Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 961-1008 van 1285

nisbets

Producten 961-1008 van 1285

Olympia Verona Hi Ball Kristallen Tumblerglazen 285ml (6 Stuks)
slechts € 3,12 per Unit
slechts € 3,12 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 18,72
Excl. BTW
( € 3,12 per Unit )
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia GN 1/1 inductie chafing dish
22% korting
22% korting
€ 285,99
Excl. BTW
Was € 368,99
Op voorraad
Olympia peper- en zoutstrooiers (12 stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 9,39
Op voorraad
Olympia Clifton dessertvorken (12 stuks)
slechts € 2,38 per stuk
slechts € 2,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 2,38 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers blauw 260ml (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia acaciahouten serveerplank golvende rand 35,5x25cm
17% korting
17% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Kiln espressokopjes krijtwit 85ml (6 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia stoepbord met zwart metalen frame
€ 114,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Mendoza Tumblers 345ml (6 Stuks)
slechts € 1,53 per stuk
Olympia Mendoza Tumblers 345ml (6 Stuks)

345ml | Aantal in verpakking: 6

slechts € 1,53 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 9,14
Excl. BTW
( € 1,53 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia toastrek 4 sneden
Olympia toastrek 4 sneden

6,5(h)x12(b)x8,5(d)cm

€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Lumina latte mokken 350ml (6 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
Olympia Lumina latte mokken 350ml (6 stuks)

350ml (12oz). Gevitrifeerd fijn porselein

slechts € 6,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 36,49
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Was € 27,99
Op voorraad
Olympia Café schotels wit (12 stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Café schotels wit (12 stuks)

15,8(Ø)cm. Voor 23cl koppen en 34cl bekers.

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Vierkante Borden 29,5cm (6 Stuks)
slechts € 18,84 per stuk
Olympia Whiteware Vierkante Borden 29,5cm (6 Stuks)

Afmeting: 29,5(b)x29,5(d)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 112,99
Excl. BTW
( € 18,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers 14,2cl rood (12 stuks)
slechts € 0,95 per stuk
slechts € 0,95 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,39
Excl. BTW
( € 0,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia houten basis voor rechthoekig leisteen plateau 160x240mm
22% korting
Olympia houten basis voor rechthoekig leisteen plateau 160x240mm

15(H)x240(L)x160(B)mm. 70mm ronde uitsparing. Past bij CK409

22% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Olympia Café koffiekoppen wit 23cl (12 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
Olympia Café koffiekoppen wit 23cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 4,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kelso dessertvorken (12 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
Olympia Kelso dessertvorken (12 stuks)

175(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,37 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Op voorraad
Olympia rustieke tapasschaaltjes 10,2cm (6 stuks)
slechts € 5,42 per stuk
Olympia rustieke tapasschaaltjes 10,2cm (6 stuks)

Terracotta | 21(h) x 103(b) x 103(Ø)mm

slechts € 5,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Verona kristallen whiskyglazen 280ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per Unit
slechts € 4,42 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per Unit )
Op voorraad
Olympia Barware Driehoekige Roestvrijstalen Zeef
€ 6,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Franse cocktailshaker zwart
14% korting
14% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 16,99
Niet op voorraad
Olympia Kiln Schalen Zandsteen 16,5cm (6 Stuks)
slechts € 10,50 per stuk
Olympia Kiln Schalen Zandsteen 16,5cm (6 Stuks)

16,5(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 10,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Kiln driehoekige borden krijtwit 230mm (6 stuks)
slechts € 13,50 per stuk
Olympia Kiln driehoekige borden krijtwit 230mm (6 stuks)

230(B)mm. Verpakking: 6 stuks. Lifetime Edge-Chip Warranty. Vaatwasserbestendig

slechts € 13,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 13,50 per stuk )
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING 2x Olympia Milan Chafing Dish met 72-pak Olympia brandpasta gel
22% korting
SPECIALE AANBIEDING 2x Olympia Milan Chafing Dish met 72-pak Olympia brandpasta gel

2xGN 1/1 chafing dish en 72-pak Olympia gel brandpasta gel 200g

22% korting
€ 137,99
Excl. BTW
Was € 175,99
Op voorraad
Olympia Kiln Driehoekige Borden Blauw 23cm (6 Stuks)
slechts € 15,00 per stuk
Olympia Kiln Driehoekige Borden Blauw 23cm (6 Stuks)

23(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 15,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 15,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS art deco cafetière 750ml
€ 46,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln kopjes krijtwit 230ml (6 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
slechts € 6,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Gondolaschaal 56x15x3,5cm
Olympia Gondolaschaal 56x15x3,5cm

56x15x3,5cm. Prijs per stuk. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

€ 29,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Linear melkkannetje 14,2cl (12 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Origin porselein kommen eendenei blauw 110mm (4 stuks)
Olympia Origin porselein kommen eendenei blauw 110mm (4 stuks)

100(Ø)x60(H)mm. Porselein. Omgerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/1 schaal 30mm diep
Olympia Whiteware GN 1/1 schaal 30mm diep

GN 1/1. Kleur: wit. 30mm diep.

€ 75,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Lumina Schotel Voor Cd645 (6 Stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia Lumina Schotel Voor Cd645 (6 Stuks)

Afmeting: 14cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Vierkante Borden 14cm (12 Stuks)
slechts € 6,34 per stuk
Olympia Whiteware Vierkante Borden 14cm (12 Stuks)

Afmeting: 14(b)x14(d)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 75,99
Excl. BTW
( € 6,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drift Grey Coupe Low Bowls Met Reliëf, 260mm (4 Stuks)
slechts € 24,75 per stuk
Olympia Drift Grey Coupe Low Bowls Met Reliëf, 260mm (4 Stuks)

260(Ø)x44(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 24,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 98,99
Excl. BTW
( € 24,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bartenders Mes - Korte Lengte
Olympia Bartenders Mes - Korte Lengte

106(L)x40(B)x1.5(H)mm. Materiaal: Roestvrij Staal

€ 3,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln Driehoekige Borden Mosgroen 28cm (4 Stuks)
slechts € 20,75 per stuk
Olympia Kiln Driehoekige Borden Mosgroen 28cm (4 Stuks)

28(Ø)cm. 4 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 20,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 82,99
Excl. BTW
( € 20,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena melkkannetje 17cl (4 stuks)
slechts € 2,75 per stuk
slechts € 2,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 2,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lucca Tafellamp Met Vierkante Koepel Grijs 200mm
Olympia Lucca Tafellamp Met Vierkante Koepel Grijs 200mm

200(H)x70(L)x70(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

€ 37,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)
slechts € 3,27 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)

620ml. 6 stuks. Aanbevolen schenkmaat: 250ml

slechts € 3,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,59
Excl. BTW
( € 3,27 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Olympia RVS wijnkoeler 20,4cm
19% korting
Olympia RVS wijnkoeler 20,4cm

19(h)x20,4(Ø)cm. Geschikt voor C582, CD957 en DP115.

19% korting
€ 17,09
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad
Olympia Lumina Hellende Ovale Schalen 14,8cm (6 Stuks)
slechts € 6,09 per stuk
Olympia Lumina Hellende Ovale Schalen 14,8cm (6 Stuks)

Afmeting: 14,8(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 36,49
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen schenkkan groen
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia kaas presenteerschaaltje
€ 9,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Café theepot 51cl aqua
€ 22,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Novello Kristallen Rode Wijnglazen 470ml (6 stuks)
slechts € 3,90 per Unit
slechts € 3,90 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per Unit )
Was € 29,99
Niet op voorraad
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb464 (12 Stuks)
slechts € 1,62 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb464 (12 Stuks)

Voor CB464. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,62 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,39
Excl. BTW
( € 1,62 per stuk )
Op voorraad
Olympia wijnkoelerhouder
18% korting
Olympia wijnkoelerhouder

17,7(h)x19(Ø)cm. Voor C578, K406, J373, CB883.

18% korting
€ 15,49
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad