Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (9)
  • Zwart (3)
  • Bruin (2)
  • Helder (1)
  • Wit (1)

Tafelnummers en tafelbordjes

Tafelnummers en tafelbordjes helpen uw restaurant overzichtelijk te houden met stijlvolle opties die bij elk interieur passen. Kies uit diverse ontwerpen, materialen en vormen, perfect voor het markeren van tafels en belangrijke informatie.

Producten 1-16 van 16

nisbets

Producten 1-16 van 16

Olympia geborsteld staal niet roken tafelbord
28% korting
Olympia geborsteld staal niet roken tafelbord

35(H)x51(B)x38(D)mm. Geborsteld staal. Per stuk verkocht

28% korting
€ 0,71
Excl. BTW
Was € 0,99
Op voorraad
Olympia mini tafelbordje 100(H) x 80(B)mm (4 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
slechts € 0,65 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 3,19
Op voorraad
Olympia kunststof gereserveerd bordjes (10 stuks)
slechts € 1,88 per stuk
slechts € 1,88 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 1,88 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia RVS tafelnummer standaard 205mm
21% korting
Olympia RVS tafelnummer standaard 205mm

205(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

21% korting
€ 3,69
Excl. BTW
Was € 4,69
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummerstandaard 305mm
17% korting
Olympia RVS tafelnummerstandaard 305mm

305(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

17% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Olympia houten tafelnummers 1-10
slechts € 2,25 per Unit
Olympia houten tafelnummers 1-10

5,5(h)x3,5(b)x3,5(d)cm. Nummers 1 - 10.

slechts € 2,25 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 2,25 per Unit )
Was € 27,49
Op voorraad
Securit mini krijtbordlabels (20 stuks)
slechts € 1,15 per stuk
Securit mini krijtbordlabels (20 stuks)

Formaat: A8. 20 stuks. Inclusief krijtstift.

slechts € 1,15 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 22,89
Excl. BTW
( € 1,15 per stuk )
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummers 1-10 (10 stuks)
slechts € 0,86 per stuk
Olympia RVS tafelnummers 1-10 (10 stuks)

3,5(h)x5,1(b)x3,8(d)cm. 10 stuks.

slechts € 0,86 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 0,86 per stuk )
Was € 10,99
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummerhouder 100mm
22% korting
Olympia RVS tafelnummerhouder 100mm

100(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

22% korting
€ 3,49
Excl. BTW
Was € 4,49
Op voorraad
Olympia houten tafelnummers 11-20
slechts € 2,25 per Unit
Olympia houten tafelnummers 11-20

5,5(h)x3,5(b)x3,5(d)cm. Nummers 11 - 20.

slechts € 2,25 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 2,25 per Unit )
Was € 27,49
Op voorraad
Securit buffet presentatiebordjes A7 (5 stuks)
slechts € 3,66 per stuk
slechts € 3,66 per stuk
Pak van 5 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 3,66 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummerstandaard 255mm
11% korting
Olympia RVS tafelnummerstandaard 255mm

255(H)mm. RVS. Per stuk verkocht

11% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,49
Op voorraad
Securit reservehouders voor CL310 krijtbordlabels (10 stuks)
slechts € 1,19 per stuk
Securit reservehouders voor CL310 krijtbordlabels (10 stuks)

Krijtbordlabels niet inbegrepen. 10 stuks.

slechts € 1,19 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 11,89
Excl. BTW
( € 1,19 per stuk )
Was € 13,59
Op voorraad
Olympia RVS tafelnummers 11-20 (10 stuks)
slechts € 0,81 per stuk
Olympia RVS tafelnummers 11-20 (10 stuks)

3,5(h)x5,1(b)x3,8(d)cm. 10 stuks.

slechts € 0,81 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,81 per stuk )
Was € 10,99
Op voorraad
APS RVS tafelnummerhouder (4 stuks)
slechts € 5,05 per stuk
APS RVS tafelnummerhouder (4 stuks)

10,5(h)x4(b)x4(d)cm. 4 stuks.

slechts € 5,05 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 20,19
Excl. BTW
( € 5,05 per stuk )
Was € 24,49
Op voorraad
Olympia RVS tafelbordje Reserved (10 stuks)
slechts € 1,63 per stuk
slechts € 1,63 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 1,63 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad

Met tafelnummers behoudt u eenvoudig het overzicht in drukke tijden, bovendien kiest u bij ons uit allerlei stijlvolle opties. Met allerlei ontwerpen en materialen vindt u altijd iets dat bij uw interieur past. U vindt hier ook houders voor nummerkaartjes, zodat u ze wat hoger kunt zetten. En voor belangrijke informatie? Daarvoor hebben we handige krijtbordjes, om tafels te reserveren of gasten te wijzen op het rookverbod.