Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 193-240 van 1285

nisbets

Producten 193-240 van 1285

Olympia RVS tafelnummerstandaard 305mm
17% korting
Olympia RVS tafelnummerstandaard 305mm

305(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

17% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Olympia mini krijtbord opklapbaar 250(H) x 150(B)mm
16% korting
16% korting
€ 3,59
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia Fusion Ronde Borden 27cm Zwart (4 Stuks)
slechts € 15,00 per stuk
Olympia Fusion Ronde Borden 27cm Zwart (4 Stuks)

27(Ø)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 15,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 15,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rocks Tumblers 28,5cl (48 Stuks)
slechts € 1,05 per stuk
slechts € 1,05 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 61,99
Op voorraad
Olympia Buckingham theelepels (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 7,99
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/3 schaal 6,5cm diep
Olympia Whiteware GN 1/3 schaal 6,5cm diep

GN 1/3. Kleur: wit. 6,5cm diep.

€ 35,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Chime wijnglazen 49,5cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 49,5cl (6 stuks)

495ml / 497ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen schenkinhoud: 250ml

slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Was € 24,49
Op voorraad
Olympia emaille rechthoekige schalen 280 x 190 mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia karaf 0,5L (6 stuks)
slechts € 1,39 per stuk
slechts € 1,39 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,29
Excl. BTW
( € 1,39 per stuk )
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Concorde RVS melkkannetje 85ml
Tot 20% korting
Tot 20% korting
Vanaf
€ 1,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln Dipschaaltjes Krijtwit 68mm 50ml (12 Stuks)
slechts € 3,59 per stuk
Olympia Kiln Dipschaaltjes Krijtwit 68mm 50ml (12 Stuks)

68(Ø)mm | 50ml| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 3,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS theepot 1,4L
Tot 70% korting
Tot 70% korting
Vanaf
€ 11,44
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia RVS schenktuit snel
16% korting
16% korting
€ 1,09
Excl. BTW
Was € 1,29
Op voorraad
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)

230ml / 8oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Zwart 200mm
8% korting
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Zwart 200mm

200(H)x70(L)x70(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimbaar

8% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Op voorraad
Olympia Ivory stapelbare mok 285ml (12 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln espresso schotels mos 115mm (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
Olympia Kiln espresso schotels mos 115mm (6 stuks)

115(Ø)mm. Porselein. Bijpassend kopje: GP476. Levenslange rand-chip garantie

slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection champagneglazen 20cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia Drankenautomaat polypropyleen zwart 12L
22% korting
22% korting
€ 38,99
Excl. BTW
Was € 49,99
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad blauw 305x415mm
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Stapelbare Soepkop 40Cl (6 Stuks)
slechts € 5,25 per stuk
Olympia Whiteware Stapelbare Soepkop 40Cl (6 Stuks)

11,5(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 5,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Borden Met Smalle Rand 25cm (12 Stuks)
slechts € 6,59 per stuk
Olympia Whiteware Borden Met Smalle Rand 25cm (12 Stuks)

Afmeting: 25(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 78,99
Excl. BTW
( € 6,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rosario Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia mini RVS melkbus klein 6cl
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon stapelbare polycarbonaat kan 1L
75% korting
75% korting
€ 1,01
Excl. BTW
Was € 4,09
Niet op voorraad
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Kastanje 300mm
15% korting
Olympia Lucca Tafellamp Vierkante Koepel Kastanje 300mm

300(H)x100(L)x100(B)mm. Oplaadbaar, Draadloos en Dimmen mogelijk

15% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Olympia Lumina latte mokken 284ml (6 stuks)
slechts € 5,75 per stuk
Olympia Lumina latte mokken 284ml (6 stuks)

284ml (10oz). Gevitrifeerd fijn porselein

slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers rood 260ml (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,89
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Brede Rand 16,5cm (12 Stuks)
slechts € 1,75 per stuk
Olympia Athena Borden Met Brede Rand 16,5cm (12 Stuks)

165(Ø)mm. Levenslange chipgarantie op de rand. BS4034: hotelporselein norm

slechts € 1,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 1,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia glazenrek verchroomd 40,5cm
22% korting
22% korting
€ 3,49
Excl. BTW
Was € 4,49
Op voorraad
Olympia RVS taco houder 5,3(h)x11,5(b)x13,5(d)cm
21% korting
Olympia RVS taco houder 5,3(h)x11,5(b)x13,5(d)cm

Voor 2 taco's | 5,3(h)x11,5(b)x13,5(d)cm

21% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 2,89
Op voorraad
Olympia Toughened gehard glas tumbler 350ml 12oz (12 stuks)
slechts € 1,42 per stuk
Olympia Toughened gehard glas tumbler 350ml 12oz (12 stuks)

350ml / 12oz. Gehard glas. Vaatwasserbestendig

slechts € 1,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Olympia rijstlepel 13cm (24 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
Olympia rijstlepel 13cm (24 stuks)

Lengte 13cm. Prijs per 24 stuks.

slechts € 0,94 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Op voorraad
Olympia Buckingham steakmessen (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,79
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Olympia ijsklontjestang 18cm
€ 2,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccino kopjes smoke 230ml (6 stuks)
slechts € 5,25 per stuk
Olympia Kiln cappuccino kopjes smoke 230ml (6 stuks)

230ml (8oz). Reactief glazuur. Past op schotels: GP331, GP347, GP479

slechts € 5,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 5,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fusion Ronde Borden 20,3cm Zwart (6 Stuks)
slechts € 10,17 per stuk
Olympia Fusion Ronde Borden 20,3cm Zwart (6 Stuks)

20,3(Ø)cm. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 60,99
Excl. BTW
( € 10,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia houten tafelnummers 1-10
slechts € 2,25 per Unit
Olympia houten tafelnummers 1-10

5,5(h)x3,5(b)x3,5(d)cm. Nummers 1 - 10.

slechts € 2,25 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 2,25 per Unit )
Was € 27,49
Op voorraad
Olympia Whiteware Diepe Ovale Schaal 36,5x23,5cm (2 Stuks)
slechts € 20,00 per stuk
Olympia Whiteware Diepe Ovale Schaal 36,5x23,5cm (2 Stuks)

Afmeting: 36,5(b)x23,5(d)cm | 2 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 20,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Brede Rand 28cm Wit (6 Stuks)
slechts € 5,50 per stuk
Olympia Athena Borden Met Brede Rand 28cm Wit (6 Stuks)

280(Ø)mm | 28(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randafsplintering. BS4034: hotelserviesnorm

slechts € 5,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 5,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Blauw 350x450mm
12% korting
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Blauw 350x450mm

20(H) x 450(W) x 350(D)mm. 485 g. Stapelbaar

12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia Whiteware GN 1/1 schaal 65mm diep
Olympia Whiteware GN 1/1 schaal 65mm diep

GN 1/1. Kleur: wit. 65mm diep.

€ 92,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cyprium Dessertlepels (12 stuks)
slechts € 2,59 per stuk
slechts € 2,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 30,99
Excl. BTW
( € 2,59 per stuk )
Was € 39,99
Op voorraad
Olympia Gietijzeren Skillet Pan 120(Ø)Mm
18% korting
Olympia Gietijzeren Skillet Pan 120(Ø)Mm

Afmetingen 120(Ø)x 30(H)mm | Gietijzer | Geschikt voor inductie

18% korting
€ 3,59
Excl. BTW
Was € 4,39
Op voorraad
Olympia Buckingham tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,71 per stuk
slechts € 0,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,71 per stuk )
Was € 13,49
Op voorraad
Olympia Orleans gehard glas whiskyglazen 250ml (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
Olympia Orleans gehard glas whiskyglazen 250ml (12 stuks)

250ml (250ml). Gehard glas. Gepaneeld ontwerp

slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Henley theelepels 145mm (12 stuks)
slechts € 0,67 per stuk
Olympia Henley theelepels 145mm (12 stuks)

145(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,67 per stuk )
Was € 9,59
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad bruin 45 x 35cm
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad