Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

Toiletruimte reinigers

Toiletruimte reinigers helpen bij het waarborgen van hygiënische en frisse toiletruimtes. Onze selectie omvat krachtige ontsmettingsmiddelen, luchtverfrissers en dispensers van topmerken zoals Rubbermaid en Greenspeed.

Producten 1-7 van 7

nisbets

Producten 1-7 van 7

Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Ice Age (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Purifying Spa (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Niet op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Kilimanjaro (12 stuks)
slechts € 7,34 per stuk
slechts € 7,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Radiant Sense (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling 'Energizing Spa (12 stuks)
slechts € 7,00 per stuk
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Rubbermaid Manual ongeparfumeerde handreiniger spray 60% alcohol - 400ml (12 stuks)
slechts € 8,34 per stuk
slechts € 8,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 99,99
Excl. BTW
( € 8,34 per stuk )
Op voorraad
Aluminium handreiniger standaard met automatische handsfree dispenser
€ 329,99
Excl. BTW
Op voorraad