Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1105-1152 van 1285

nisbets

Producten 1105-1152 van 1285

Olympia Roma dessertvorken (12 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia leistenen etagère met 3 lagen
Olympia leistenen etagère met 3 lagen

Afmeting: 34,5(h)x30(Ø)cm

€ 31,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware rechthoekige serveerschalen 31x18cm (2 stuks)
slechts € 17,50 per stuk
slechts € 17,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Kiln Schotels Voor 230ml Kopjes Krijtwit 140mm (6 Stuks)
slechts € 4,94 per stuk
Olympia Kiln Schotels Voor 230ml Kopjes Krijtwit 140mm (6 Stuks)

140(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,94 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 4,94 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 180mm (6 Stuks)
slechts € 11,17 per stuk
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 180mm (6 Stuks)

180(Ø)x21(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 66,99
Excl. BTW
( € 11,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia rustieke tapas schaaltjes 13,4cm (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Ember Blauwe coupe borden 180mm (6 Stuks)
slechts € 12,00 per stuk
Olympia Ember Blauwe coupe borden 180mm (6 Stuks)

180(Ø)x20(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 12,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 12,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lumina zoutstrooier (6 stuks)
slechts € 3,05 per stuk
Olympia Lumina zoutstrooier (6 stuks)

100mm. Wit. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 3,05 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 3,05 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia cafe espresso schoteltje zwart (12 stuks)
slechts € 2,96 per stuk
Olympia cafe espresso schoteltje zwart (12 stuks)

Past op CU952. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 2,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 35,49
Excl. BTW
( € 2,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 22cm Wit (6 Stuks)
slechts € 12,34 per stuk
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 22cm Wit (6 Stuks)

220(Ø)mm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 12,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 12,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant Mok Citroen - 340ml (6 stuks)
slechts € 7,67 per stuk
slechts € 7,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 7,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas diepe coupe borden zwart 23cm (6 stuks)
slechts € 34,00 per stuk
slechts € 34,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 203,99
Excl. BTW
( € 34,00 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia thermoskan met schroefdop en opschrift MILK 1L
12% korting
12% korting
€ 16,29
Excl. BTW
Was € 18,49
Op voorraad
Olympia Denim Blue coupe borden 230mm (6 Stuks)
slechts € 9,06 per stuk
Olympia Denim Blue coupe borden 230mm (6 Stuks)

230(Ø)x22(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,06 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 54,35
Excl. BTW
( € 9,06 per stuk )
Was € 105,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia 1/2 inductieverwarmer en inductieverwarmerset
22% korting
22% korting
€ 259,99
Excl. BTW
Was € 332,99
Op voorraad
Olympia Kristallon Heritage drinkbeker met deksel 300ml wit (4 stuks)
slechts € 11,76 per stuk
slechts € 11,76 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 47,01
Excl. BTW
( € 11,76 per stuk )
Was € 73,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Clifton dessertlepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,10
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 28,49
Niet op voorraad
Olympia Cafe Aroma mokken houtskool 230ml (6 stuks)
slechts € 5,09 per stuk
Olympia Cafe Aroma mokken houtskool 230ml (6 stuks)

230ml. Hoeveelheid per verpakking: 6 stuks. Slagvaste rand. Vaatwasserbestendig

slechts € 5,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia cafe coupe bord zwart - 205mm (12 stuks)
slechts € 8,09 per stuk
Olympia cafe coupe bord zwart - 205mm (12 stuks)

200(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 8,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 96,99
Excl. BTW
( € 8,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Arno Rocks Kristallen Tumblers 285ml (6 Stuks)
slechts € 3,67 per Unit
slechts € 3,67 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per Unit )
Op voorraad
Olympia drankdispenser dubbel
58% korting
58% korting
€ 187,80
Excl. BTW
Was € 446,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Denim Witte Coupe Kommen 160mm (6 Stuks)
slechts € 13,00 per stuk
Olympia Denim Witte Coupe Kommen 160mm (6 Stuks)

Afmetingen 160(Ø)x59(H)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 13,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 77,99
Excl. BTW
( € 13,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand roestoranje 26,5cm (6 stuks)
slechts € 15,59 per stuk
slechts € 15,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 93,49
Excl. BTW
( € 15,59 per stuk )
Was € 169,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon deksel voor stapelbare polycarbonaat kan 1,5L (6 stuks)
slechts € 0,68 per stuk
slechts € 0,68 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 4,03
Excl. BTW
( € 0,68 per stuk )
Was € 10,19
Op voorraad
Olympia Luna Midnight Blue Dipschaaltjes 100 mm (12 stuks)
slechts € 4,00 per stuk
Olympia Luna Midnight Blue Dipschaaltjes 100 mm (12 stuks)

100mm(Ø)x18(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 4,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Harley dessertlepels 180mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Fondant Borden Mint Groen 270mm (4 Stuks)
slechts € 17,00 per stuk
Olympia Fondant Borden Mint Groen 270mm (4 Stuks)

Mint | 27(Ø)cm| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 17,00 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Canvas diepe coupe borden blauw graniet 23cm (6 stuks)
slechts € 34,00 per stuk
slechts € 34,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 203,99
Excl. BTW
( € 34,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Zwart 200mm
8% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Zwart 200mm

200(H)x80(Ø)mm. Oplaadbaar, Snoerloos en Dimbaar

8% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Op voorraad
Olympia geïsoleerde draaikruik wit 2L
23% korting
Olympia geïsoleerde draaikruik wit 2L

2Ltr. Wordt afzonderlijk verkocht

23% korting
€ 22,79
Excl. BTW
Was € 29,59
Op voorraad
Olympia Raw coupeborden wit 220(Ø)mm (6 stuks)
slechts € 10,67 per stuk
slechts € 10,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 10,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tivoli dessertlepels (12 stuks)
slechts € 2,30 per stuk
Olympia Tivoli dessertlepels (12 stuks)

18,2(l)cm. 12 stuks. Materiaal: 18/10 RVS.

slechts € 2,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 2,30 per stuk )
Op voorraad
Olympia Ember Blauwe coupe borden 230mm (6 Stuks)
slechts € 18,17 per stuk
Olympia Ember Blauwe coupe borden 230mm (6 Stuks)

230(Ø)x25(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 108,99
Excl. BTW
( € 18,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant mokken mint groen 340ml (6 stuks)
slechts € 7,67 per stuk
slechts € 7,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 7,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Verona Long Drink Kristallen Tumblers 415ml (6 stuks)
slechts € 4,75 per Unit
slechts € 4,75 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 4,75 per Unit )
Op voorraad
Olympia deksel voor mini RVS braadpan
Olympia deksel voor mini RVS braadpan

Voor CL188. 15(b)x10(d)cm.

€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Origin melkkannetjes eendenei blauw 70ml (4 stuks)
Olympia Origin melkkannetjes eendenei blauw 70ml (4 stuks)

123(L)x91(B)x80(H)mm. Porselein. Omgekrulde randen

Pak van 4 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Torino tafelmessen (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Ovale Serveerschaal 29,2cm (6 Stuks)
slechts € 9,17 per stuk
Olympia Whiteware Ovale Serveerschaal 29,2cm (6 Stuks)

Afmeting: 29,2(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 9,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Witte Gespikkelde Platte Ronde Kom 220mm (4 Stuks)
slechts € 17,50 per stuk
Olympia Cavolo Witte Gespikkelde Platte Ronde Kom 220mm (4 Stuks)

220(Ø)mm | Porselein| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Cavolo Plat Rond Bord - 220mm (6 Stuks)
slechts € 14,84 per stuk
Olympia Cavolo Plat Rond Bord - 220mm (6 Stuks)

220(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 14,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 88,99
Excl. BTW
( € 14,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia cafe latte cup zwart - 340ml(12 stuks)
slechts € 8,34 per stuk
Olympia cafe latte cup zwart - 340ml(12 stuks)

340 ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 8,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 99,99
Excl. BTW
( € 8,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Arno Longdrink Kristallen Tumblers 430ml (6 Stuks)
slechts € 3,67 per Unit
slechts € 3,67 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per Unit )
Op voorraad
Olympia Cavolo Plat Rond Bord Zacht Groen 27cm (4 Stuks)
slechts € 16,34 per stuk
Olympia Cavolo Plat Rond Bord Zacht Groen 27cm (4 Stuks)

27(Ø)cm | 4stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 16,34 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 65,34
Excl. BTW
( € 16,34 per stuk )
Was € 69,99
Op voorraad
Olympia Mineral Bladvormig Bord 25,5x12cm (6 Stuks)
slechts € 12,17 per stuk
Olympia Mineral Bladvormig Bord 25,5x12cm (6 Stuks)

25,5(b)x12(d)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 12,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 12,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Flare Wijnemmer Gehamerd RVS 4,3L
24% korting
Olympia Flare Wijnemmer Gehamerd RVS 4,3L

203(Ø)x210(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

24% korting
€ 16,29
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Canvas platte ronde borden zwart 18cm (6 stuks)
slechts € 20,00 per stuk
slechts € 20,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 119,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon Karaf Met Koelbuis Polycarbonaat Eenvoudig 1600ml
13% korting
13% korting
€ 18,65
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad