Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 433-480 van 1285

nisbets

Producten 433-480 van 1285

Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Olympia Vintage Frietbeker 85mm
22% korting
Olympia Vintage Frietbeker 85mm

85(Ø)x85(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

22% korting
€ 5,29
Excl. BTW
Was € 6,79
Niet op voorraad
Olympia Kristallon dienblad houtskool 305x415mm
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kings dessertlepels 17,8cm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Olympia Dubarry serveerlepels 195mm (12 stuks)
slechts € 0,95 per stuk
Olympia Dubarry serveerlepels 195mm (12 stuks)

195mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,95 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,39
Excl. BTW
( € 0,95 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia acryl tafelbordjes (4 stuks)
slechts € 0,93 per stuk
Olympia acryl tafelbordjes (4 stuks)

Formaten: 75(H) x 50(B)mm - 105(H) x 74(B)mm

slechts € 0,93 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 3,69
Excl. BTW
( € 0,93 per stuk )
Was € 4,39
Olympia Atlanta tumbler glazen 410ml (12 stuks)
slechts € 1,57 per stuk
Olympia Atlanta tumbler glazen 410ml (12 stuks)

410ml (14½oz). Hoekige vorm. Gerolde rand

slechts € 1,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Solar champagneglazen 170ml (24 stuks)
slechts € 1,59 per stuk
slechts € 1,59 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 37,99
Excl. BTW
( € 1,59 per stuk )
Was € 47,99
Op voorraad
Olympia taco houder acaciahout 15x12x4cm
22% korting
22% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia ijstang gunmetal 160mm
19% korting
Olympia ijstang gunmetal 160mm

Lengte: 160mm. Zwart. Vaatwasserbestendig

19% korting
€ 2,89
Excl. BTW
Was € 3,59
Op voorraad
Olympia leistenen serveerschaaltjes vierkant (4 stuks)
slechts € 1,03 per stuk
slechts € 1,03 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 4,09
Excl. BTW
( € 1,03 per stuk )
Was € 5,29
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummers 11-20 (10 stuks)
slechts € 0,81 per stuk
Olympia RVS tafelnummers 11-20 (10 stuks)

3,5(h)x5,1(b)x3,8(d)cm. 10 stuks.

slechts € 0,81 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,81 per stuk )
Was € 10,99
Op voorraad
Olympia RVS standaard voor wijnkoeler C578
€ 20,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia limoenknijper groen
Olympia limoenknijper groen

5,5(h)x6,5(b)x20,5(l)cm. Small.

€ 6,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Concorde RVS theekan 45cl
Tot 16% korting
Tot 16% korting
Vanaf
€ 6,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia cocktail servettenhouder 14x14x6,5cm
€ 6,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Harley soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Kelso kindervorken 160mm (12 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
Olympia Kelso kindervorken 160mm (12 stuks)

160(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia oosterse serveerschaal koper 150mm
17% korting
17% korting
€ 11,29
Excl. BTW
Was € 13,59
Op voorraad
Olympia Concorde RVS theekan 560ml
Vanaf
€ 9,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Dubarry theelepels 134mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
Olympia Dubarry theelepels 134mm (12 stuks)

134(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,49
Op voorraad
Olympia Julep cocktail strainer RVS 16cm
12% korting
12% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Olympia Boston shotglazen 6cl (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,19
Op voorraad
Olympia Tafel Presentatie RVS Mini Steelpan 125X35mm
23% korting
23% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 8,39
Op voorraad
Olympia Gietijzeren Ronde Oren Schotel - 200mm
17% korting
Olympia Gietijzeren Ronde Oren Schotel - 200mm

Olympia gietijzeren ronde oren schotel - 200mm

17% korting
€ 7,89
Excl. BTW
Was € 9,49
Op voorraad
Olympia ovale polypropyleen voedselmandje rood 40x275x175mm (6 stuks)
slechts € 1,15 per stuk
slechts € 1,15 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 6,89
Excl. BTW
( € 1,15 per stuk )
Op voorraad
Olympia Vegan Melkkan RVS 570ml
22% korting
22% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Vogue barschenker groen
22% korting
Vogue barschenker groen

33(h)x9,5(Ø)cm. 1 liter.

22% korting
€ 6,19
Excl. BTW
Was € 7,89
Op voorraad
Olympia Juice schenkkan met opslag rood 1L 330x95mm
€ 7,89
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen bekers blauw 142ml (12 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,53
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia kleine houten ezel
14% korting
14% korting
€ 3,09
Excl. BTW
Was € 3,59
Op voorraad
Olympia Kelso kinderbestek lepel (12 stuks)
slechts € 0,41 per stuk
slechts € 0,41 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,89
Excl. BTW
( € 0,41 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 125mm
22% korting
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 125mm

125(Ø)x35(H)mm. Materiaal: Roestvrijstaal 200 Series

22% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 9,39
Niet op voorraad
Olympia zwarte anti-kleef melkschuimkan
22% korting
22% korting
Vanaf
€ 9,79
Excl. BTW
Was € 12,49
Olympia wijnglazenrek zwart 610mm
15% korting
15% korting
€ 3,39
Excl. BTW
Was € 3,99
Op voorraad
Olympia suikertang 10,5cm
Olympia suikertang 10,5cm

RVS. Lengte: 10,5cm.

€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 90mm
22% korting
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 90mm

90(Ø) x 60(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

22% korting
€ 6,09
Excl. BTW
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia Concorde RVS suikerpotje 145ml
Tot 24% korting
Tot 24% korting
Vanaf
€ 2,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia lekbak voor 5L Olympia Airpot DL164 & DM186
Olympia lekbak voor 5L Olympia Airpot DL164 & DM186

40(H)x260(W)x205(D)mm. Verwijderbare RVS bak

€ 7,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1
33% korting
33% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 63,99
Op voorraad
Olympia Whiteware coupe borden 150mm (12 stuks)
slechts € 2,80 per stuk
Olympia Whiteware coupe borden 150mm (12 stuks)

150(Ø)mm. Gevitrifeerd porselein. Levenslange garantie tegen rand beschadiging

slechts € 2,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 33,49
Excl. BTW
( € 2,80 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS pompkan 2,5L
Tot 22% korting
Olympia RVS pompkan 2,5L

2,5L (88oz). RVS dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd

Tot 22% korting
Vanaf
€ 18,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Hawthorne RVS cocktail zeef/strainer 4 tanden
€ 4,19
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia menumap insteekhoezen

Verkrijgbaar in verschillende afmetingen

Vanaf
€ 1,44
Excl. BTW
Was € 1,89
Olympia steakvork met houten heft (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia wandmodel flessenhouder 1 fles groot
€ 4,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia broodmand 51x39cm
18% korting
Olympia broodmand 51x39cm

20(h)x51(b)x39(d)cm. Kleur: naturel.

18% korting
€ 22,89
Excl. BTW
Was € 27,99
Op voorraad
Olympia acaciahouten serveerplank met golvend handvat klein 305 mm
20% korting
20% korting
€ 10,59
Excl. BTW
Was € 13,19
Op voorraad