Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (3)
  • Geel (2)
  • Groen (2)
  • Rood (2)
  • Zwart (1)

Doeken en sponzen

Doeken en sponzen bieden een uitgebreide selectie van microvezeldoeken en absorberende sponzen, ideaal voor zowel reiniging als glans. Kies hoogwaardige producten van topmerken zoals Jantex en PuraCycle voor al uw schoonmaakbehoeften.

Producten 1-10 van 10

nisbets

Producten 1-10 van 10

Jantex non-woven schoonmaakdoekjes 25 x 33cm blauw (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 5,19
Niet op voorraad
Jantex Grote Schuursponsen - Groen (10 stuks)
slechts € 0,34 per Unit
Jantex Grote Schuursponsen - Groen (10 stuks)

149(B)x228(L)mm | 9x6''. Verpakkingshoeveelheid: 10

slechts € 0,34 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 3,39
Excl. BTW
( € 0,34 per Unit )
Op voorraad
Jantex niet geweven doekjes rood (100 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Jantex niet geweven doekjes rood (100 stuks)

Kleur: rood. Verpakkingseenheid: 100.

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 5,09
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Jantex Schoonmaakdoek Voor De Badkamer Blauw (50 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Op voorraad
Jantex RVS pannensponsje
Jantex RVS pannensponsje

Wordt per stuk verkocht

€ 2,19
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex niet geweven doekjes geel (100 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Jantex niet geweven doekjes geel (100 stuks)

Kleur: geel. Verpakkingseenheid: 100.

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 5,09
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Jantex Kleine Schuursponsjes - Groen (10 stuks)
slechts € 0,20 per Unit
Jantex Kleine Schuursponsjes - Groen (10 stuks)

110(B)x151(L)mm | 4x6''. Verpakkingshoeveelheid: 10

slechts € 0,20 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,20 per Unit )
Op voorraad
Spongyl sponsdoekje rood (10 stuks)
slechts € 0,81 per stuk
Spongyl sponsdoekje rood (10 stuks)

Kleur: rood. Verpakkingseenheid: 10.

slechts € 0,81 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,06
Excl. BTW
( € 0,81 per stuk )
Was € 9,79
Niet op voorraad
Spongyl sponsdoekje blauw (10 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
Spongyl sponsdoekje blauw (10 stuks)

Kleur: blauw. Verpakkingseenheid: 10.

slechts € 0,96 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Op voorraad
Spongyl sponsdoekje geel (10 stuks)
slechts € 0,98 per stuk
Spongyl sponsdoekje geel (10 stuks)

Kleur: geel. Verpakkingseenheid: 10.

slechts € 0,98 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 9,79
Excl. BTW
( € 0,98 per stuk )
Op voorraad