1,64 per stuk
slechts € 1,64 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 9,79
Excl. BTW
( € 1,64 per stuk )
Was € 12,49
Op voorraad
Olympia Conische Ramekin Wit 7cm (12 Stuks)
slechts € 2,38 per stuk
Olympia Conische Ramekin Wit 7cm (12 Stuks)

7(Ø)cm | 9,8cl| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 2,38 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Plat Rond Bord Ijsblauw 27cm (4 Stuks)
slechts € 17,50 per stuk
Olympia Cavolo Plat Rond Bord Ijsblauw 27cm (4 Stuks)

27(Ø)cm | 4stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café espresso schotel rood (12 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
Olympia Café espresso schotel rood (12 stuks)

11,7(Ø)cm. Voor espressokoppen HC402, GK070, GK071, GK072, GL459. 12 stuks.

slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Napoli puddinglepels (12 stuks)
slechts € 2,88 per stuk
slechts € 2,88 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 2,88 per stuk )
Op voorraad
Olympia Korallietborden Groen 205mm (6 stuks)
slechts € 9,34 per stuk
Olympia Korallietborden Groen 205mm (6 stuks)

205(Ø)mm | Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 9,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 9,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Witte Borden Met Brede Rand 202mm (12 Stuks)
slechts € 4,09 per stuk
Olympia Whiteware Witte Borden Met Brede Rand 202mm (12 Stuks)

Afmeting: 20(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Nostalgische zout en peperstrooiers (12 stuks)
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Denim Blue coupe borden 180mm (6 Stuks)
slechts € 11,34 per stuk
Olympia Denim Blue coupe borden 180mm (6 Stuks)

180(Ø)x19(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 11,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café theepot 51cl wit
€ 22,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia menukaarthouders recht

Verkrijgbaar in verschillende afmetingen

Vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 5,59
Olympia Crystal Bar Collection cognacglazen 25,5cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia Houston Hi Ball Tumblers 410ml (6 Stuks)
slechts € 1,54 per Unit
slechts € 1,54 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 9,20
Excl. BTW
( € 1,54 per Unit )
Was € 17,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Cafe cappuccinokoppen blauw 34cl (12 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
slechts € 6,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 81,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes zandkleur 160mm (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Kiln schotels voor cappuccino kopjes zandkleur 160mm (6 stuks)

160(Ø)mm (6½"). Reactieve glazuur. Bijpassend kopje: GP332

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat bekers 26cl geel (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia aluminium kliklijst A4
Olympia aluminium kliklijst A4

U797 | Formaat: A4 | mat zilver aluminium

€ 11,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia leistenen schaal voor blad GM258 (2 stuks)
slechts € 3,65 per stuk
slechts € 3,65 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 7,29
Excl. BTW
( € 3,65 per stuk )
Was € 9,39
Op voorraad
Olympia Lumina Rechthoekige Schalen Met Brede Rand 20x13cm (6 Stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Olympia Lumina Rechthoekige Schalen Met Brede Rand 20x13cm (6 Stuks)

Afmeting: 20x13cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Claro eendelig kristallen tumbler glazen 395ml (6 stuks)
slechts € 2,59 per stuk
slechts € 2,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 2,59 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Olympia Ember Blauwe Driehoekige Borden 190mm (6 Stuks)
slechts € 10,67 per stuk
Olympia Ember Blauwe Driehoekige Borden 190mm (6 Stuks)

190(Ø)x23(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 10,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia rietjes dispenser
22% korting
22% korting
€ 12,19
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
Olympia Whiteware Schaaltje 14cm (6 Stuks)
slechts € 8,34 per stuk
Olympia Whiteware Schaaltje 14cm (6 Stuks)

14(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 8,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lucca Tafellamp Vierkant Koepel Salie 200mm
8% korting
Olympia Lucca Tafellamp Vierkant Koepel Salie 200mm

200(H)x70(L)x70(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

8% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Op voorraad
Olympia Rounded longdrinkglazen 375ml (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
Olympia Rounded longdrinkglazen 375ml (6 stuks)

375ml (13¼oz). Gebogen kom. Gerolde rand

slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia Harley koffielepels (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Café koffiekoppen grijs 23cl (12 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
Olympia Café koffiekoppen grijs 23cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 4,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia gecombineerde peper- en zoutmolen
18% korting
18% korting
€ 10,59
Excl. BTW
Was € 12,99
Op voorraad
Olympia Cantina Wijnglazen Wit Kristal 375ml (6 stuks)
slechts € 4,50 per Unit
slechts € 4,50 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 4,50 per Unit )
Op voorraad
Olympia mini theedoos met deksel
22% korting
22% korting
€ 15,49
Excl. BTW
Was € 19,79
Op voorraad
Olympia Kiln espressokopjes zandsteen 8,5cl (6 stuks)
slechts € 3,90 per stuk
Olympia Kiln espressokopjes zandsteen 8,5cl (6 stuks)

85cl. Passend voor schotels: GP239, GP345, GP361 en GP477. 6 stuks.

slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia lantaarnstijl theelichthouder (6 stuks)
slechts € 1,90 per stuk
slechts € 1,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,39
Excl. BTW
( € 1,90 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia Hawthorne cocktail strainer 4 tanden zwart
16% korting
16% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Vogue barschenker oranje
22% korting
Vogue barschenker oranje

33(h)x9,5(Ø)cm. 1 liter.

22% korting
€ 6,19
Excl. BTW
Was € 7,89
Op voorraad
Olympia Dubarry dessertlepels 180mm RVS (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Dubarry dessertlepels 180mm RVS (12 stuks)

180mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon Orleans Tumblers 200ml (12 Stuks)
slechts € 0,98 per stuk
slechts € 0,98 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,69
Excl. BTW
( € 0,98 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia Bartenders V-Blade
Olympia Bartenders V-Blade

180(L)x40(B)x2(H)mm. Materiaal: Roestvrij staal

€ 3,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia cocktailstamper zwart
14% korting
Olympia cocktailstamper zwart

21,2(l)x3,4(Ø)cm. Zwart.

14% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 6,59
Op voorraad
Olympia Fondant Kommen Mint Groen 215mm (4 Stuks)
slechts € 9,36 per stuk
Olympia Fondant Kommen Mint Groen 215mm (4 Stuks)

Mint | 21,5(Ø)cm| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,36 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 37,44
Excl. BTW
( € 9,36 per stuk )
Was € 60,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Monaco monstersetje (3 stuks)
slechts € 1,10 per stuk
Olympia Monaco monstersetje (3 stuks)

21,5 / 18,5 / 19(l)cm. 3 stuks.

slechts € 1,10 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 3,29
Excl. BTW
( € 1,10 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Kunststof cocktailstamper
€ 1,49
Excl. BTW
Op voorraad