Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Wit (5)
  • Zwart (4)
  • Grijs (2)
  • Crème (1)

Kunststof stoelen

Onze kunststof stoelen combineren robuust design met comfort, ideaal voor zowel binnen- als buitengebruik. Verken veelzijdige opties van topmerken zoals Bolero en Artemis, perfect passend bij elk interieur.

Producten 1-15 van 15

nisbets

Producten 1-15 van 15

Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)
slechts € 16,00 per stuk
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)

880(H)x440(W)x480(D)mm. Zithoogte: 440mm. Stalen frame. Polypropyleen zitting en rugleuning

slechts € 16,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 159,99
Excl. BTW
( € 16,00 per stuk )
Was € 228,99
Op voorraad
Bolero inklapbare bank 183cm
Tot 24% korting
Bolero inklapbare bank 183cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 183cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)
vanaf € 39,00 per stuk
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen en staal. Zithoogte: 44,5cm.

vanaf € 39,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 77,99
Excl. BTW
( € 39,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero opklapbare stoelen zwart (2 stuks)
vanaf € 40,00 per stuk
Bolero opklapbare stoelen zwart (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen en staal. Zithoogte: 44,5cm.

vanaf € 40,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 79,99
Excl. BTW
( € 40,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero Chiavari Polypropyleen Stoelen Wit (4 stuks)
slechts € 50,75 per Unit
Bolero Chiavari Polypropyleen Stoelen Wit (4 stuks)

918(H) x 473(B) x 415(D)mm. Materiaal: Polypropyleen. Stapelbaar

slechts € 50,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 202,99
Excl. BTW
( € 50,75 per Unit )
Op voorraad
Bolero Elements Polypropyleen Stoelen Zwart (4 stuks)
slechts € 39,75 per Unit
slechts € 39,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 158,99
Excl. BTW
( € 39,75 per Unit )
Op voorraad
Bolero staal & polypropyleen klapstoelen wit (10 stuks)
slechts € 13,00 per stuk
slechts € 13,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 129,99
Excl. BTW
( € 13,00 per stuk )
Was € 228,99
Niet op voorraad
Denver outdoor/indoor stapelbare stoel beige
20% korting
20% korting
€ 133,37
Excl. BTW
Was € 165,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero stapelbare witte stoelen met armleuning (4 stuks)
Bolero stapelbare witte stoelen met armleuning (4 stuks)

Aluminium frame. Kunststof zitting. Zithoogte: 45cm. Stapelbaar

Pak van 4 slechts
€ 106,58
Excl. BTW
( € 26,65 per Unit )
Op voorraad
Sol outdoor/indoor stapelbare stoel anthraciet
Sol outdoor/indoor stapelbare stoel anthraciet

Kleur: anthraciet. Gewicht: 3,1kg.

€ 172,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero Arlo stoelen donkergrijs (2 stuks)
slechts € 77,50 per stuk
slechts € 77,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 154,99
Excl. BTW
( € 77,50 per stuk )
Niet op voorraad
Sol outdoor/indoor stapelbare stoel wit
Sol outdoor/indoor stapelbare stoel wit

Kleur: wit. Gewicht: 3,1kg.

€ 172,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero Rotan Opvouwbare Stoel Zwart (2 stuks)
slechts € 29,50 per stuk
Bolero Rotan Opvouwbare Stoel Zwart (2 stuks)

805(H)x445(B)x570(D)mm. Set Hoeveelheid: 2

slechts € 29,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 29,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Eden Bijzetstoel (2 stuks)
slechts € 51,50 per stuk
Bolero Eden Bijzetstoel (2 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 51,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 102,99
Excl. BTW
( € 51,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Lorenzo Caféstoelen Middengrijs (2 stuks)
slechts € 37,53 per stuk
slechts € 37,53 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 75,06
Excl. BTW
( € 37,53 per stuk )
Was € 130,99
Op voorraad

Onze selectie kunststof stoelen biedt een ideale balans tussen duurzaamheid en comfort, essentieel voor zowel commerciële als residentiële omgevingen. Met een scala aan producttypes zoals stoelen, banken en stoelen met armleuning, vindt u gegarandeerd de perfecte zitoplossing voor elke situatie. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals polypropyleen en hoogdichtheid polyethyleen, gecombineerd met stevige stalen frames, zijn deze stoelen ontworpen om bestand te zijn tegen intensief gebruik en wisselende weersomstandigheden. Bovendien zorgen het weer- en uv-bestendige ontwerp en de stapelbaarheid voor extra gemak en langdurig gebruik, zowel binnen als buiten.

 

Elk stuk in ons assortiment, van merken zoals Bolero, Attends en Artemis, garandeert een hoogwaardige afwerking en esthetische veelzijdigheid die naadloos bij elk interieur past. Deze kunststoffen stoelen vinden brede toepassing in horecagelegenheden, conferentiezalen en buitenruimtes zoals terrassen en tuinen. Dankzij het robuuste ontwerp en het comfort dat ze bieden, zijn ze de ideale keuze voor professionals die op zoek zijn naar betrouwbare en stijlvolle zitoplossingen.