Verfijn uw zoekopdracht
Tissues
Tissues van hoge kwaliteit, zacht en luxe, ideaal voor hotels, recepties en lobby's. Verpakt in handige kartonnen dozen die per stuk afgeven voor hygiëne en gemak.
Tork Premium 100-pak gezichtsreinigingsdoekjes extra soft 2-laags (30 stuks)
Tork Facial Tissues Cube. 30x100. 2-laags
slechts € 1,97 per stuk
Pak van 30 slechts
€ 58,99 Excl. BTW
( € 1,97 per stuk )

Tork Premium 100-pak gezichtsreinigingsdoekjes extra soft 2-laags (30 stuks)
30x100 stuks | 2-laags
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 30 slechts
€ 59,99 Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )


