Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1057-1104 van 1285

nisbets

Producten 1057-1104 van 1285

Olympia Cavolo Ijsblauw Dip Schaaltje - 67mm (12 Stuks)
slechts € 3,30 per stuk
Olympia Cavolo Ijsblauw Dip Schaaltje - 67mm (12 Stuks)

67(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,53
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Was € 42,99
Niet op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand roestoranje 18cm (6 stuks)
slechts € 18,34 per stuk
slechts € 18,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 109,99
Excl. BTW
( € 18,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Ijsemmer Met Handvatten En Geëtst Detail Roestvrij Staal 1050ml
€ 16,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS fritesmand met handgreep 9,5cm
23% korting
Olympia RVS fritesmand met handgreep 9,5cm

RVS. Met handgreep. 8(h)x9,5(Ø)cm.

23% korting
€ 6,89
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Harley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Luna Middernachtblauw Coupebord 255 mm (4 stuks)
slechts € 16,75 per stuk
Olympia Luna Middernachtblauw Coupebord 255 mm (4 stuks)

255(Ø)x43(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 16,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 66,99
Excl. BTW
( € 16,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Wit Spikkel Platte Ronde Bord 180mm (6 Stuks)
slechts € 9,50 per stuk
Olympia Cavolo Wit Spikkel Platte Ronde Bord 180mm (6 Stuks)

180(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 56,99
Excl. BTW
( € 9,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Monaco puddinglepels (12 stuks)
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas diepe coupe borden roestoranje 23cm (6 stuks)
slechts € 34,00 per stuk
slechts € 34,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 203,99
Excl. BTW
( € 34,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand zwart 18cm (6 stuks)
slechts € 18,34 per stuk
slechts € 18,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 109,99
Excl. BTW
( € 18,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand groen 26,5cm (6 stuks)
slechts € 14,61 per stuk
slechts € 14,61 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 87,65
Excl. BTW
( € 14,61 per stuk )
Was € 169,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Luna rechthoekige dipschotels middernachtblauw 204x105mm (6 stuks)
Nieuw
Olympia Luna rechthoekige dipschotels middernachtblauw 204x105mm (6 stuks)

204(L)x105(B)x22(H)mm. Steengoed. Reactief glazuur

Pak van 6 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Luna steengoed borden driehoekig middernachtblauw 275x210mm (6 stuks) JK242
Nieuw
Pak van 6 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 32x17,7cm (6 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 32x17,7cm (6 stuks)

W423 | Afmeting: 5,6(h)x32(b)x17,7(d)cm | 6 stuks

slechts € 11,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia zelfkopiërend orderblok (50 stuks)
slechts € 0,60 per stuk
Olympia zelfkopiërend orderblok (50 stuks)

Afmeting: 76x140mm. | 50 pagina's.

slechts € 0,60 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Op voorraad
Olympia theepot 50cl (4 stuks)
slechts € 8,38 per stuk
Olympia theepot 50cl (4 stuks)

Theepot 50cl. Prijs per 4 stuks.

slechts € 8,38 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 33,49
Excl. BTW
( € 8,38 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Zwarte Platte Ronde Kom - 143mm (6 Stuks)
slechts € 9,34 per stuk
Olympia Cavolo Zwarte Platte Ronde Kom - 143mm (6 Stuks)

143(Ø)mm | Porselein| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 9,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Pastel mok geel 34cl (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant mokken aqua blauw 85ml (6 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln ronde coupe borden krijtwit 180mm (6 stuks)
slechts € 10,34 per stuk
Olympia Kiln ronde coupe borden krijtwit 180mm (6 stuks)

180(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6 stuks. Levenslange rand-chip garantie. Vaatwasserbestendig

slechts € 10,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 61,99
Excl. BTW
( € 10,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Eva Hi Ball Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 1,78 per stuk
Olympia Eva Hi Ball Tumblers 350ml (6 Stuks)

Olympia Eva Hi Ball Tumbler 350 ml (doos 6)

slechts € 1,78 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,68
Excl. BTW
( € 1,78 per stuk )
Was € 27,49
Op voorraad
Olympia Mineral Coupebord 28cm (4 Stuks)
slechts € 19,50 per stuk
Olympia Mineral Coupebord 28cm (4 Stuks)

28(Ø)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 19,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 77,99
Excl. BTW
( € 19,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia ronde polyrotan tafelmandjes (6 stuks)
slechts € 2,32 per stuk
slechts € 2,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,89
Excl. BTW
( € 2,32 per stuk )
Was € 16,69
Op voorraad
Olympia Origin porselein kommen wit 110mm (4 stuks)
Olympia Origin porselein kommen wit 110mm (4 stuks)

110(Ø)x60(H)mm. Porselein. Opgerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Linear stapelbare kop 20cl (12 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lumina Borden Met Brede Rand 27cm (4 Stuks)
slechts € 11,75 per stuk
Olympia Lumina Borden Met Brede Rand 27cm (4 Stuks)

Afmeting: 27(Ø)cm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 11,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Salie 300mm
15% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Salie 300mm

112(Ø)x300(H)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia Whiteware ronde gratineerschalen met handvatten 19,2cm (6 stuks)
slechts € 4,94 per stuk
Olympia Whiteware ronde gratineerschalen met handvatten 19,2cm (6 stuks)

W444 | Afmeting: 4(h)x19,2(b)x15,1(d)cm | 6 stuks

slechts € 4,94 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 4,94 per stuk )
Op voorraad
Olympia Ivory boterschaaltje 5,6cm (12 stuks)
slechts € 2,25 per stuk
Olympia Ivory boterschaaltje 5,6cm (12 stuks)

Boterschaaltje 56mm. Prijs per 12 stuks.

slechts € 2,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 2,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mineral Aflopende Kom 21,5cm (4 Stuks)
slechts € 25,50 per stuk
Olympia Mineral Aflopende Kom 21,5cm (4 Stuks)

21,5(Ø)cm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 25,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 101,99
Excl. BTW
( € 25,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafelorganisator Acaciahout 210x160x150mm
Olympia Tafelorganisator Acaciahout 210x160x150mm

210(L)x160(B)x150(D)mm. Materiaal: Acaciahout

€ 21,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Grijs 200mm
8% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Grijs 200mm

200(H)x80(Ø)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

8% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Op voorraad
Olympia vierkante elektrische chafing dish
21% korting
Olympia vierkante elektrische chafing dish

Vierkant glazen deksel. Inhoud: 6L.

21% korting
€ 428,99
Excl. BTW
Was € 545,99
Op voorraad
Olympia Gietijzeren Ronde Kom 200mm
Nieuw
Olympia Gietijzeren Ronde Kom 200mm

200(Ø)x75(H)mm. Geschikt voor inductie

€ 14,89
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Luna aardewerk driehoekige borden middernachtblauw 207x158mm (6 stuks)
Nieuw
Pak van 6 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS pomp thermoskan 4L
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Café espressokoppen grijs 10cl (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
Olympia Café espressokoppen grijs 10cl (12 stuks)

Voor schotels HC406, GK085, GK086, GK087, GL463. 12 stuks.

slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Napoli dessertmessen (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Ovale Schaaltjes 16,1cm (6 Stuks)
slechts € 5,42 per stuk
Olympia Whiteware Ovale Schaaltjes 16,1cm (6 Stuks)

Afmeting: 5,2(h)x16,1(b)x11,6(d)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 23x13cm (6 stuks)
slechts € 5,59 per stuk
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 23x13cm (6 stuks)

W427 | Afmeting: 4,1(h)x23(b)x13(d)cm | 6 stuks

slechts € 5,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 33,49
Excl. BTW
( € 5,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Kommetjes Met Oren 250ml (6 stuks)
slechts € 5,50 per Unit
Olympia Whiteware Kommetjes Met Oren 250ml (6 stuks)

250ml. 130(L)x105(B)x50(D)mm. Aantal in pakket: 6

slechts € 5,50 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 5,50 per Unit )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers met oor geel (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Olympia houten onderzetter voor rechthoekige leisteen plaat 130x330mm
Olympia houten onderzetter voor rechthoekige leisteen plaat 130x330mm

2(H)x330(L)x130(B)mm. Bamboe hout. Past bij CM062

€ 11,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Drift Grijze Effen Dipschalen 78mm (4 Stuks8)
slechts € 5,50 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen Dipschalen 78mm (4 Stuks8)

78(Ø)x29(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 8. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,50 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 43,99
Excl. BTW
( € 5,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware rechthoekige serveerschalen 20x13cm (6 stuks)
slechts € 7,84 per stuk
slechts € 7,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 7,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia bamboe klembord A4
22% korting
22% korting
€ 9,79
Excl. BTW
Was € 12,49
Op voorraad
Olympia Corallite Borden Groen 280mm (6 stuks)
slechts € 15,67 per stuk
Olympia Corallite Borden Groen 280mm (6 stuks)

280(Ø)mm | Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 15,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 93,99
Excl. BTW
( € 15,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Vierkante Braadslee 260x225X50mm (2 stuks)
slechts € 15,75 per stuk
Olympia Whiteware Vierkante Braadslee 260x225X50mm (2 stuks)

260(L)x 225(B)x 50(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 15,75 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 15,75 per stuk )
Op voorraad