Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 145-192 van 1285

nisbets

Producten 145-192 van 1285

Ovale Houten Kom Groot
Ovale Houten Kom Groot

30,5(b)x22,9(d)cm

€ 3,89
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Emaille ovenschaal/serveerschaal 13,5x18cm (6 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
Olympia Emaille ovenschaal/serveerschaal 13,5x18cm (6 stuks)

5(h)x13,5(b)x18(d)cm. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat bekers 255 ml (12 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
slechts € 0,65 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,80
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia Café espressokoppen wit 10cl (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
Olympia Café espressokoppen wit 10cl (12 stuks)

Voor schotels HC406, GK085, GK086, GK087, GL463. 12 stuks.

slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon PP rond antislip dienblad zwart 356 mm
Tot 36% korting
Tot 36% korting
Vanaf
€ 2,79
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia rubber barmat 450 x 300mm
Olympia rubber barmat 450 x 300mm

445(B) x 300(D)mm / 44,5 x 29,8 cm

€ 17,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia glazen stolp 28,5cm voor CS013
22% korting
Olympia glazen stolp 28,5cm voor CS013

28,5(Ø)x20(h)cm | Ontworpen voor taartstandaard CS013

22% korting
€ 28,49
Excl. BTW
Was € 36,49
Niet op voorraad
Olympia Enamel dinerborden 300mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia Athena koffiekopjes 20cl (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia peper- en zoutmolen set donker hout 8,5cm
€ 25,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS buffetmand 10x30x45cm
€ 19,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia condimentenhouder met 3 vakken RVS
13% korting
Olympia condimentenhouder met 3 vakken RVS

3 x 1,14 liter. Afmetingen: 76(H)x 460(W)x 152(D)mm. Materiaal: RVS

13% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)

31cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 1,5L
22% korting
22% korting
€ 15,49
Excl. BTW
Was € 19,79
Op voorraad
Olympia RVS flesopener
19% korting
19% korting
€ 1,29
Excl. BTW
Was € 1,59
Op voorraad
Olympia gegalvaniseerd stalen frietblik zwart
€ 2,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware stapelbare mok 28,4cl (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia thermosfles RVS 1L
21% korting
21% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Olympia Diep Bord 27cm (6 Stuks)
slechts € 10,17 per stuk
Olympia Diep Bord 27cm (6 Stuks)

Diep bord 27cm. Prijs per 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 60,99
Excl. BTW
( € 10,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena borden met smalle rand 165 mm (12 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
Olympia Athena borden met smalle rand 165 mm (12 stuks)

165(Ø)mm | 16,5(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randbeschadigingen. BS4034: Hotelservicenorm​

slechts € 2,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 23,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS dienblad Ø 35,5cm
16% korting
Olympia RVS dienblad Ø 35,5cm

22(H) x 355(Ø)mm. 590g

16% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,69
Op voorraad
Olympia Athena cappuccinokopjes 28,5cl (12 stuks)
slechts € 2,75 per stuk
slechts € 2,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 2,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia condimenthouder met 6 vakken roestvrij staal
13% korting
Olympia condimenthouder met 6 vakken roestvrij staal

6x 0,57 L. Afmeting: 76(H)x 460(B)x 152(D)mm. Materiaal: roestvrij staal

13% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Olympia Champagnestop
Olympia Champagnestop

Materiaal: chroom

€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS flessenbak 56cm
17% korting
Olympia RVS flessenbak 56cm

9(H) x 56(L) x 10(D)cm | RVS

17% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot vierkant 2,9L
56% korting
56% korting
€ 4,09
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon antislip dienblad zwart
15% korting
15% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 8,59
Op voorraad
Olympia Bamboe Zwart Groot Dienblad - 510x350x70mm
Nieuw
21% korting
21% korting
€ 21,39
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia Kristallon grote stapelbare PP bestekbak
22% korting
22% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Rood 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 22,6cm (12 Stuks)
slechts € 3,25 per stuk
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 22,6cm (12 Stuks)

226(Ø)mm | 23(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randschade. BS4034: Hotelware standaard​

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 38,99
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Rijstkom 13cm (12 Stuks)
slechts € 4,84 per stuk
Olympia Whiteware Rijstkom 13cm (12 Stuks)

13(Ø)cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 57,99
Excl. BTW
( € 4,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)
vanaf € 0,84 per stuk
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)

57(H)x62(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12 stuks

vanaf € 0,84 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/2
€ 69,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS buffetmand 5x30x35cm
17% korting
17% korting
€ 9,49
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Olympia Frames acaciahouten buffetverhogers (3 stuks)
slechts € 10,17 per stuk
slechts € 10,17 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 10,17 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad
Olympia dubbelzijdig krijtbord-menuhouder
Olympia dubbelzijdig krijtbord-menuhouder

Afmeting: 32,5(h)x21(b)x5,5(d)cm

€ 4,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon bestekmand
Olympia Kristallon bestekmand

130(H)x425(W)x210(D)mm. 8 vakken

€ 38,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)

175(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Whiteware platte ronde borden 210mm (6 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
Olympia Whiteware platte ronde borden 210mm (6 stuks)

210(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafellamp Oplaadstation
38% korting
Olympia Tafellamp Oplaadstation

Geschikt voor 6 Olympia Siena of Lucca Tafellampen - apart verkocht

38% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummer standaard 205mm
21% korting
Olympia RVS tafelnummer standaard 205mm

205(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

21% korting
€ 3,69
Excl. BTW
Was € 4,69
Op voorraad
Olympia ijscoupes hoog 185ml (6 stuks)
slechts € 3,54 per stuk
slechts € 3,54 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,19
Excl. BTW
( € 3,54 per stuk )
Was € 27,49
Op voorraad
Olympia Whiteware Conische Schaaltjes 12cm (12 Stuks)
slechts € 3,75 per stuk
Olympia Whiteware Conische Schaaltjes 12cm (12 Stuks)

Afmeting: 12(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware miniatuur ronde schaaltjes 75mm (12 stuks)
slechts € 2,13 per stuk
Olympia Whiteware miniatuur ronde schaaltjes 75mm (12 stuks)

75(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,13 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 2,13 per stuk )
Op voorraad
Olympia lekbakje voor pomp thermoskan
22% korting
Olympia lekbakje voor pomp thermoskan

Voor pompkan K635, K636, K638, K650, DL163, DL165 en DL166

22% korting
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Olympia RVS dienblad Ø 40,5cm
17% korting
Olympia RVS dienblad Ø 40,5cm

23(H) x 405(Ø)mm. 780g

17% korting
€ 8,09
Excl. BTW
Was € 9,79
Op voorraad