Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 337-384 van 1285

nisbets

Producten 337-384 van 1285

Olympia longdrinkglazen 285ml zonder vulstreep (48 stuks)
slechts € 0,82 per stuk
slechts € 0,82 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 38,99
Excl. BTW
( € 0,82 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Hevea Bord Voor Gietijzer Ovale Sizzler 335X205mm
€ 8,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Bead dessertmes (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia glazen taartplateau 30,5(Ø)cm
22% korting
Olympia glazen taartplateau 30,5(Ø)cm

30,5(Ø)x9,5(h)cm | Bijpassende stolp CS014 afzonderlijk verkrijgbaar

22% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 34,49
Op voorraad
Olympia Café cappuccinokoppen rood 34cl (12 stuks)
slechts € 6,75 per stuk
Olympia Café cappuccinokoppen rood 34cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 6,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 6,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cocktail pina colada cocktailglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
slechts € 4,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS pomp thermoskan Coffee 3L
17% korting
Olympia RVS pomp thermoskan Coffee 3L

Inhoud: 3L. RVS. Dubbelwandig.

17% korting
€ 36,49
Excl. BTW
Was € 43,99
Op voorraad
Olympia cocktaillepel zwart
Olympia cocktaillepel zwart

3,4(b)x29(l)cm. Zwart.

€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia thermoskan met koepeldeksel 1,5L
22% korting
22% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia Mayfair dessertlepels 190mm (12 stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bead theelepels 140mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
Olympia Bead theelepels 140mm (12 stuks)

140(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,19
Niet op voorraad
Olympia dienblad acaciahout 51x35cm
16% korting
16% korting
€ 33,49
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Olympia Linear Borden Met Brede Rand 20cm (12 Stuks)
slechts € 4,17 per stuk
Olympia Linear Borden Met Brede Rand 20cm (12 Stuks)

Afmeting: 20(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware smalle borden 180mm (12 stuks)
slechts € 3,59 per stuk
Olympia Whiteware smalle borden 180mm (12 stuks)

180(Ø)mm. Vitrified porselein. Levenslange garantie tegen randafbrokkeling

slechts € 3,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 3,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia oliefles/azijnfles 250ml (6 stuks)
slechts € 1,59 per stuk
Olympia oliefles/azijnfles 250ml (6 stuks)

26(h)x5(b)x5(d)cm | 250ml | Glas

slechts € 1,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 9,49
Excl. BTW
( € 1,59 per stuk )
Was € 11,49
Op voorraad
Olympia Fusion bekers 170ml (6 stuks)
slechts € 3,05 per stuk
slechts € 3,05 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 3,05 per stuk )
Op voorraad
Olympia Monaco dessertlepels (12 stuks)
slechts € 1,23 per stuk
slechts € 1,23 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 1,23 per stuk )
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia Buckingham koffielepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
Olympia Buckingham koffielepels (12 stuks)

110(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 7,19
Op voorraad
Olympia Whiteware mokken 284ml (12 stuks)
slechts € 3,13 per stuk
slechts € 3,13 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 3,13 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS fritesmandje groot
17% korting
Olympia RVS fritesmandje groot

8(h)x12(b)x10(d)cm. RVS.

17% korting
€ 8,29
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia RVS schenktuit medium
Olympia RVS schenktuit medium

Medium langzaam schenken

€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ijsemmer met deksel en tang 1,23L
16% korting
16% korting
€ 28,49
Excl. BTW
Was € 33,99
Op voorraad
Olympia displaykrat met krijtbord GN 1/2
22% korting
22% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 34,49
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnglazen met korte steel 308ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia stapelbare ramekin mat zwart 9,5cm (6 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia leistenen pizzabord 33cm
22% korting
22% korting
€ 7,79
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Café espressokoppen rood 10cl (12 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
Olympia Café espressokoppen rood 10cl (12 stuks)

Voor schotels HC406, GK085, GK086, GK087, GL463. 12 stuks.

slechts € 3,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bierglazen 34cl (24 Stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Was € 48,99
Op voorraad
Olympia acaciahouten etagère 305(Ø) x 395(H)mm
17% korting
17% korting
€ 27,69
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Olympia Kiln Cappuccinoschotels Grijs 14cm (6 Stuks)
slechts € 3,74 per stuk
Olympia Kiln Cappuccinoschotels Grijs 14cm (6 Stuks)

14(Ø)cm. Passend voor kopjes: HC390, GP330, GP346, GP362, GP478. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,74 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 3,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 310ml (24 stuks)
slechts € 1,80 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 310ml (24 stuks)

310ml (11oz). Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 1,80 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 1,80 per stuk )
Was € 53,99
Op voorraad
Buffalo Tritan koffiekan met RVS bodem 1,7L
€ 33,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon antislip dienblad 40,5cm
Tot 28% korting
Tot 28% korting
Vanaf
€ 5,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware zoutvaatje 8cm (12 stuks)
slechts € 2,25 per stuk
Olympia Whiteware zoutvaatje 8cm (12 stuks)

Zout, 8cm hoog. Prijs per 12 stuks.

slechts € 2,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 2,25 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia wandmodel flessenhouder 3 flessen
16% korting
Olympia wandmodel flessenhouder 3 flessen

10(h)x24,5(b)x32(d)cm | Voor flessen tot 1 liter

16% korting
€ 22,79
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Ovaal antislip dienblad zwart 685mm
Tot 26% korting
Olympia Kristallon PP Ovaal antislip dienblad zwart 685mm

30(H) x 685(B) x 560(D)mm. 2kg. Stapelbaar

Tot 26% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummers 1-10 (10 stuks)
slechts € 0,86 per stuk
Olympia RVS tafelnummers 1-10 (10 stuks)

3,5(h)x5,1(b)x3,8(d)cm. 10 stuks.

slechts € 0,86 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 0,86 per stuk )
Was € 10,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb469 (12 Stuks)
slechts € 2,13 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Cb469 (12 Stuks)

Voor CB469. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,13 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 25,49
Excl. BTW
( € 2,13 per stuk )
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 40cm
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 6,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ijscoupes klein 12,8cl (6 stuks)
slechts € 2,85 per stuk
slechts € 2,85 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 2,85 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad wit 34,5x26,5cm
10% korting
10% korting
€ 2,69
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Stapelbare Ramekins 8,5cm (12 Stuks)
slechts € 2,63 per stuk
Olympia Whiteware Stapelbare Ramekins 8,5cm (12 Stuks)

8,5(Ø)cm | 12,5cl | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 2,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummerhouder 100mm
22% korting
Olympia RVS tafelnummerhouder 100mm

100(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

22% korting
€ 3,49
Excl. BTW
Was € 4,49
Op voorraad
Olympia Whiteware pepervaatje 8cm (12 stuks)
slechts € 2,25 per stuk
Olympia Whiteware pepervaatje 8cm (12 stuks)

Peper, 8cm hoog. Prijs per 12 stuks.

slechts € 2,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 2,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Monaco Tafelvork (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,20 per stuk
Olympia Monaco Tafelvork (12 stuks)

185(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,29
Excl. BTW
( € 1,20 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia RVS pompthermoskan 1,9L
22% korting
Olympia RVS pompthermoskan 1,9L

1,9L. Vacuüm geïsoleerd

22% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 34,49
Op voorraad
Olympia houten tafelnummers 11-20
slechts € 2,25 per Unit
Olympia houten tafelnummers 11-20

5,5(h)x3,5(b)x3,5(d)cm. Nummers 11 - 20.

slechts € 2,25 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 2,25 per Unit )
Was € 27,49
Op voorraad