Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1249-1285 van 1285

nisbets

Producten 1249-1285 van 1285

Olympia Chia Diepe Kommen Grijs 21cm (6 Stuks)
slechts € 18,84 per stuk
Olympia Chia Diepe Kommen Grijs 21cm (6 Stuks)

21(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 112,99
Excl. BTW
( € 18,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Origin melkkannen wit 70ml (4 stuks)
Olympia Origin melkkannen wit 70ml (4 stuks)

123(L)x91(B)x80(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Origin coupeborden wit 260mm (4 stuks)
Olympia Origin coupeborden wit 260mm (4 stuks)

260(Ø)x31(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 27,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia pepervaatje (12 stuks)
slechts € 2,38 per stuk
Olympia pepervaatje (12 stuks)

Pepervaatje 9,5cm. Prijs per 12 stuks.

slechts € 2,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 2,38 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café espressokoppen aqua 10cl (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
Olympia Café espressokoppen aqua 10cl (12 stuks)

Voor schotels HC406, GK085, GK086, GK087, GL463. 12 stuks.

slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 1,5L
23% korting
Olympia RVS thermoskan 1,5L

1,5L. Dubbelwandig RVS. Deksel met schroefdop

23% korting
€ 21,19
Excl. BTW
Was € 27,49
Op voorraad
Olympia Whiteware Conische Schaaltjes 15cm (12 Stuks)
slechts € 7,67 per stuk
Olympia Whiteware Conische Schaaltjes 15cm (12 Stuks)

Afmeting: 15(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 91,99
Excl. BTW
( € 7,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Puddingschaal 29,7cm (6 Stuks)
slechts € 21,50 per stuk
Olympia Whiteware Puddingschaal 29,7cm (6 Stuks)

Afmeting: 3,8(h)x29,7(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 21,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 128,99
Excl. BTW
( € 21,50 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Cavolo Platte Ronde Kom - 220mm (4 Stuks)
slechts € 17,75 per stuk
Olympia Cavolo Platte Ronde Kom - 220mm (4 Stuks)

220(Ø)mm| Porselein| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 17,75 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 70,99
Excl. BTW
( € 17,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mineral Aflopende Kom 17,5cm (6 Stuks)
slechts € 16,34 per stuk
Olympia Mineral Aflopende Kom 17,5cm (6 Stuks)

17,5(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 16,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 97,99
Excl. BTW
( € 16,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Corallite Coupe Schalen Perzik 160mm (6 stuks)
slechts € 9,50 per stuk
Olympia Corallite Coupe Schalen Perzik 160mm (6 stuks)

160(Ø)x40(H)mm | Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 9,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 56,99
Excl. BTW
( € 9,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Corallite Coupe Kommen Perzik 220mm (6 stuks)
slechts € 15,50 per stuk
slechts € 15,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 92,99
Excl. BTW
( € 15,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant Kommen Aqua Blauw 152mm (6 Stuks)
slechts € 9,34 per stuk
Olympia Fondant Kommen Aqua Blauw 152mm (6 Stuks)

Aqua | 15,2(Ø)cm| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 9,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cordoba Tumblers 455ml (6 Stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Hevea hout peper- en zoutmolen wit 125mm
24% korting
Olympia Hevea hout peper- en zoutmolen wit 125mm

54(Ø)x122(H)mm. Keramisch maalmechanisme. FSC 100%

24% korting
€ 10,79
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Torino dessertvorken (12 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant kopjes mint groen 85ml (6 stuks)
slechts € 1,63 per stuk
slechts € 1,63 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 9,77
Excl. BTW
( € 1,63 per stuk )
Was € 18,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon plat deksel met lepeluitsparing voor 2L schaal
72% korting
72% korting
€ 1,54
Excl. BTW
Was € 5,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Whiteware porseleinen ramenkommen 200mm (6 stuks)
Olympia Whiteware porseleinen ramenkommen 200mm (6 stuks)

200(Ø)x86(H)mm. Porselein. Levenslange garantie tegen randschilfers

Pak van 6 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Origin mokken wit 300ml (4 stuks)
Olympia Origin mokken wit 300ml (4 stuks)

65(L)x53(B)x56(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Origin coupeborden wit 200mm (4 stuks)
Olympia Origin coupeborden wit 200mm (4 stuks)

200(Ø)x22(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat kan met maatverdeling 0,9L
€ 9,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia deksel voor sapdispenser
Nieuw
Olympia deksel voor sapdispenser

Geschikt voor J183 & J184

€ 48,69
Excl. BTW
Op voorraad
Lekrooster
Nieuw
Lekrooster

Geschikt voor J183 & J184

€ 33,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia deksel voor melkdispenser
Nieuw
Olympia deksel voor melkdispenser

Reserve onderdeel voor melkdispenser

€ 44,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 7,5x7,5cm (12 Stuks)
slechts € 2,25 per stuk
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 7,5x7,5cm (12 Stuks)

Vierkant. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 2,25 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia Café espresso schotel grijs (12 stuks)
slechts € 3,09 per stuk
Olympia Café espresso schotel grijs (12 stuks)

11,7(Ø)cm. Voor espressokoppen HC402, GK070, GK071, GK072, GL459. 12 stuks.

slechts € 3,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 36,99
Excl. BTW
( € 3,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia telrollen tbv Sharp afrekensysteem H608/H609/H610 (20 stuks)
Olympia telrollen tbv Sharp afrekensysteem H608/H609/H610 (20 stuks)

BPA vrij. Geschikt voor Casio:SEG-1 SES10 SE-S2000 SE-S300 SE-S3000 TK-T200 & Sam4s: ER-260 ER-380M & Sharp: XE-A203 XE-A137 XE-A207W XE-A213 XE-A217 XE-A307W

Pak van 20 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Mangohouten Rechthoekig Diep Dienblad 300x190mm
Nieuw
Olympia Mangohouten Rechthoekig Diep Dienblad 300x190mm

300(L)x190(B)x50(H)mm. Hoogzijdig ontwerp. Ingebouwde handgrepen

€ 16,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Corallite Coupe Schalen Blauw 220mm (6 stuks)
slechts € 15,50 per stuk
slechts € 15,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 92,99
Excl. BTW
( € 15,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant koppen lemon geel 170ml (6 stuks)
slechts € 5,75 per stuk
slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Corallite Coupe Schalen Groen 160mm (6 stuks)
slechts € 9,34 per stuk
Olympia Corallite Coupe Schalen Groen 160mm (6 stuks)

160(Ø)x40(H)mm | Aantal in Verpakking: 6

slechts € 9,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 9,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Corallite Coupe Schalen Blauw 160mm (6 stuks)
slechts € 9,34 per stuk
Olympia Corallite Coupe Schalen Blauw 160mm (6 stuks)

160(Ø)x40(H)mm | Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 9,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 9,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fusion Kommen Met Oortjes 640ml (4 stuks)
slechts € 11,25 per stuk
Olympia Fusion Kommen Met Oortjes 640ml (4 stuks)

640ml. 183(L)x150(B)x64(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 11,25 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 11,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand wit 26,5cm (6 stuks)
slechts € 28,34 per stuk
slechts € 28,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 169,99
Excl. BTW
( € 28,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fondant schotels aqua blauw 135mm voor CU184 (6 stuks)
slechts € 1,78 per stuk
slechts € 1,78 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,64
Excl. BTW
( € 1,78 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon dienbladen met vakken 32,2x23,6cm groen (10 stuks)
slechts € 1,18 per stuk
slechts € 1,18 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 11,76
Excl. BTW
( € 1,18 per stuk )
Was € 73,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX