Verfijn uw zoekopdracht
- Zilver (5)
- Helder (3)
- Zwart (3)
Verminder voedselverspilling
Buffalo digitale vacumeermachine 6,5L
Vermogen: 350W. Capaciteit: 6,5L. Sealbreedte: 300mm.
18% korting
€ 469,99
Excl. BTW
Was € 569,99

Santos stille barblender 62A
1500W, 2.4L, 15000 tpm
€ 1.435,99
Excl. BTW

Vogue geëmbosseerde vacuümzakken 300x400mm (50 stuks)
300(B) x 400(L)mm. Dikte 75mu. Aantal stuks: 50
vanaf € 0,57 per stuk
Pak van 50 vanaf
€ 28,49 Excl. BTW
( € 0,57 per stuk )

Vogue vacumeerzakjes met reliëf 20x30cm (50 stuks)
200(B) x 300(L)mm
vanaf € 0,30 per stuk
Pak van 50 vanaf
€ 14,89 Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )

Buffalo vacuümkamer machine 9L
630W. Capaciteit: 9L. Sealbreedte: 300mm
€ 937,99
Excl. BTW

Santos cold press juicer 65A
650W. Snelheid 5-80 tpm
€ 4.219,99
Excl. BTW

Waring foodprocessor 3,8L
Capaciteit: 3,8L. Vermogen: 700W.
54% korting
€ 915,37
Excl. BTW
Was € 1.999,99

10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Waring MX1100XTXSEE Xtreme Hi-Power blender 2L met timer en geluidsdemper
1500W | 2 snelheden | Geluidsarm | 2L
€ 1.517,99
Excl. BTW

€ 1.013,99
Excl. BTW

Santos sapcentrifuge Miracle Edition
Output: 140L/uur. Vermogen: 1,3kW.
€ 2.607,99
Excl. BTW

Buffalo 600 Series inductie fornuis
Oven: 3 kW 230 V eenfasig. Inductiekookplaat: 2x 3 kW met stekker.
€ 1.561,99
Excl. BTW

.jpg)









