Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

Wijnglazen

Kies uit een breed assortiment wijnglazen, perfect voor zowel witte als rode wijnen. Ontdek hoogwaardige glazen van topmerken zoals Olympia en Arcoroc, gemaakt van materialen als kristalglas en soda lime.

Producten 1-48 van 68

nisbets

Producten 1-48 van 68

Arcoroc Savoie wijnglazen 19cl (48 stuks)
vanaf € 1,71 per stuk
vanaf € 1,71 per stuk
Pak van 48 vanaf
€ 76,39
Excl. BTW
( € 1,60 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)

365ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)

245 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 175ml

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Utopia Murray Wijnglazen 480ml (6 stuks)
slechts € 4,14 per stuk
Utopia Murray Wijnglazen 480ml (6 stuks)

480 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,79
Excl. BTW
( € 4,14 per stuk )
Was € 32,49
7-10 dagen levertijd
Olympia Chime wijnglazen 49,5cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 49,5cl (6 stuks)

495ml / 497ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen schenkinhoud: 250ml

slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Was € 24,49
Op voorraad
Cosy Moments ballon wijnglazen 250ml (12 stuks)
slechts € 1,07 per stuk
slechts € 1,07 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,79
Excl. BTW
( € 1,07 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Cosy Moments ballon wijnglazen 190ml (12 stuks)
slechts € 1,00 per stuk
slechts € 1,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,89
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Was € 13,59
Op voorraad
Arcoroc Savoie wijnglazen 24cl (48 stuks)
vanaf € 2,07 per stuk
vanaf € 2,07 per stuk
Pak van 48 vanaf
€ 92,59
Excl. BTW
( € 1,93 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnglazen met korte steel 308ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 310ml (24 stuks)
slechts € 1,80 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 310ml (24 stuks)

310ml (11oz). Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 1,80 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 1,80 per stuk )
Was € 53,99
Op voorraad
Utopia Murray Bordeaux Glazen 700ml (6 stuks)
slechts € 4,14 per stuk
Utopia Murray Bordeaux Glazen 700ml (6 stuks)

700 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,79
Excl. BTW
( € 4,14 per stuk )
Was € 32,49
7-10 dagen levertijd
Olympia Modale wijnglazen 39,5cl (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Arcoroc Elegance wijnglazen 14,5 cl (12 stuks)
slechts € 2,84 per stuk
slechts € 2,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 33,99
Excl. BTW
( € 2,84 per stuk )
Was € 43,49
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection wijnglazen 22cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Utopia Summit Wijnglazen 435ml (24 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
7-10 dagen levertijd
Schott Zwiesel Belfesta Kristal Witte Wjnglazen 408ml (6 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 32cl (6 stuks)
slechts € 2,45 per stuk
slechts € 2,45 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Olympia Serena Wijnglazen 425ml (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Serena Wijnglazen 425ml (6 stuks)

425ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Utopia Seine Wijnglazen 260ml (6 Stuks)
slechts € 4,14 per stuk
Utopia Seine Wijnglazen 260ml (6 Stuks)

260 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,79
Excl. BTW
( € 4,14 per stuk )
Was € 32,49
7-10 dagen levertijd
Arcoroc Normandie geharde wijnglazen 24cl (12 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
slechts € 6,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Was € 91,99
Op voorraad
Utopia Murray Wijnglazen 420ml (6 stuks)
slechts € 4,14 per stuk
Utopia Murray Wijnglazen 420ml (6 stuks)

420 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,79
Excl. BTW
( € 4,14 per stuk )
Was € 32,49
7-10 dagen levertijd
Schott Zwiesel Pure Crystal rode wijnglazen 550ml (6 stuks)
slechts € 13,17 per stuk
slechts € 13,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 78,99
Excl. BTW
( € 13,17 per stuk )
Op voorraad
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 47cl (24 stuks)
slechts € 5,84 per stuk
slechts € 5,84 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 139,99
Excl. BTW
( € 5,84 per stuk )
Op voorraad
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 25cl (24 stuks)
slechts € 5,71 per stuk
slechts € 5,71 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 136,99
Excl. BTW
( € 5,71 per stuk )
Niet op voorraad
Utopia Seine Wijnglazen 450ml (6 stuks)
slechts € 4,14 per stuk
Utopia Seine Wijnglazen 450ml (6 stuks)

450 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,79
Excl. BTW
( € 4,14 per stuk )
Was € 32,49
7-10 dagen levertijd
Olympia Novello Kristal Witte Wijnglazen 255ml (6 stuks)
slechts € 4,59 per Unit
slechts € 4,59 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per Unit )
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnproefglazen/portglazen 150ml (6 stuks)
slechts € 2,79 per stuk
slechts € 2,79 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 2,79 per stuk )
Op voorraad
Utopia Nile Rode Wijnglazen 620ml (6 stuks)
slechts € 3,05 per stuk
Utopia Nile Rode Wijnglazen 620ml (6 stuks)

620 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 3,05 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 3,05 per stuk )
Was € 24,49
7-10 dagen levertijd
Utopia Murray Rode Wijnglazen 560ml (6 stuks)
slechts € 4,14 per stuk
Utopia Murray Rode Wijnglazen 560ml (6 stuks)

560 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 4,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,79
Excl. BTW
( € 4,14 per stuk )
Was € 32,49
7-10 dagen levertijd
Olympia Novello Kristallen Witte Wijnglazen 355ml (6 stuks)
slechts € 5,00 per Unit
slechts € 5,00 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 5,00 per Unit )
Op voorraad
Utopia Nile Wijnglazen 450ml (6 stuks)
slechts € 3,05 per stuk
Utopia Nile Wijnglazen 450ml (6 stuks)

450 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 3,05 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 3,05 per stuk )
Was € 24,49
7-10 dagen levertijd
Olympia Cantina Wijnglazen Wit Kristal 375ml (6 stuks)
slechts € 4,50 per Unit
slechts € 4,50 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 4,50 per Unit )
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 52cl (6 stuks)
slechts € 2,99 per stuk
slechts € 2,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,89
Excl. BTW
( € 2,99 per stuk )
Was € 23,39
Niet op voorraad
Schott Zwiesel Ivento rode wijn glazen 480ml (6 stuks)
slechts € 7,84 per stuk
Schott Zwiesel Ivento rode wijn glazen 480ml (6 stuks)

480ml. Verpakkingshoeveelheid: 6. Aanbevolen portiegrootte: 250 ml

slechts € 7,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 7,84 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Amelia geharde wijnglazen 25cl (12 stuks)
slechts € 4,84 per stuk
slechts € 4,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 57,99
Excl. BTW
( € 4,84 per stuk )
Was € 72,99
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 250ml (6 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Was € 25,99
Niet op voorraad
Chef & Sommelier Open Up Tannic wijnglazen 550ml (24 stuks)
slechts € 12,17 per stuk
Chef & Sommelier Open Up Tannic wijnglazen 550ml (24 stuks)

550ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 250ml

slechts € 12,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 291,99
Excl. BTW
( € 12,17 per stuk )
Op voorraad
Utopia Summit Wijnglazen 350ml (24 Stuks)
slechts € 2,05 per stuk
slechts € 2,05 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 2,05 per stuk )
Was € 62,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Rosario wijnglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Was € 27,99
Op voorraad
Utopia Imperial wijnglazen 340ml met 125, 175 en 250ml vulstreepje (12 stuks)
slechts € 4,67 per stuk
slechts € 4,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 55,99
Excl. BTW
( € 4,67 per stuk )
Op voorraad
Utopia Wijnglazen Van Puur Glas, 310ml (48 Stuks)
slechts € 1,88 per stuk
Utopia Wijnglazen Van Puur Glas, 310ml (48 Stuks)

310 ml. Verpakking van 48 stuks. Aanbevolen maat: 250 ml

slechts € 1,88 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 1,88 per stuk )
Was € 101,99
7-10 dagen levertijd
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 350ml (24 stuks)
slechts € 5,71 per stuk
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 350ml (24 stuks)

350ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid: 250ml

slechts € 5,71 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 136,99
Excl. BTW
( € 5,71 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)
slechts € 3,27 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)

620ml. 6 stuks. Aanbevolen schenkmaat: 250ml

slechts € 3,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,59
Excl. BTW
( € 3,27 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Chef & Sommelier Grand Sublym wijnglazen 426ml (12 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
Chef & Sommelier Grand Sublym wijnglazen 426ml (12 stuks)

426ml/15oz. Aanbevolen serveergrootte: 250ml. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 6,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Was € 97,99
Op voorraad
Chef & Sommelier Cabernet Tulip-Wijnglazen 580ml (24 Stuks)
slechts € 4,96 per stuk
Chef & Sommelier Cabernet Tulip-Wijnglazen 580ml (24 Stuks)

580 ml. Verpakkingshoeveelheid: 24. Aanbevolen portiegrootte: 250 ml

slechts € 4,96 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 118,99
Excl. BTW
( € 4,96 per stuk )
Was € 162,99
Op voorraad
Olympia Novello Kristallen Rode Wijnglazen 470ml (6 stuks)
slechts € 3,90 per Unit
slechts € 3,90 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per Unit )
Was € 29,99
Niet op voorraad
Arcoroc Magnifique wittewijnglazen 35cl (24 stuks)
slechts € 6,80 per stuk
slechts € 6,80 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 162,99
Excl. BTW
( € 6,80 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
Utopia Nile Witte Wijnglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 3,05 per stuk
Utopia Nile Witte Wijnglazen 350ml (6 stuks)

350 ml Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 3,05 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 3,05 per stuk )
Was € 24,49
7-10 dagen levertijd