Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

Was- en toiletruimte reinigers

Houd uw was- en toiletruimte schoon en fris met onze uitgebreide selectie reinigers, waaronder luchtverfrissers, desinfectiemiddelen, en handzeep. Kies voor kwaliteit met topmerken zoals Rubbermaid en Ecover.

Producten 1-17 van 17

nisbets

Producten 1-17 van 17

Greenspeed Techno Vloerreiniger Concentraat 5L
€ 27,49
Excl. BTW
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Ice Age (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Purifying Spa (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Niet op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Kilimanjaro (12 stuks)
slechts € 7,34 per stuk
slechts € 7,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )
Op voorraad
Greenspeed Desinfecterende Spray Gebruiksklaar 500ml
Greenspeed Desinfecterende Spray Gebruiksklaar 500ml

Verpakkingsgrootte: 500ml. Getest volgens BS EN 1276, BS EN 13697, BS EN 1650 en BS EN 14476

€ 7,69
Excl. BTW
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Radiant Sense (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling 'Energizing Spa (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Ecover allesreiniger concentraat citroengras en gember 5L
€ 27,49
Excl. BTW
Op voorraad
Rubbermaid schuimzeep navulling 1,1L (4 stuks)
slechts € 14,50 per stuk
Rubbermaid schuimzeep navulling 1,1L (4 stuks)

Inhoud: 1,1 liter. Verpakkingseenheid: 4. Voor GD846.

slechts € 14,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 57,99
Excl. BTW
( € 14,50 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Manual ongeparfumeerde handreiniger spray 60% alcohol - 400ml (12 stuks)
slechts € 8,34 per stuk
slechts € 8,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 99,99
Excl. BTW
( € 8,34 per stuk )
Op voorraad
Desinfectiezuil met schappen
€ 188,99
Excl. BTW
Op voorraad
IMC Junior mobiel handreinigingsstation laag model
IMC Junior mobiel handreinigingsstation laag model

Capaciteit: 5Ltr. Afzonderlijk verkocht

€ 742,99
Excl. BTW
3-4 weken levertijd
Handdesinfectiezuil met sensor
Handdesinfectiezuil met sensor

Afmeting voet: 40 x 40cm. Hoogte: 140 cm.

€ 584,99
Excl. BTW
Op voorraad
Rubbermaid standaard voor AutoFoam dispenser zwart
47% korting
Rubbermaid standaard voor AutoFoam dispenser zwart

Afmetingen: 255(H) x 420(B) x 158(D)mm. Voor Rubbermaid AutoFoam dispenser.

47% korting
€ 294,09
Excl. BTW
Was € 549,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Wandgemonteerde dispenser voor handreiniger 5L
Wandgemonteerde dispenser voor handreiniger 5L

Capaciteit: 5L. Per stuk verkocht.

€ 253,99
Excl. BTW
Op voorraad
Aluminium handreiniger standaard met automatische handsfree dispenser
€ 329,99
Excl. BTW
Op voorraad
Automatische dispenser voor handreiniger
Automatische dispenser voor handreiniger

Capaciteit: 700ml. Per stuk verkocht.

€ 437,99
Excl. BTW
Op voorraad

Was- en toiletruimte reinigers zijn essentieel in het schoon en reukvrij houden van uw sanitaire voorzieningen. Hier vindt u alles om kalk, vuil en bacteriën effectief te lijf te gaan. Door de frisse geur van deze schoonmaakmiddelen elimineert u ook nog eens ongewenste geuren. De reinigers zijn verkrijgbaar als kant-en-klare sprays en er zijn geschikte opties voor bedrijven van groot tot klein.