Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (4)
  • Wit (3)

Handdoekrollen

Onze hoogwaardige handdoekrollen, waaronder blauwe en centrefeed opties, zijn ideaal voor snel en efficiënt schoonmaakwerk in commerciële keukens en bars. Kies uit diverse lagen voor maximale absorptie en combineer met dispensers voor kostenbesparing en gebruiksgemak.

Producten 1-7 van 7

nisbets

Producten 1-7 van 7

Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
Prijs toppers
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

Prijs toppers
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Tork centrefeed handdoekrollen blauw (6 stuks)
slechts € 12,17 per stuk
slechts € 12,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 12,17 per stuk )
Op voorraad
Tork Reflex draagbare handdoekrol dispenser
Tork Reflex draagbare handdoekrol dispenser

194(H) x 185(Ø)mm | Voor Y040

€ 46,99
Excl. BTW
Op voorraad
Tork centrefeed handdoekrollen wit (6 stuks)
slechts € 12,67 per stuk
slechts € 12,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 75,99
Excl. BTW
( € 12,67 per stuk )
Op voorraad
Tork Reflex handdoekrollen blauw (6 stuks)
slechts € 14,84 per stuk
Tork Reflex handdoekrollen blauw (6 stuks)

Ca. 429 vellen per rol. 6 stuks. Voor DB461 en DC488.

slechts € 14,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 88,99
Excl. BTW
( € 14,84 per stuk )
Op voorraad

Hoe u ze ook noemt; blauwe rollen, centre feed rollen, papierrollen, poetspapier of poetsrollen – u kunt er niet omheen. Deze praktische papieren rollen worden door iedereen en overal gebruikt, van Michelin restaurants en cafés op toplocaties, tot werkplaatsen en thuiskeukens.

Een blauwe handdoekrol is een rol absorberend papier, vaak verkrijgbaar als 1- laags, 2 laags of 3 laags (het aantal laagjes per vel), die geschikt is voor verschillende doeleinden. Hoe meer laagjes, hoe dikker en meer absorberend de handdoekrol is. De meeste handdoekrollen zijn centre feed rollen en kunnen gebruikt worden als keukenrol, maar het papier kan ook van binnen uit de rol getrokken worden vanuit een dispenser. De handdoekrol is zuiniger en kostenefficiënter wanneer deze in combinatie met een dispenser, dus als centre-feed rol, gebruikt wordt en helpt u geld besparen doordat er minder papier gebruikt wordt.