Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1153-1200 van 1285

nisbets

Producten 1153-1200 van 1285

Olympia GN 1/2 inductie chafing dish
Nieuw
22% korting
22% korting
€ 211,99
Excl. BTW
Was € 270,99
Op voorraad
Olympia Thermisch Kassarol 57 x 37mm (20 stuks)
slechts € 0,76 per Unit
Olympia Thermisch Kassarol 57 x 37mm (20 stuks)

BPA vrij. 57(H) x 37(Ø)mm. Doosinhoud: 20

slechts € 0,76 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 15,19
Excl. BTW
( € 0,76 per Unit )
Op voorraad
Olympia Whiteware porseleinen vaasjes (6 stuks)
slechts € 5,42 per stuk
slechts € 5,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia ovale groenteschaal 300mm
Nieuw
Olympia ovale groenteschaal 300mm

300(L)x208(B)x45(D)mm. Geschikt voor deksel: P183

€ 7,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Harley dessertmessen RVS 205mm (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,20 per stuk
slechts € 1,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 1,20 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia thermische kassarollen 80 x 72mm (20 stuks)
slechts € 2,15 per stuk
Olympia thermische kassarollen 80 x 72mm (20 stuks)

80(H) x 72(Ø)mm. Aantal per doos: 20 stuks

slechts € 2,15 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 2,15 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers groen 142ml (12 stuks)
slechts € 1,95 per stuk
slechts € 1,95 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 1,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tivoli theelepels (12 stuks)
slechts € 1,09 per stuk
Olympia Tivoli theelepels (12 stuks)

14,5(l)cm. 12 stuks. Materiaal: 18/10 RVS.

slechts € 1,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 1,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand blauw graniet 18cm (6 stuks)
slechts € 18,34 per stuk
slechts € 18,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 109,99
Excl. BTW
( € 18,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Clifton soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,39 per stuk
slechts € 0,39 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,58
Excl. BTW
( € 0,39 per stuk )
Was € 30,49
Op voorraad
Olympia Origin porselein kommen eendenei blauw 160mm (4 stuks)
Olympia Origin porselein kommen eendenei blauw 160mm (4 stuks)

160(Ø)x60(H)mm. Porselein. Omgerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 410ml (24 stuks)
slechts € 1,92 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 410ml (24 stuks)

410ml (14½oz). Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 1,92 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 1,92 per stuk )
Was € 57,99
Op voorraad
Olympia Saphir dessertlepels (12 stuks)
slechts € 2,96 per stuk
slechts € 2,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 35,49
Excl. BTW
( € 2,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS peper- en zoutmolen
€ 19,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cavolo Plat Rond Bord - 180mm (6 Stuks)
Nieuw
slechts € 10,67 per stuk
Olympia Cavolo Plat Rond Bord - 180mm (6 Stuks)

180(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 10,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Corallite Diepe Schalen Perzik 105mm (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Corallite Diepe Schalen Perzik 105mm (12 stuks)

105(Ø)x55(H)mm | Pakket Hoeveelheid: 12

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Denim Witte coupe borden 180mm (6 Stuks)
slechts € 10,67 per stuk
Olympia Denim Witte coupe borden 180mm (6 Stuks)

180(Ø)x19(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 10,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 205mm (4 stuks)
Nieuw
slechts € 17,50 per stuk
slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Denim Blue coupe borden 285mm (4 Stuks)
slechts € 23,75 per stuk
Olympia Denim Blue coupe borden 285mm (4 Stuks)

285(Ø)x30(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 23,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 94,99
Excl. BTW
( € 23,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln grote koppen krijtkleur 340ml (6 stuks)
slechts € 8,00 per stuk
slechts € 8,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 8,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat dessertschaaltjes blauw (12 stuks)
slechts € 1,59 per stuk
slechts € 1,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 1,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia mediterrane ramekin 9,5cm (6 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware melkkannetjes met handvat 30,5cl (6 stuks)
slechts € 5,75 per stuk
slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chia Dipschaaltjes Zand 70Cl (12 Stuks)
slechts € 4,00 per stuk
Olympia Chia Dipschaaltjes Zand 70Cl (12 Stuks)

8(Ø)cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia stoepplank zwart houten frame 700x1200mm
11% korting
Olympia stoepplank zwart houten frame 700x1200mm

Afmetingen uitgeklapt: 725(B) x 700(L) x 1175(H)mm

11% korting
€ 124,99
Excl. BTW
Was € 139,99
Op voorraad
Olympia RVS stapelbare theepot 0,5L
24% korting
24% korting
€ 12,19
Excl. BTW
Was € 15,99
Op voorraad
Olympia Mineral Bladvormig Bord 30,5x14,5cm (6 Stuks)
slechts € 17,67 per stuk
Olympia Mineral Bladvormig Bord 30,5x14,5cm (6 Stuks)

30,5(b)x14,5(d)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 105,99
Excl. BTW
( € 17,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant schotels lemon geel 135mm voor CU424 (6 stuks)
slechts € 2,86 per stuk
slechts € 2,86 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,15
Excl. BTW
( € 2,86 per stuk )
Was € 27,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon polycarbonaat champagneglazen 21cl (12 stuks)
slechts € 3,13 per stuk
slechts € 3,13 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 3,13 per stuk )
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish met 24-pak Olympia gel brandpasta
22% korting
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish met 24-pak Olympia gel brandpasta

1x GN 1/1 chafing dish met 24-pak Olympia gel brandpasta 200g

22% korting
€ 75,99
Excl. BTW
Was € 97,99
Op voorraad
Olympia Printerrol 3-Laags Wit/Roze/Geel 75 x 70mm (20 stuks)
slechts € 1,78 per Unit
Olympia Printerrol 3-Laags Wit/Roze/Geel 75 x 70mm (20 stuks)

1 x Wit, 1 x Roze & 1 x Geel. Doos inhoud: 20 stuks

slechts € 1,78 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 35,49
Excl. BTW
( € 1,78 per Unit )
Op voorraad
Olympia elektrisch verwarmingselement voor chafing dish
Nieuw
€ 222,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware zoutvaatjes 9cm (12 stuks)
slechts € 2,38 per stuk
slechts € 2,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 2,38 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware coupe borden 280mm (6 stuks)
slechts € 10,17 per stuk
Olympia Whiteware coupe borden 280mm (6 stuks)

280(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randafbrokkeling

slechts € 10,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 60,99
Excl. BTW
( € 10,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Witwaar Kommetjes Met Oren 640ml (4 stuks)
slechts € 8,50 per Unit
Olympia Witwaar Kommetjes Met Oren 640ml (4 stuks)

640ml. 183(L)x150(B)x64(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 8,50 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 33,99
Excl. BTW
( € 8,50 per Unit )
Niet op voorraad
Olympia Drift Grey Plain Coupe Lage Kommen 260mm (4 Stuks)
slechts € 24,75 per stuk
Olympia Drift Grey Plain Coupe Lage Kommen 260mm (4 Stuks)

260(Ø)x44(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 24,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 98,99
Excl. BTW
( € 24,75 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Ember Blauwe coupe borden 275mm (4 Stuks)
slechts € 25,00 per stuk
Olympia Ember Blauwe coupe borden 275mm (4 Stuks)

275(Ø)x30(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 25,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 99,99
Excl. BTW
( € 25,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Denim Blue Coupe Kommen 160mm (6 Stuks)
slechts € 13,67 per stuk
Olympia Denim Blue Coupe Kommen 160mm (6 Stuks)

160(Ø)x59(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 13,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 81,99
Excl. BTW
( € 13,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 27cm Zwart (4 Stuks)
slechts € 17,50 per stuk
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 27cm Zwart (4 Stuks)

270(Ø)mm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 27cm Wit (4 Stuks)
slechts € 17,50 per stuk
Olympia Cavolo Platte Ronde Borden 27cm Wit (4 Stuks)

270(Ø)mm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Chia Dipschaaltjes Groen 70Cl (12 Stuks)
slechts € 4,00 per stuk
Olympia Chia Dipschaaltjes Groen 70Cl (12 Stuks)

8(Ø)cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cavolo Wit Gespikkelde Dipschaal - 67mm (12 Stuks)
slechts € 3,59 per stuk
Olympia Cavolo Wit Gespikkelde Dipschaal - 67mm (12 Stuks)

67(Ø)mm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 3,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Baroque Tumblers 395ml (6 Stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Whiteware Saladeschaal 17,5cm (6 Stuks)
slechts € 7,67 per stuk
Olympia Whiteware Saladeschaal 17,5cm (6 Stuks)

Afmeting: 17,5(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 7,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Koralliet Borden Blauw 205mm (6 stuks)
slechts € 9,34 per stuk
Olympia Koralliet Borden Blauw 205mm (6 stuks)

205(Ø)mm | Aantal in verpakking: 6

slechts € 9,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 9,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Denim Witte Coupe Kommen 220mm (6 Stuks)
slechts € 19,17 per stuk
Olympia Denim Witte Coupe Kommen 220mm (6 Stuks)

220(Ø)x46(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 19,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 114,99
Excl. BTW
( € 19,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand blauw graniet 26,5cm (6 stuks)
slechts € 28,34 per stuk
slechts € 28,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 169,99
Excl. BTW
( € 28,34 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Drift Grijze Coupéschalen Met Reliëf, 155mm (6 Stuks)
slechts € 11,67 per stuk
Olympia Drift Grijze Coupéschalen Met Reliëf, 155mm (6 Stuks)

155(Ø)x47(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Op voorraad