Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 865-912 van 1285

nisbets

Producten 865-912 van 1285

Olympia Dubarry steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,77 per stuk
Olympia Dubarry steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Getand lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,77 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,19
Excl. BTW
( € 1,77 per stuk )
Was € 27,49
Niet op voorraad
Olympia juice schenk- en bewaarbeker wit
22% korting
Olympia juice schenk- en bewaarbeker wit

330(H)x95(Ø)mm. Capaciteit: 1L (34oz)

22% korting
€ 6,19
Excl. BTW
Was € 7,89
Op voorraad
Olympia acryl pepermolen 13,5cm
15% korting
15% korting
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen schenkkan blauw
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Grijs 300mm
15% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Grijs 300mm

112(Ø)x300(H)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia Juice sap kan geel 1L 330x95mm
22% korting
Olympia Juice sap kan geel 1L 330x95mm

330(H)x95(Ø)mm. Capaciteit: 1L

22% korting
€ 6,19
Excl. BTW
Was € 7,89
Op voorraad
OlympiaTafel Presentatie Mini Serveer Braadpan Gehamerd 460ml
23% korting
OlympiaTafel Presentatie Mini Serveer Braadpan Gehamerd 460ml

100(Ø)x60(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie.

23% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 8,39
Op voorraad
Olympia thermosfles RVS 0,5L
16% korting
16% korting
€ 6,09
Excl. BTW
Was € 7,29
Op voorraad
Olympia Printerrol 2-Laags Wit/Geel 76 x 70mm (20 stuks)
slechts € 1,58 per Unit
slechts € 1,58 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 1,58 per Unit )
Op voorraad
Olympia Corallite Diepe Kommen Blauw 105mm (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Corallite Diepe Kommen Blauw 105mm (12 stuks)

105(Ø)x55(H)mm | Set Hoeveelheid: 12

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 52cl (6 stuks)
slechts € 2,99 per stuk
slechts € 2,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,89
Excl. BTW
( € 2,99 per stuk )
Was € 23,39
Niet op voorraad
Olympia standaard voor RVS serveerschaal C049
Olympia standaard voor RVS serveerschaal C049

17,5(h)x21(Ø)cm. RVS. Schotel (C049) is apart verkrijgbaar.

€ 7,89
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Sauspotjes 5cm (12 Stuks)
slechts € 1,95 per stuk
Olympia Whiteware Sauspotjes 5cm (12 Stuks)

5cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,95 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 1,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia Stapelbare Ramekin Wit 95mm (6 Stuks)
slechts € 3,92 per stuk
Olympia Stapelbare Ramekin Wit 95mm (6 Stuks)

4,5(h)x9,5(Ø)cm | 19cl | Wit| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,92 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,49
Excl. BTW
( € 3,92 per stuk )
Op voorraad
Ronde panelen van olympisch acaciahout, 200 (D) mm
€ 9,39
Excl. BTW
Op voorraad
Ovale houten kom klein
Ovale houten kom klein

Afmeting: 19(b)x25,5(d)cm

€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia orderblok met carbonpapier 1 kopie groot (50 stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Ramekin 7,7x4,5cm (6 Stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia Ramekin 7,7x4,5cm (6 Stuks)

4,5(h)x7,7(Ø)cm | 9cl | Wit| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Linear Borden Met Brede Rand 15cm (12 Stuks)
slechts € 2,96 per stuk
Olympia Linear Borden Met Brede Rand 15cm (12 Stuks)

Afmeting: 15(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 35,49
Excl. BTW
( € 2,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia Torino monstersetje
Olympia Torino monstersetje

22 / 20,5 / 18(l)cm. 3 stuks.

€ 8,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Kiln espresso schotels smoke 115mm (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
Olympia Kiln espresso schotels smoke 115mm (6 stuks)

115(Ø)mm. Porselein. Bijpassend kopje: HC388. Levenslange garantie tegen afgebroken randen

slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection cognacglazen 40cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat Hi Ball glasl helder 360 ml (6 stuks)
slechts € 1,03 per stuk
slechts € 1,03 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 6,13
Excl. BTW
( € 1,03 per stuk )
Was € 19,79
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia geo glazen waterfles met stop 1L (6 stuks)
slechts € 2,85 per stuk
slechts € 2,85 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 2,85 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Athena Hotelware 5-delige serviesset (24 stuks)
slechts € 1,57 per Unit
SPECIALE AANBIEDING Athena Hotelware 5-delige serviesset (24 stuks)

Incl. 24x kop en schotel, 24x bord 16,5cm, 24x bord 25cm en 24x schaaltje

slechts € 1,57 per Unit
Pak van 120 slechts
€ 187,99
Excl. BTW
( € 1,57 per Unit )
Was € 239,99
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Handvat Schotel Roestvrij Staal Gehamerd 125mm
€ 5,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Acacia Dienblad Rechthoekig - 380x355X50mm
€ 17,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia kristallen longdrinkglazen 38,5cl (6 stuks)
slechts € 1,28 per stuk
slechts € 1,28 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 7,63
Excl. BTW
( € 1,28 per stuk )
Was € 19,79
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia broodmand met hoes rond
14% korting
14% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia acryl zoutstrooier 9,5cm
€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Roma puddinglepels (12 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafel Presentatie Dubbel Handvat Schaal Roestvrij Staal 125mm
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln espresso schotels zandsteen 115mm (6 stuks)
slechts € 3,24 per stuk
Olympia Kiln espresso schotels zandsteen 115mm (6 stuks)

115(Ø)mm. Porselein. Passend kopje: GP328. Levenslange garantie tegen randafbrokkeling

slechts € 3,24 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,39
Excl. BTW
( € 3,24 per stuk )
Verwacht op 29/10/26
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Antraciet 275x353mm
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Antraciet 275x353mm

20(H) x 275(B) x 353(L)mm. 245g. Stapelbaar

€ 2,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Tivoli Serve Like A Pro 48-Delige Bestekset
22% korting
Olympia Tivoli Serve Like A Pro 48-Delige Bestekset

Bevat: 12 x Olympia Tivoli tafelmessen, 12 x tafelvorken, 12 x dessertlepels en 12 x theelepels

22% korting
€ 73,99
Excl. BTW
Was € 94,99
Op voorraad
Olympia RVS fritesmandje klein
21% korting
Olympia RVS fritesmandje klein

8(h)x10(b)x8(d)cm. RVS.

21% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen borden 23cm blauw (12 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Baguette dessertmessen (12 stuks)
slechts € 2,47 per stuk
slechts € 2,47 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 2,47 per stuk )
Op voorraad
Olympia Atlanta Beker - 380ml (12 stuks)
slechts € 1,23 per stuk
Olympia Atlanta Beker - 380ml (12 stuks)

380 ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 1,23 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 1,23 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Whiteware Pizzabord 33cm (4 Stuks)
slechts € 18,00 per stuk
Olympia Whiteware Pizzabord 33cm (4 Stuks)

Pizzabord Ø 33cm. (Box 4). Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 18,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia acaciahouten steakplank zonder inzet klein
€ 15,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln espressokopjes grijs 8,5cl (6 stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia Kiln espressokopjes grijs 8,5cl (6 stuks)

8,5cl. Passend voor schotels: GP239, GP345, GP361, GP477, HC389. 6 stuks.

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Wire Voedseldisplay Dienblad Vierkant Zwart - 280x280x100mm
€ 8,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Vierkante Borden Met Afgeronde Hoeken 24cm (12 Stuks)
slechts € 10,59 per stuk
Olympia Whiteware Vierkante Borden Met Afgeronde Hoeken 24cm (12 Stuks)

Afmeting: 24(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 126,99
Excl. BTW
( € 10,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia rechthoekige elektrische chafing dish
20% korting
Olympia rechthoekige elektrische chafing dish

Glazen deksel. 25(h)x59(b)x45,5(d)cm.

20% korting
€ 458,99
Excl. BTW
Was € 575,99
Op voorraad
Olympia Concorde RVS theekan 1,4L
Tot 23% korting
Tot 23% korting
Vanaf
€ 14,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware rechthoekige serveerschalen 25x15cm (4 stuks)
slechts € 14,00 per stuk
slechts € 14,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 14,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena koffie-/theekannen 43cl (4 stuks)
slechts € 6,75 per stuk
slechts € 6,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 6,75 per stuk )
Niet op voorraad