Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

Toiletartikelen voor gasten

Bied uw gasten een luxueus verblijf met onze hoogwaardige toiletartikelen, inclusief apart verpakte zeepjes, douchegels, shampoos en bodylotions. Perfect voor hotels, pensions en bed and breakfasts.

Producten 1-13 van 13

nisbets

Producten 1-13 van 13

Just for You zeep (100 stuks)
slechts € 0,22 per stuk
Just for You zeep (100 stuks)

Inhoud: 15g. Prijs per 100 stuks.

slechts € 0,22 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 21,39
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Op voorraad
Just for You bad en douchegel gratis voor hotels (100 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Geneva Guild shampoo (300 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
Geneva Guild shampoo (300 stuks)

Inhoud: 30ml. 300 stuks.

slechts € 0,40 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 119,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Geneva Guild body wash (300 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
Geneva Guild body wash (300 stuks)

Inhoud: 30ml. 300 stuks.

slechts € 0,40 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 119,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Just for You hand en bodylotion (100 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
Just for You hand en bodylotion (100 stuks)

Inhoud: 20ml. Prijs per 100 stuks.

slechts € 0,28 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Geneva Guild bodycreme (300 stuks)
slechts € 0,51 per stuk
Geneva Guild bodycreme (300 stuks)

Inhoud: 30ml. 300 stuks.

slechts € 0,51 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 150,99
Excl. BTW
( € 0,51 per stuk )
Op voorraad
Natural zeep (100 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
Natural zeep (100 stuks)

Gewicht: 25g. 100 stuks.

slechts € 0,20 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Elsyl Natural Look zeep (50 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 15,59
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Op voorraad
Elsyl Natural Look badschuim (50 stuks)
slechts € 0,49 per stuk
slechts € 0,49 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Op voorraad
Elsyl Natural Look conditioner (50 stuks)
slechts € 0,49 per stuk
slechts € 0,49 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Op voorraad
Natural bad- en douchegel (250 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Op voorraad
Geneva Guild zeep (250 stuks)
slechts € 0,21 per stuk
Geneva Guild zeep (250 stuks)

Gewicht: 20g. 250 stuks.

slechts € 0,21 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 0,21 per stuk )
Op voorraad
Neutra zeep (500 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
Neutra zeep (500 stuks)

Gewicht: 12g. 500 stuks.

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad