Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 289-336 van 1285

nisbets

Producten 289-336 van 1285

Olympia Kelso ijslepels/lattelepels 20,5cm (12 stuks)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 2,69
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Was € 3,39
Op voorraad
Olympia Fusion dipsauskommetjes zwart 85ml (12 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
Olympia Fusion dipsauskommetjes zwart 85ml (12 stuks)

3oz / 85ml. Levenslange garantie tegen afgebroken randen. Vaatwasserbestendig

slechts € 2,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Op voorraad
Olympia Pastel ramekin groen 14,5cl (12 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
slechts € 2,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS flesopener
20% korting
20% korting
€ 0,79
Excl. BTW
Was € 0,99
Op voorraad
Olympia thermoskan met schroefdop en opschrift MILK 500ml
€ 14,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia displaykrat met krijtbord GN 1/1
22% korting
22% korting
€ 47,49
Excl. BTW
Was € 60,99
Op voorraad
Olympia ijsschep
16% korting
Olympia ijsschep

203(L)mm. Roestvrij staal

16% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Olympia RVS sauskom 14,5cl
19% korting
19% korting
€ 2,99
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad
Olympia servethouder 190 x 190mm
21% korting
21% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 8,19
Op voorraad
Olympia Whiteware melkkannetjes 4,3cl (12 stuks)
slechts € 1,53 per stuk
slechts € 1,53 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 1,53 per stuk )
Op voorraad
Olympia Geo Dubbelwandige Ijsemmer Roestvrij Staal - 2L
18% korting
Olympia Geo Dubbelwandige Ijsemmer Roestvrij Staal - 2L

Olympia Geo Dubbelwandige IJsemmer Roestvrij Staal - 2Ltr

18% korting
€ 20,79
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
Olympia Bead RVS tafelmessen met massief handvat 225mm (12 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Whiteware melkkannetjes met handvat 170ml (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Op voorraad
Olympia acaciahouten buffetschaal GN 1/1
22% korting
22% korting
€ 33,49
Excl. BTW
Was € 42,99
Op voorraad
Olympia Kelso kindermessen 182mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
Olympia Kelso kindermessen 182mm (12 stuks)

182mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia menumap Amerikaanse stijl zwart
21% korting
Olympia menumap Amerikaanse stijl zwart

Beschikbaar in A4 en A5. Toont 2 pagina's. Per stuk verkocht

21% korting
Vanaf
€ 2,59
Excl. BTW
Was € 3,29
Olympia Whiteware Ovale Serveerschalen 25cm (6 Stuks)
slechts € 7,50 per stuk
Olympia Whiteware Ovale Serveerschalen 25cm (6 Stuks)

Afmeting: 25(Ø)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 7,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia frietbeker RVS 8,5(H)cm
23% korting
23% korting
€ 3,39
Excl. BTW
Was € 4,39
Op voorraad
Olympia Old Duke whiskeyglazen 295ml (6 stuks)
slechts € 3,74 per stuk
slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Emaille beker grijs 31cl (6 stuks)
slechts € 2,32 per stuk
slechts € 2,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,89
Excl. BTW
( € 2,32 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Conische Karaf 1L (6 stuks)
slechts € 5,42 per stuk
Olympia Conische Karaf 1L (6 stuks)

1Ltr. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 5,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad bruin 305x415mm
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS gedraaide cocktaillepel met stamper 27cm
16% korting
16% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,69
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 2L
23% korting
23% korting
€ 18,79
Excl. BTW
Was € 24,49
Op voorraad
Olympia geïsoleerde warmwaterkan 1,5L
19% korting
Olympia geïsoleerde warmwaterkan 1,5L

1,5Ltr. Roestvrijstalen dubbele wand

19% korting
€ 18,19
Excl. BTW
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 340ml
19% korting
19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Olympia Pastel ramekin grijs 14,5cl (12 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
slechts € 2,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Op voorraad
Complete kraanassemblage
Nieuw
Complete kraanassemblage

Geschikt voor J183, J184 & J192

€ 17,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia rechthoekige presenteermand 51x27cm
20% korting
Olympia rechthoekige presenteermand 51x27cm

9,5(h)x51(b)x27(d)cm. Kleur: naturel.

20% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Niet op voorraad
Olympia Kiln mokken mos 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln mokken mos 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Handgeschilderde rand

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Henley tafellepels (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen antislip dienblad rechthoekig 38x51cm
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 4,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 16,5cm (12 Stuks)
slechts € 2,80 per stuk
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 16,5cm (12 Stuks)

Afmeting: 16,5(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 33,49
Excl. BTW
( € 2,80 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 1L
22% korting
22% korting
€ 11,39
Excl. BTW
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia Kiln Driehoekige Borden Mosgroen 16,5cm (6 Stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Kiln Driehoekige Borden Mosgroen 16,5cm (6 Stuks)

16,5(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia heveahouten onderzetter 11,5cm
17% korting
Olympia heveahouten onderzetter 11,5cm

2(h)x11,5(Ø)cm. Heveahout.

17% korting
€ 4,39
Excl. BTW
Was € 5,29
Op voorraad
Olympia Whiteware melkkannetjes 8,5cl (12 stuks)
slechts € 2,63 per stuk
slechts € 2,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 2,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad blauw 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia glazenrek met 5 sleuven
15% korting
Olympia glazenrek met 5 sleuven

6,5(h)x61(b)x43,5(d)cm. 5 sleuven.

15% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia oliefles/azijnfles 500ml (6 stuks)
slechts € 1,74 per stuk
Olympia oliefles/azijnfles 500ml (6 stuks)

30,5(h)x5,7(b)x5,7(d)cm | 500 ml

slechts € 1,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 1,74 per stuk )
Was € 12,49
Op voorraad
Olympia flesafsluiter
Olympia flesafsluiter

Voor flessen van 75cl

€ 1,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon polycarbonaat kan 0,9L
53% korting
53% korting
€ 1,80
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Olympia Café koffiekoppen rood 23cl (12 stuks)
slechts € 4,50 per stuk
Olympia Café koffiekoppen rood 23cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 4,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 4,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln Driehoekige Borden Blauw 16,5cm (6 Stuks)
slechts € 5,92 per stuk
Olympia Kiln Driehoekige Borden Blauw 16,5cm (6 Stuks)

16(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,92 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 35,49
Excl. BTW
( € 5,92 per stuk )
Op voorraad
Handmatige citroen citruspers medium
Handmatige citroen citruspers medium

6(h)x8,2(b)x22,5(l)cm. Medium.

€ 6,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia serveerplank voor shotglazen
16% korting
Olympia serveerplank voor shotglazen

Voor 6 shotglazen (GF919). 2x6x50cm.

16% korting
€ 6,89
Excl. BTW
Was € 8,19
Op voorraad
Olympia glazenrek chroom 25,5cm
€ 4,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 45cm
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad