Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 241-288 van 1285

nisbets

Producten 241-288 van 1285

Olympia Corallite Diepe Schalen Blauw 150mm (6 stuks)
slechts € 8,00 per stuk
Olympia Corallite Diepe Schalen Blauw 150mm (6 stuks)

150(Ø)x65(H)mm | Set hoeveelheid: 6

slechts € 8,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 8,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kelso dessertmessen (12 stuks)
slechts € 0,70 per stuk
Olympia Kelso dessertmessen (12 stuks)

210(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,70 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,29
Excl. BTW
( € 0,70 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Stapelbare Kom 13cm (12 Stuks)
slechts € 4,17 per stuk
Olympia Whiteware Stapelbare Kom 13cm (12 Stuks)

13(Ø)cm. 38cl. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bead serveerlepels 205mm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
Olympia Bead serveerlepels 205mm (12 stuks)

205(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Jesmond dessertvorken 175mm (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Jesmond dessertvorken 175mm (12 stuks)

175(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware smalle rand borden 230mm (12 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
Olympia Whiteware smalle rand borden 230mm (12 stuks)

230(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen rand- en chipschade

slechts € 4,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia roestvrijstalen drankendispenser
18% korting
18% korting
€ 55,99
Excl. BTW
Was € 67,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Coupeborden 25cm (12 Stuks)
slechts € 7,00 per stuk
Olympia Whiteware Coupeborden 25cm (12 Stuks)

Afmeting: 25(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Vintage Schaal Met Dubbele Handgreep 180mm
23% korting
23% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 8,39
Op voorraad
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)
slechts € 1,53 per stuk
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)

430 ml | 430 ml. Aantal per verpakking: 12

slechts € 1,53 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 1,53 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia bonprikker
17% korting
Olympia bonprikker

150(H) x 150(Ø). RVS

17% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,79
Op voorraad
Olympia RVS servethouder
22% korting
Olympia RVS servethouder

12(h)x15(b)x4(d)cm

22% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 7,29
Op voorraad
Olympia Whiteware Boterschaaltje 6,2cm (12 Stuks)
slechts € 2,47 per stuk
Olympia Whiteware Boterschaaltje 6,2cm (12 Stuks)

6,2(Ø)cm. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,47 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 2,47 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fusion Pastakommen 20,2cm (6 Stuks)
slechts € 10,50 per stuk
Olympia Fusion Pastakommen 20,2cm (6 Stuks)

20,2(Ø)x4(h)cm. 68cl. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 10,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 10,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Origin kommen wit 160mm (4 stuks)
Olympia Origin kommen wit 160mm (4 stuks)

160(Ø)x60(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 23,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia suikerstrooier met 19mm-tuit
Olympia suikerstrooier met 19mm-tuit

17,5(h)x7,5(Ø)cm. 19mm-tuit.

€ 2,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Metalen Stoepbord Met Draaghandvat 500x850mm
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Café schotels grijs (12 stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Café schotels grijs (12 stuks)

15,8(Ø)cm. Voor 23cl koppen en 34cl bekers. 12 stuks.

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia fleshouder plankmontage 39x15cm
€ 6,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Bead koffielepels 120mm (12 stuks)
slechts € 0,44 per stuk
Olympia Bead koffielepels 120mm (12 stuks)

120(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,44 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,44 per stuk )
Was € 6,59
Op voorraad
Olympia Chime Crystal Champagne glazen 225 ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Vogue RVS zeef 18cm
Vogue RVS zeef 18cm

18(Ø)cm. RVS gaas en frame.

€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cafe Aroma mokken zwart 230ml (6 stuks)
slechts € 5,25 per stuk
Olympia Cafe Aroma mokken zwart 230ml (6 stuks)

230ml/8oz. Verpakkingshoeveelheid: 6 stuks. Slagvaste rand. Vaatwasserbestendig

slechts € 5,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 5,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia menupresentatie klembord A4
17% korting
Olympia menupresentatie klembord A4

245(L)x185(B)mm. Geschikt voor A5 vellen. Per stuk verkocht

17% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 6,89
Op voorraad
Olympia Glazen Stolp 240x190mm
€ 22,39
Excl. BTW
Niet op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Combi deal x240 Kelso bestekset met bestekbak (240 stuks)
slechts € 0,36 per stuk
SPECIALE AANBIEDING Combi deal x240 Kelso bestekset met bestekbak (240 stuks)

60x tafelmessen, tafelvorken, soeplepels, tafellepels (240 stuks totaal) & 1 bestekbak

slechts € 0,36 per stuk
Pak van 240 slechts
€ 84,99
Excl. BTW
( € 0,36 per stuk )
Was € 108,99
Op voorraad
Olympia Henley tafelmessen 230mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley tafelmessen 230mm (12 stuks)

230(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia Ronde Roestvrijstalen Fooischaal 150mm
Olympia Ronde Roestvrijstalen Fooischaal 150mm

150(Ø)x11(H)mm. Materiaal: Roestvrijstaal

€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Biscotti Glazen Potten Set 6,3L en 3,8L
23% korting
Olympia Biscotti Glazen Potten Set 6,3L en 3,8L

Glazen Potten Set 6350ml en 3800ml

23% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 28,49
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes rechthoekig
14% korting
14% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat karaffen 1L (6 stuks)
slechts € 5,88 per stuk
slechts € 5,88 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 35,27
Excl. BTW
( € 5,88 per stuk )
Was € 78,99
Op voorraad
Olympia Vintage Presenteerschaal met Dubbele Handgreep 150mm
22% korting
Olympia Vintage Presenteerschaal met Dubbele Handgreep 150mm

150(Ø)x45(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

22% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 7,29
Niet op voorraad
Olympia Mayfair tafelvork 200mm (12 stuks)
slechts € 2,21 per stuk
slechts € 2,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 2,21 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln mokken ocean 340ml (6 stuks)
slechts € 7,34 per stuk
Olympia Kiln mokken ocean 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Handgeschilderde rand

slechts € 7,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 43,99
Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Fusion Noedelkommen 15,2cm (6 Stuks)
slechts € 9,50 per stuk
Olympia Fusion Noedelkommen 15,2cm (6 Stuks)

15,2(Ø)x6,8(h)cm. 62cl. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 56,99
Excl. BTW
( € 9,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware sauskom 8,5cl (6 stuks)
slechts € 4,94 per stuk
Olympia Whiteware sauskom 8,5cl (6 stuks)

Inhoud 8,5cl. Prijs per 6 stuks.

slechts € 4,94 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 4,94 per stuk )
Op voorraad
Olympia kleine ronde tafelemmer 9,5cm
23% korting
23% korting
€ 1,91
Excl. BTW
Was € 2,49
Op voorraad
Olympia Kiln espressokopjes mosgroen 8,5cl (6 stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia Kiln espressokopjes mosgroen 8,5cl (6 stuks)

8,5cl. Passend voor schotels: GP239, GP345, GP361 en GP477. 6 stuks.

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia soda sifon zwart 1L
21% korting
21% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 32,99
Op voorraad
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 29x16,6cm (6 stuks)
slechts € 8,50 per stuk
Olympia Whiteware ovale gratineerschalen 29x16,6cm (6 stuks)

W411 | Afmeting: 5,3(h)x29(b)x16,6(d)cm | 6 stuks

slechts € 8,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 8,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mayfair tafelmessen 230mm (12 stuks)
slechts € 2,71 per stuk
slechts € 2,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 2,71 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Conische Schaaltjes 5cm (12 Stuks)
slechts € 1,62 per stuk
Olympia Whiteware Conische Schaaltjes 5cm (12 Stuks)

Afmeting: 5(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,62 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,39
Excl. BTW
( € 1,62 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Noedelkom 19cm (6 Stuks)
slechts € 8,17 per stuk
Olympia Whiteware Noedelkom 19cm (6 Stuks)

19(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 8,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café schotels rood (12 stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Café schotels rood (12 stuks)

15,8(Ø)cm. Voor 23cl koppen en 34cl bekers. 12 stuks.

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Origin coupe borden eendenei blauw 260mm (4 stuks)
Olympia Origin coupe borden eendenei blauw 260mm (4 stuks)

260(Ø)x31(H)mm. Porselein. Gerolde randen

Pak van 4 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Emaille mok groen 35cl (6 stuks)
slechts € 2,79 per stuk
Olympia Emaille mok groen 35cl (6 stuks)

35cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,79 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 2,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware ovale ovenschalen 20,4x11,5cm (6 stuks)
slechts € 4,94 per stuk
Olympia Whiteware ovale ovenschalen 20,4x11,5cm (6 stuks)

W441 | Afmeting: 3(h)x20,4(b)x11,5(d)cm | 6 stuks.

slechts € 4,94 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 4,94 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bloom Geschulpte Borden Wit 175mm (6 stuks)
slechts € 6,42 per Unit
Olympia Bloom Geschulpte Borden Wit 175mm (6 stuks)

174(Ø)x20(H)mm. Materiaal: porselein. Levenslange garantie op randschilfers.

slechts € 6,42 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 6,42 per Unit )
Op voorraad