Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 913-960 van 1285

nisbets

Producten 913-960 van 1285

Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Kastanje 300mm
15% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Kastanje 300mm

112(Ø)x300(H)mm. Oplaadbaar, Snoerloos en Dimbaar

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia balti serveerschaal met handvatten 23cm
15% korting
15% korting
€ 8,69
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
Olympia Swirl thermoskan zwart 2L
23% korting
23% korting
€ 22,79
Excl. BTW
Was € 29,59
Op voorraad
Olympia Kristallon deksel voor stapelbare polycarbonaat kan 1L (6 stuks)
slechts € 0,83 per stuk
slechts € 0,83 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 4,93
Excl. BTW
( € 0,83 per stuk )
Was € 8,09
Op voorraad
Olympia RVS asbak
24% korting
Olympia RVS asbak

2,5(h)x12,1(b)cm

24% korting
€ 1,75
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Olympia Whiteware Saladeschaal 33cm
Olympia Whiteware Saladeschaal 33cm

33(Ø)cm. Prijs per stuk. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

€ 74,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Wijnkoelerstandaard Gehamerd Roestvrij Staal
Nieuw
Olympia Wijnkoelerstandaard Gehamerd Roestvrij Staal

Afmeting: 20(Ø)x 66.5(H)mm. Alleen standaard, wijnkoeler niet inbegrepen

€ 50,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Corallite Coupeschalen 15(Ø)cmx6,5(H)cm (6 Stuks)
slechts € 13,84 per stuk
Olympia Corallite Coupeschalen 15(Ø)cmx6,5(H)cm (6 Stuks)

15(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 13,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 82,99
Excl. BTW
( € 13,84 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Emaille sauspotje wit en blauw 11,4cl (6 stuks)
slechts € 2,15 per stuk
slechts € 2,15 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,89
Excl. BTW
( € 2,15 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kristallon hoog deksel voor 0,75L schaal
75% korting
75% korting
€ 1,45
Excl. BTW
Was € 5,69
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Athena cappuccinokopjes 22,8cl (24 stuks)
slechts € 1,96 per stuk
slechts € 1,96 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 1,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia eikenhouten tafelcaddy 23cm
22% korting
Olympia eikenhouten tafelcaddy 23cm

13,5(h) x 23(b) x 14,5(d)cm

22% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,69
Op voorraad
Olympia Whiteware vierkante mok 28,5cl (12 stuks)
slechts € 4,17 per stuk
slechts € 4,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 220mm (6 Stuks)
slechts € 8,35 per stuk
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 220mm (6 Stuks)

220(Ø)x24(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,35 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,08
Excl. BTW
( € 8,35 per stuk )
Was € 102,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Whiteware Saladeschaal 23,5cm (6 Stuks)
slechts € 13,50 per stuk
Olympia Whiteware Saladeschaal 23,5cm (6 Stuks)

Afmeting: 23,5(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 13,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 13,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Heritage Borden Geel 253mm (4 Stuks)
slechts € 18,50 per stuk
Olympia Heritage Borden Geel 253mm (4 Stuks)

253(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 18,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Saladeschaal 20cm (6 Stuks)
slechts € 9,17 per stuk
Olympia Whiteware Saladeschaal 20cm (6 Stuks)

Afmeting: 20(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 9,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln Schalen Mosgroen 16,5cm (6 Stuks)
slechts € 11,34 per stuk
Olympia Kiln Schalen Mosgroen 16,5cm (6 Stuks)

16,5(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 11,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia leistenen 28 x 18cm (2 stuks)
slechts € 5,20 per stuk
slechts € 5,20 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 5,20 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen fruitschaaltjes blauw (12 stuks)
slechts € 1,01 per stuk
slechts € 1,01 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,09
Excl. BTW
( € 1,01 per stuk )
Op voorraad
Olympia Birch Aubergine Diepe Kom 460ml (6 stuks)
slechts € 9,17 per stuk
slechts € 9,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 9,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Stapelbare Tapasschaaltjes 13,4cm (6 Stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Whiteware Stapelbare Tapasschaaltjes 13,4cm (6 Stuks)

Afmeting: 3(h)x13,4(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Origin porselein coupeborden eendenei blauw 200mm (4 stuks)
Pak van 4 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Elegant A4 tafelbordje zwart 297(H) x 210(B)mm
18% korting
18% korting
€ 9,79
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Olympia wandplaat zwart houten frame 45x60cm
Nieuw
24% korting
24% korting
€ 13,89
Excl. BTW
Was € 18,29
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 250ml (6 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Was € 25,99
Niet op voorraad
Olympia Stapelbare Tumblers 20cl (12 Stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café cappuccino koppen donkergrijs 340ml (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Salie 200mm
8% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Salie 200mm

200(H)x80(Ø)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

8% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Op voorraad
Olympia Luna Middernachtblauwe Coupeschalen 210 mm (4 stuks)
slechts € 12,50 per stuk
Olympia Luna Middernachtblauwe Coupeschalen 210 mm (4 stuks)

210(Ø)x52(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 12,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 12,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon hoog deksel voor 4,25L schaal
60% korting
60% korting
€ 3,20
Excl. BTW
Was € 8,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Luna coupe kommen middernachtblauw 160mm (6 stuks)
Nieuw
slechts € 7,84 per stuk
Olympia Luna coupe kommen middernachtblauw 160mm (6 stuks)

158(Ø)x50(H)mm. Aantal per verpakking: 6

slechts € 7,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 7,84 per stuk )
Was € 52,99
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Mini Saucepan RVS 90x60mm
€ 8,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia theefilter voor 50cl theepot (6 stuks)
slechts € 1,87 per stuk
slechts € 1,87 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 1,87 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 280mm (4 Stuks)
slechts € 25,00 per stuk
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 280mm (4 Stuks)

280(Ø)x30(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 25,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 99,99
Excl. BTW
( € 25,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Birch Aubergine Coupe Borden 205mm (6 stuks)
slechts € 11,84 per stuk
slechts € 11,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 70,99
Excl. BTW
( € 11,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia houten theestation
17% korting
17% korting
€ 27,69
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Olympia Cosmos RVS theepot 570ml
Vanaf
€ 22,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln ronde coupe borden smoke 230mm (6 stuks)
slechts € 13,50 per stuk
Olympia Kiln ronde coupe borden smoke 230mm (6 stuks)

230(Ø)mm. Reactive Glaze. Levenslange garantie tegen randafschilferingen

slechts € 13,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 13,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia high tea etagère met 3 lagen
€ 38,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware stapelbare espressokopjes 8,5cl (12 stuks)
slechts € 1,87 per stuk
slechts € 1,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 1,87 per stuk )
Op voorraad
Olympia ovaal tapasbordje 20,4x11,8cm mat zwart (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia ovaal tapasbordje 20,4x11,8cm mat zwart (6 stuks)

21,5cl. 3,7x20,4x11,8cm. Mat zwart. Verpakkingseenheid: 6

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafel Presentatie Vierkant Schaal Roestvrij Staal 115X115mm
€ 6,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia heveahouten theedoos
Olympia heveahouten theedoos

Afmeting: 335(B) x 200(L) x 90(H)mm

€ 24,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia olie- azijnflesje (12 stuks)
slechts € 1,48 per stuk
Olympia olie- azijnflesje (12 stuks)

14,7(h)x5,3(Ø)cm. Inclusief dop. 12 stuks.

slechts € 1,48 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 1,48 per stuk )
Op voorraad
Olympia houten stoepbord 120x70cm
16% korting
Olympia houten stoepbord 120x70cm

GG109 | Schrijfvlak: 86x56cm

16% korting
€ 134,99
Excl. BTW
Was € 159,99
Op voorraad
Olympia barmaatje zwart
15% korting
Olympia barmaatje zwart

2,5cl en 5cl. Zwart.

15% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 8,59
Op voorraad
Olympia Lumina Dessertschaaltje 16cm (6 Stuks)
slechts € 5,42 per stuk
Olympia Lumina Dessertschaaltje 16cm (6 Stuks)

Afmeting: 16(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Op voorraad