Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1009-1056 van 1285

nisbets

Producten 1009-1056 van 1285

Olympia Café koffiekoppen aqua 23cl (12 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
Olympia Café koffiekoppen aqua 23cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 4,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS bestekbeker rond
Olympia RVS bestekbeker rond

RVS bestekbeker rond.

€ 5,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 8,5x8,5cm (12 Stuks)
slechts € 3,42 per stuk
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 8,5x8,5cm (12 Stuks)

Vierkant. 90ml. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 3,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware theepotten 42,6cl (4 stuks)
slechts € 8,63 per stuk
Olympia Whiteware theepotten 42,6cl (4 stuks)

CB473 | Inhoud: 42,6cl | 4 stuks

slechts € 8,63 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 8,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware sauskom 180ml (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
Olympia Whiteware sauskom 180ml (6 stuks)

C243 | Inhoud: 180ml | 6 stuks

slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Graandispenser Dubbel 2X 4L
slechts € 78,00 per Unit
Olympia Graandispenser Dubbel 2X 4L

8Ltr. 360(L)x240(B)x603(H)mm

slechts € 78,00 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 155,99
Excl. BTW
( € 78,00 per Unit )
Was € 186,99
Op voorraad
Olympia dubbelwandige wijnkoeler koper
Olympia dubbelwandige wijnkoeler koper

195(H) x 120(Ø)mm | Dubbelwandig

€ 29,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Ember Blauwe Driehoekige Borden 308mm (4 Stuks)
slechts € 27,25 per stuk
Olympia Ember Blauwe Driehoekige Borden 308mm (4 Stuks)

308(Ø)x30(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 27,25 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 108,99
Excl. BTW
( € 27,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS sauskom 450ml
Nieuw
Olympia RVS sauskom 450ml

450ml. 235 x 128 x 75mm

€ 7,59
Excl. BTW
Niet op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish met Olympia vloeibare brandpasta x24
22% korting
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish met Olympia vloeibare brandpasta x24

Milan chafing dish en 24x Olympia blikjes vloeibare brandstof.

22% korting
€ 56,99
Excl. BTW
Was € 72,99
Op voorraad
Olympia Whiteware borden met smalle rand 280mm (6 stuks)
slechts € 9,17 per stuk
Olympia Whiteware borden met smalle rand 280mm (6 stuks)

280(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 9,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia peper- en zoutvaatjes Yin Yang 9,5cm (12 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Geribbelde Stapelbare Tumblers 300ml (6 Stuks)
slechts € 2,09 per Unit
slechts € 2,09 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 2,09 per Unit )
Niet op voorraad
Olympia Kiln driehoekige borden mosgroen 230mm (6 stuks)
slechts € 15,00 per stuk
Olympia Kiln driehoekige borden mosgroen 230mm (6 stuks)

230(Ø)mm (9"). Reactief glazuur. Lifetime Edge-Chip garantie

slechts € 15,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 15,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Madrid rolltop chafing dish
21% korting
21% korting
€ 116,99
Excl. BTW
Was € 148,99
Op voorraad
Olympia Kristallon hoog deksel voor 2L schaal
66% korting
66% korting
€ 2,16
Excl. BTW
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Café cappuccinokoppen aqua 34cl (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Café cappuccinokoppen aqua 34cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Geribbelde Stapelbare Tumblers 150ml (6 Stuks)
slechts € 1,09 per Unit
slechts € 1,09 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 1,09 per Unit )
Was € 8,39
Op voorraad
Olympia Whiteware Vierkante Borden 24cm (12 Stuks)
slechts € 11,00 per stuk
Olympia Whiteware Vierkante Borden 24cm (12 Stuks)

Afmeting: 24(b)x24(d)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 131,99
Excl. BTW
( € 11,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas diepe coupe borden donkergroen 23cm (6 stuks)
slechts € 34,00 per stuk
slechts € 34,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 203,99
Excl. BTW
( € 34,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Concorde RVS koffiekan 0,6L
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 7,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 6x6cm (12 Stuks)
slechts € 2,25 per stuk
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 6x6cm (12 Stuks)

Vierkant. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 2,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln dipsausschaaltjes zandsteen 70mm (12 stuks)
slechts € 3,92 per stuk
Olympia Kiln dipsausschaaltjes zandsteen 70mm (12 stuks)

70(Ø)x40(H)mm. 50ml. Reactief glazuur

slechts € 3,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 3,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafel Presentatie Mini Serveer Braadpan 460ml
22% korting
Olympia Tafel Presentatie Mini Serveer Braadpan 460ml

100(Ø)x60(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie.

22% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 7,29
Op voorraad
Olympia Fondant koppen mint groen 170ml (6 stuks)
slechts € 5,75 per stuk
slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Whiteware Contemporary ramequins 90mm (12 stuks)
slechts € 3,05 per stuk
Olympia Whiteware Contemporary ramequins 90mm (12 stuks)

90(Ø)mm. 170ml. Gevitrificeerd porselein. Levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 36,49
Excl. BTW
( € 3,05 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café theepot 51cl grijs
€ 22,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/2 schaal 30mm diep
€ 30,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia gietijzeren vierkante pan 155x225mm
Nieuw
Olympia gietijzeren vierkante pan 155x225mm

225(L)x155(B)x25(H)mm. Geschikt voor inductie

€ 10,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand zwart 26,5cm (6 stuks)
slechts € 14,99 per stuk
slechts € 14,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 89,89
Excl. BTW
( € 14,99 per stuk )
Was € 169,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Ember Blauwe Driehoekige Borden 250mm (6 Stuks)
slechts € 18,50 per stuk
Olympia Ember Blauwe Driehoekige Borden 250mm (6 Stuks)

250(Ø)x25(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 110,99
Excl. BTW
( € 18,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Geribbelde Schommeltop Waterflessen 1L (6 stuks)
slechts € 3,20 per Unit
slechts € 3,20 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 19,19
Excl. BTW
( € 3,20 per Unit )
Was € 25,49
Op voorraad
Olympia ronde gegalvaniseerde emmer 13cm
22% korting
22% korting
€ 2,79
Excl. BTW
Was € 3,59
Niet op voorraad
Olympia RVS melkdispenser
22% korting
Olympia RVS melkdispenser

RVS melkdispenser.

22% korting
€ 203,99
Excl. BTW
Was € 259,99
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand crème 18cm (6 stuks)
slechts € 8,35 per stuk
slechts € 8,35 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,10
Excl. BTW
( € 8,35 per stuk )
Was € 109,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Drift Grijze Effen Coupeplaat 280mm (4 Stuks)
slechts € 24,50 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen Coupeplaat 280mm (4 Stuks)

280(Ø)x30(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 24,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 97,99
Excl. BTW
( € 24,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware standaard mok 48,3cl (12 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
slechts € 5,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Snackschotel 240mm (12 Stuks)
slechts € 7,25 per stuk
Olympia Whiteware Snackschotel 240mm (12 Stuks)

Te combineren met koffiekop CB461 en cappucinokop CB462. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 86,99
Excl. BTW
( € 7,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cantina Rode Wijnglazen Kristal 475ml (6 stuks)
slechts € 4,50 per Unit
slechts € 4,50 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 4,50 per Unit )
Niet op voorraad
Olympia Kristallon PVC kaarten (excl. clips) (10 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 1,11
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 6,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Origin porselein mokken eendeneiblauw 300ml (4 stuks)
Olympia Origin porselein mokken eendeneiblauw 300ml (4 stuks)

65(L)x53(B)x56(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand crème 26,5cm (6 stuks)
slechts € 28,34 per stuk
slechts € 28,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 169,99
Excl. BTW
( € 28,34 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia suikerstrooier 8mm gat
€ 2,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon dienblad houtskool 350x450mm
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Luna soeplepels middernachtblauw (12 stuks)
Nieuw
slechts € 3,21 per stuk
slechts € 3,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 3,21 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Olympia Cordoba wijnglazen 340ml (6 stuks)
slechts € 4,94 per stuk
slechts € 4,94 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 4,94 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 180mm (6 Stuks)
slechts € 11,17 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 180mm (6 Stuks)

180(Ø)x21(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 66,99
Excl. BTW
( € 11,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia porseleinen melkkannetje met kuiltjes 70ml (6 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
slechts € 2,55 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,29
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Op voorraad