Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 97-144 van 1285

nisbets

Producten 97-144 van 1285

Olympia Whiteware platte ronde borden 150mm (6 stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia Whiteware platte ronde borden 150mm (6 stuks)

150(Ø)mm (6"). Gevitrifieerd porselein. Lifetime Edge-Chip Warranty

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS ijscoupe 89mm 165ml
20% korting
20% korting
€ 1,84
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Olympia glazen kannen 0,5L (6 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia Kelso gebaksvorken (12 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 2,39
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia RVS antislip dienblad rond 35,5cm
18% korting
18% korting
€ 12,49
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 25,4cm (12 Stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 25,4cm (12 Stuks)

Afmeting: 25,4(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia gietijzeren pan ovaal 24cm
Olympia gietijzeren pan ovaal 24cm

24(b)x14(d)cm. Gietijzer. Geschikt voor inductie.

€ 8,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Sojasaus Schaaltje 7cm (12 Stuks)
slechts € 1,10 per stuk
Olympia Sojasaus Schaaltje 7cm (12 Stuks)

7(Ø)cm | Prijs per 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,10 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,19
Excl. BTW
( € 1,10 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena borden met brede rand 254 mm (12 stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Athena borden met brede rand 254 mm (12 stuks)

254(Ø)mm | 25,4(Ø) cm. Levenslange garantie tegen randsplinters. BS4034: Hotelservies standaard

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad rood 45 x 35cm
€ 4,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia broodmand 36x30cm
23% korting
Olympia broodmand 36x30cm

17(h)x36(b)x30(d)cm. Kleur: naturel.

23% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 19,49
Op voorraad
Olympia Whiteware coupe borden 230mm (12 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
Olympia Whiteware coupe borden 230mm (12 stuks)

230(Ø)mm. Gevitrifieeerd porselein. Levenslange garantie tegen schade aan de rand

slechts € 6,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)

115mm (L). 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 1,99
Op voorraad
Tafelkleed klemmen (4 stuks)
slechts € 0,49 per stuk
Tafelkleed klemmen (4 stuks)

Bovenste rand 75mm | 4 stuks

slechts € 0,49 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 1,94
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Was € 2,39
Op voorraad
Olympia grote acacia steakplank
17% korting
Olympia grote acacia steakplank

25(H) x 310(B)x 240(D)mm. 70(Ø)mm Uitsparing

17% korting
€ 15,59
Excl. BTW
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia gegalvaniseerde bestekbeker 15(h) x 11(Ø)cm
18% korting
18% korting
€ 4,09
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Olympia kunstlederen menumap A4 bordeaux
18% korting
Olympia kunstlederen menumap A4 bordeaux

E222 | Formaat: A4 | bordeaux | 1 hoes (4 pagina's)

18% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Olympia High Tea standaard voor borden tot 267 mm
17% korting
17% korting
€ 16,49
Excl. BTW
Was € 19,79
Op voorraad
Olympia Whiteware Stapelbare Kom 11cm (12 Stuks)
slechts € 4,17 per stuk
Olympia Whiteware Stapelbare Kom 11cm (12 Stuks)

11(Ø)cm. 20cl. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS rekeningschaaltje 15cm
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia gietijzeren schaal met los handvat 22cm
Olympia gietijzeren schaal met los handvat 22cm

22(Ø)cm. Gietijzer. Geschikt voor inductie.

€ 14,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia koperen en houten zout- en pepermolenset 15cm (2 stuks)
slechts € 12,55 per stuk
Olympia koperen en houten zout- en pepermolenset 15cm (2 stuks)

2-delige set. 15(h)cm. Instelbare maalgraad.

slechts € 12,55 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 25,09
Excl. BTW
( € 12,55 per stuk )
Was € 30,49
Op voorraad
Olympia tafelcaddy met krijtbordje
18% korting
18% korting
€ 13,89
Excl. BTW
Was € 16,99
Op voorraad
Olympia roestvrijstalen rond dienblad 305mm
Olympia roestvrijstalen rond dienblad 305mm

18(H) x 305(Ø)mm. 450g. Stapelbaar

€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 6 uur (12 stuks)
vanaf € 1,59 per stuk
vanaf € 1,59 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena ondertassen 145 mm (24 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
Olympia Athena ondertassen 145 mm (24 stuks)

Ø 145 mm. Past op kopjes CC201, GG870, en CC200. Lifetime Edge Chip Warranty. BS4034: hotelwarenorm

slechts € 1,50 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 35,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS bestekbak 41,5(H) x 25,5(W) x 10,5(D)cm
19% korting
19% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 56,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Diepe Borden 26cm (6 Stuks)
slechts € 14,50 per stuk
Olympia Whiteware Diepe Borden 26cm (6 Stuks)

Afmeting: 26(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 14,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 86,99
Excl. BTW
( € 14,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Hevea plank voor gietijzeren sizzle platter 286x149mm
16% korting
Olympia Hevea plank voor gietijzeren sizzle platter 286x149mm

14(H)x286(L)x149.4(W)mm. FSC 100%. Past op GG133

16% korting
€ 6,39
Excl. BTW
Was € 7,59
Op voorraad
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 1,21 per stuk
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,49
Excl. BTW
( € 1,21 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)

310ml | ca. 298ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Olympia Monaco tafelmessen (12 stuks)
slechts € 1,77 per stuk
slechts € 1,77 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,19
Excl. BTW
( € 1,77 per stuk )
Was € 27,49
Op voorraad
Olympia Sausbeker Gehamerd St/St - 45ml (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
Olympia Sausbeker Gehamerd St/St - 45ml (12 stuks)

45 ml. 62(Ø)x22(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,39
Op voorraad
Olympia kunstlederen menumap A5 zwart
15% korting
Olympia kunstlederen menumap A5 zwart

E223 | Formaat: A5 | zwart | 1 hoes (4 pagina's)

15% korting
€ 6,69
Excl. BTW
Was € 7,89
Op voorraad
Olympia emaille soepborden 245mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
Olympia emaille soepborden 245mm (6 stuks)

245(Ø)mm | 24,45 cm. Aantal stuks: 6.

slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)

Brandtijd: 8 uur. 75 stuks.

slechts € 0,08 per stuk
Pak van 75 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Olympia Mae Stapelbare Tumblers 440ml (6 stuks)
slechts € 2,17 per Unit
Olympia Mae Stapelbare Tumblers 440ml (6 stuks)

440ml. Materiaal: Glas. Krasbestendig

slechts € 2,17 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per Unit )
Was € 16,69
Op voorraad
Olympia RVS menukaarthouder driehoekig
15% korting
Olympia RVS menukaarthouder driehoekig

RVS. Tot A4 formaat. Liggend of staand.

15% korting
€ 2,19
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Olympia glazen karaffen 1L (6 stuks)
slechts € 2,27 per stuk
Olympia glazen karaffen 1L (6 stuks)

1,03 liter | 1 liter. Aantal stuks: 6

slechts € 2,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 2,27 per stuk )
Was € 16,99
Op voorraad
Olympia brandpasta gel 3 uur (12 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 12 vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Speciale aanbieding Olympia kelso bestekset (48 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
Speciale aanbieding Olympia kelso bestekset (48 stuks)

Kelso 12x couverts (48 stuks) mes, vork, lepels. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

slechts € 0,24 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 11,39
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)

188(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Whiteware Diepe Ovale Schaal 50cm
Olympia Whiteware Diepe Ovale Schaal 50cm

Afmeting: 50(b)x29(d)cm | prijs per stuk| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

€ 38,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Fusion ovale borden 250mm (6 stuks)
slechts € 8,17 per stuk
Olympia Fusion ovale borden 250mm (6 stuks)

250 x 120mm. Levenslange garantie tegen randschade. Vaatwasserbestendig

slechts € 8,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 8,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia open brood- en fruitschaal RVS 25,5cm
24% korting
24% korting
€ 16,29
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Kelso theelepel (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso theelepel (12 stuks)

135(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 2,49
Op voorraad
Olympia geïsoleerde kan voor warme dranken RVS 1,5L
€ 22,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen antislip dienblad rond 28cm
Vanaf
€ 2,99
Excl. BTW
Op voorraad