Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 385-432 van 1285

nisbets

Producten 385-432 van 1285

Olympia Dubarry tafelmessen 240mm (12 stuks)
slechts € 1,43 per stuk
Olympia Dubarry tafelmessen 240mm (12 stuks)

240(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,43 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 1,43 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia Concorde RVS koffiekan 450ml
Tot 23% korting
Tot 23% korting
Vanaf
€ 5,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia cocktailstamper RVS
17% korting
Olympia cocktailstamper RVS

21,2(l)x3,4(Ø)cm. RVS.

17% korting
€ 3,89
Excl. BTW
Was € 4,69
Op voorraad
Olympia kreeftenvorkje
18% korting
Olympia kreeftenvorkje

Aluminium. Twee tanden.

18% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 2,79
Niet op voorraad
Olympia FSC acaciahouten set van 3 verhogers (3 Stuks)
slechts € 10,33 per stuk
Olympia FSC acaciahouten set van 3 verhogers (3 Stuks)

Set van 3 verhogers van verschillende grootte

slechts € 10,33 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 30,99
Excl. BTW
( € 10,33 per stuk )
Was € 39,99
Op voorraad
Olympia decanteer karaf 750ml
17% korting
17% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 17,79
Op voorraad
Olympia hevea plank voor gietijzeren ronde schaal met oren 210mm voor GJ554
Olympia hevea plank voor gietijzeren ronde schaal met oren 210mm voor GJ554

210(Ø)x19(H)mm. Hevea houten basis. Compatibel met GJ554

€ 8,29
Excl. BTW
Op voorraad
RVS fijne zeef/strainer 20(L) x 7,5(Ø)cm
12% korting
RVS fijne zeef/strainer 20(L) x 7,5(Ø)cm

45(H) x 75(B) x 200(D)mm | RVS

12% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 5,69
Op voorraad
Olympia suikerstrooier met gat en klepje
24% korting
24% korting
€ 1,67
Excl. BTW
Was € 2,19
Op voorraad
Olympia Whiteware ronde gratineerschalen met handvatten 13cm (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 45 x 35cm
12% korting
12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia houten klembord voor rekeningen
17% korting
17% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,79
Op voorraad
Olympia zwarte anti-kleef melkopschuimkan 900ml
17% korting
17% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Whiteware Sojasauskom 10cm (12 Stuks)
slechts € 1,70 per stuk
Olympia Whiteware Sojasauskom 10cm (12 Stuks)

Ø10cm. Prijs per 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,70 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 20,39
Excl. BTW
( € 1,70 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS barmaatje/jigger 25/50ml
€ 9,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Mae Stapelbare Tumblers 470ml (6 stuks)
slechts € 2,32 per Unit
Olympia Mae Stapelbare Tumblers 470ml (6 stuks)

470ml. Materiaal: Glas. Krasbestendig

slechts € 2,32 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 13,89
Excl. BTW
( € 2,32 per Unit )
Was € 17,69
Verwacht op 09/10/26
Olympia Dubarry tafelvork 200mm (12 stuks)
slechts € 1,14 per stuk
Olympia Dubarry tafelvork 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,14 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 1,14 per stuk )
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 39,5cl (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes vierkant
17% korting
17% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Op voorraad
Olympia Concorde RVS theekan 2L
Tot 24% korting
Tot 24% korting
Vanaf
€ 15,89
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Concorde RVS theekan 90cl
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 11,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia kristallon plastic bar caddy zwart
Olympia kristallon plastic bar caddy zwart

240(B) x 150(D). Kleur: Zwart

€ 6,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia mini zout- en peperstrooier 1,5cl (12 stuks)
slechts € 0,61 per stuk
slechts € 0,61 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,29
Excl. BTW
( € 0,61 per stuk )
Was € 9,29
Op voorraad
Olympia hi-ball longdrinkglazen 360ml (12 stuks)
slechts € 1,38 per stuk
slechts € 1,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,49
Excl. BTW
( € 1,38 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Olympia ijscoupes groot 185ml (6 stuks)
slechts € 5,42 per stuk
slechts € 5,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS Cafetière 0,4L
24% korting
24% korting
€ 17,09
Excl. BTW
Was € 22,39
Op voorraad
Olympia Glazen Koepel 200x170mm
€ 13,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kiln Driehoekige Borden Zandsteen 16,5cm (6 Stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln Driehoekige Borden Zandsteen 16,5cm (6 Stuks)

16,5(Ø)cm. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection bierglazen 34cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Cocktail Martiniglazen 210ml (6 stuks)
slechts € 2,45 per stuk
Olympia Cocktail Martiniglazen 210ml (6 stuks)

210 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 2,45 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Harley theelepels 140mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Olympia rieten broodmandje ovaal (6 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 10,59
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummerstandaard 255mm
11% korting
Olympia RVS tafelnummerstandaard 255mm

255(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

11% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,49
Op voorraad
Olympia Kristallon Polycarbonaat Tumblers Met Reliëf 275ml (6 Stuks)
slechts € 3,35 per stuk
slechts € 3,35 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,09
Excl. BTW
( € 3,35 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 590ml
11% korting
11% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Thermisch Kassarol 57 x 42mm (20 stuks)
slechts € 0,86 per Unit
Olympia Thermisch Kassarol 57 x 42mm (20 stuks)

BPA vrij. 57(H) x 42(Ø)mm. 20 stuks

slechts € 0,86 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 0,86 per Unit )
Op voorraad
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Olympia Whiteware Schotel Voor Y111 (12 Stuks)
slechts € 1,45 per stuk
Olympia Whiteware Schotel Voor Y111 (12 Stuks)

Voor Y111. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 1,45 per stuk )
Op voorraad
Vogue RVS zeef 10cm
Vogue RVS zeef 10cm

10(Ø)cm. RVS gaas en frame.

€ 5,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS Ovaal Dienblad 220mm
Tot 23% korting
Olympia RVS Ovaal Dienblad 220mm

220(B) x 160(D)mm. 130g

Tot 23% korting
Vanaf
€ 2,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia brandpastahouder met afsluitklep
23% korting
Olympia brandpastahouder met afsluitklep

Geschikt voor alle chafing dishes en brandpasta's

23% korting
€ 3,69
Excl. BTW
Was € 4,79
Op voorraad
Olympia peper- en zoutmolen set licht hout 8,5cm
€ 25,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kings Theelepel (12 stuks)
slechts € 0,63 per stuk
Olympia Kings Theelepel (12 stuks)

140(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 9,49
Op voorraad
Olympia Taverna tafelmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,35 per Unit
Olympia Taverna tafelmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

223(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvast staal & polyoxymethyleen

slechts € 1,35 per Unit
Pak van 12 slechts
€ 16,09
Excl. BTW
( € 1,35 per Unit )
Op voorraad
Olympia rieten broodmandje rond (6 stuks)
slechts € 1,42 per stuk
slechts € 1,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Was € 10,59
Op voorraad
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)

175(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,65 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,69
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 12,99
Op voorraad
Olympia Frituurbeker Effen - 112X95mm 480ml
€ 2,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Handpers voor citroen & limoen
13% korting
Olympia Handpers voor citroen & limoen

Commerciële kwaliteit metalen pers

13% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad