Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1201-1248 van 1285

nisbets

Producten 1201-1248 van 1285

Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Zwart 300mm
15% korting
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Zwart 300mm

300(H)x100(L)x100(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimmen mogelijk

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Niet op voorraad
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Zwart 300mm
15% korting
Olympia Siena Tafellamp Ronde Koepel Zwart 300mm

112(Ø)x300(H)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia Canvas diepe coupe borden wit 23cm (6 stuks)
slechts € 26,50 per stuk
slechts € 26,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 158,99
Excl. BTW
( € 26,50 per stuk )
Was € 203,99
14 dagen levertijd
Olympia Kristallon platte deksel met uitsparing voor 0,75L schaal
68% korting
68% korting
€ 1,31
Excl. BTW
Was € 4,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon dienbladen met vakken 37,5x27,8cm groen (10 stuks)
slechts € 1,56 per stuk
slechts € 1,56 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,54
Excl. BTW
( € 1,56 per stuk )
Was € 94,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Luna driehoekige kommen middernachtblauw 228x175mm (6 stuks)
Nieuw
Olympia Luna driehoekige kommen middernachtblauw 228x175mm (6 stuks)

228(L)x175(B)x40(H)mm. Steengoed. Reactief glazuur

Pak van 6 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Corallite Diepe Schalen Groen 150mm (6 stuks)
slechts € 8,00 per stuk
Olympia Corallite Diepe Schalen Groen 150mm (6 stuks)

150(Ø)x65(H)mm | Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 8,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 8,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia verwarmingselement voor elektrische chafing dish
Nieuw
€ 222,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon dienbladen met vakken 37,5x27,8cm blauw (10 stuks)
slechts € 9,90 per stuk
slechts € 9,90 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 98,99
Excl. BTW
( € 9,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon dienbladen met vakken 37,5x27,8cm rood (10 stuks)
slechts € 9,60 per stuk
slechts € 9,60 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 9,60 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon schalen Klein polypropyleen Compartiment Geel 322mm
slechts € 6,80 per stuk
slechts € 6,80 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 6,80 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Golvende Kommen 10,5cm (12 Stuks)
slechts € 3,59 per stuk
Olympia Whiteware Golvende Kommen 10,5cm (12 Stuks)

Afmeting: 10,5(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 3,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lumina Borden Met Brede Rand 20cm (6 Stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Lumina Borden Met Brede Rand 20cm (6 Stuks)

Afmeting: 20(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia ivoorkleurige melkkannen 82 ml (6 stuks)
slechts € 3,40 per stuk
slechts € 3,40 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,39
Excl. BTW
( € 3,40 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Whiteware rechthoekig schaal 32cm (6 stuks)
slechts € 14,50 per stuk
slechts € 14,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 86,99
Excl. BTW
( € 14,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cosmos RVS melkkan 145ml
Nieuw
€ 4,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 150mm (6 stuks)
Nieuw
slechts € 10,00 per stuk
slechts € 10,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 10,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 115mm (8 stuks) DZ774
Nieuw
slechts € 6,25 per stuk
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 115mm (8 stuks) DZ774

115(Ø)x70(H)mm. Aantal per verpakking: 8 stuks

slechts € 6,25 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Denim Witte coupe borden 285mm (4 Stuks)
Nieuw
slechts € 21,75 per stuk
Olympia Denim Witte coupe borden 285mm (4 Stuks)

285(Ø)x30(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 21,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 86,99
Excl. BTW
( € 21,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drift Grijze Effen Coupeschalen 155mm (6 Stuks)
slechts € 11,67 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen Coupeschalen 155mm (6 Stuks)

155(Ø)x47(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 11,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cafe Aroma mokken rood 230ml (6 stuks)
Nieuw
slechts € 5,09 per stuk
Olympia Cafe Aroma mokken rood 230ml (6 stuks)

230ml. Aantal per verpakking: 6. Stootvaste rand. Vaatwasserbestendig

slechts € 5,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia tapas ramekin (6 stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia tapas ramekin (6 stuks)

7,7(Ø)cm | 11cl | 6 stuks

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mayfair theeleepels 140mm (12 stuks)
Nieuw
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia PDQ thermische kassarollen 57 x 39 mm (20 stuks)
slechts € 0,53 per stuk
slechts € 0,53 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 10,59
Excl. BTW
( € 0,53 per stuk )
Op voorraad
Olympia schenktuit medium zwart
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia conische whiskyglazen 26,8cl (12 stuks)
slechts € 1,36 per stuk
slechts € 1,36 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 1,36 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Canvas platte ronde borden blauw graniet 18cm (6 stuks)
slechts € 20,00 per stuk
slechts € 20,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 119,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant schotels mint groen 152mm voor CU444 (6 stuks)
slechts € 2,99 per stuk
slechts € 2,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,91
Excl. BTW
( € 2,99 per stuk )
Was € 32,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Fusion Kommen Met Oren 250ml (6 stuks)
slechts € 8,00 per Unit
Olympia Fusion Kommen Met Oren 250ml (6 stuks)

250ml. 130(L)x105(B)x50(H)mm. Aantal in verpakking: 6

slechts € 8,00 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 8,00 per Unit )
Op voorraad
Olympia onderstel voor GN 1/1 inductie chafing dish
€ 119,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon Voedselschalen Klein polypropyleen Compartiment Rood 322mm
slechts € 7,80 per stuk
slechts € 7,80 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 77,99
Excl. BTW
( € 7,80 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware ronde gratineerschalen met handvatten 22cm (6 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
Olympia Whiteware ronde gratineerschalen met handvatten 22cm (6 stuks)

W433 | Afmeting: 4,7(h)x22(b)x17,7(d)cm | 6 stuks

slechts € 6,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 36,49
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia ovale aardewerk schalen 16,1x11,6cm (6 stuks)
slechts € 5,59 per stuk
Olympia ovale aardewerk schalen 16,1x11,6cm (6 stuks)

C108 | Afmeting: 16,1x11,6cm | 6 stuks

slechts € 5,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 33,49
Excl. BTW
( € 5,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia reserve ijsbuis
Nieuw
Olympia reserve ijsbuis

Voor J183, J184 & J192

€ 14,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia sapdispenser-pakking
Nieuw
Olympia sapdispenser-pakking

Geschikt voor J183 & J184

€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Denim Blue Coupe Kommen 220mm (6 Stuks)
slechts € 20,17 per stuk
Olympia Denim Blue Coupe Kommen 220mm (6 Stuks)

220(Ø)x46(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 20,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 120,99
Excl. BTW
( € 20,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant schotels aqua blauw 152mm voor CU186 (6 stuks)
slechts € 2,76 per stuk
slechts € 2,76 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,56
Excl. BTW
( € 2,76 per stuk )
Was € 30,49
Op voorraad
Olympia Fondant kopjes aqua blauw 170ml (6 stuks)
slechts € 5,75 per stuk
slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia stoepplank zwart houten frame 500x850mm
Nieuw
14% korting
Olympia stoepplank zwart houten frame 500x850mm

Afmetingen uitgevouwen: 445(B) x 500(L) x 840(H)mm

14% korting
€ 62,99
Excl. BTW
Was € 72,99
Op voorraad
Olympia Whiteware melkkannetjes met handvat 21,2cl (6 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Kunststof rekeningschaaltje
€ 1,69
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia serena glazen 210ml (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia serena glazen 210ml (6 stuks)

210ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cantina Champagneflûtes Kristal 195ml/195ml (6 stuks)
slechts € 4,34 per Unit
slechts € 4,34 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 25,99
Excl. BTW
( € 4,34 per Unit )
Op voorraad
Olympia Corallite Borden Blauw 280mm (6 stuks)
slechts € 15,67 per stuk
slechts € 15,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 93,99
Excl. BTW
( € 15,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen schaaltje met vakken klein blauw 322mm (10 stuks)
slechts € 7,50 per stuk
slechts € 7,50 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 7,50 per stuk )
Op voorraad
Voet voor Kristallon vierkante melamine taartstandaard SA183
€ 2,15
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia houten magnetische menukaarthouder

Verkrijgbaar in A4 en A5 formaat. Per stuk verkocht. Bamboe-effect

Vanaf