Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Grijs (6)
  • Zwart (6)
  • Bruin (5)
  • Zilver (2)
  • Beige (1)
  • Wit (1)

Lage en hoge barkrukken

Producten 1-21 van 21

nisbets

Producten 1-21 van 21

Bolero Bistro stalen lage krukken zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen lage krukken zwart (4 stuks)

Gepoedercoat gegalvaniseerd staal. Zithoogte: 460mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 116,99
Excl. BTW
( € 29,25 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro stalen lage krukken gun metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen lage krukken gun metal (4 stuks)

Poedergecoat staal. Zithoogte: 460mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 116,49
Excl. BTW
( € 29,13 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro stalen barkruk met rugleuning grijs (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen barkruk met rugleuning grijs (4 stuks)

Gegalvaniseerd stalen frame. Grijs. Zithoogte: 76cm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro Hoge Kruk Van Staal Met Rugleuning (4 Stuks)
slechts € 28,80 per stuk
slechts € 28,80 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 115,19
Excl. BTW
( € 28,80 per stuk )
Was € 168,99
Niet op voorraad
Bolero Bistro Stalen Hoge Kruk Met Rugleuning Wit (4 Stuks)
slechts € 42,25 per stuk
slechts € 42,25 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 168,99
Excl. BTW
( € 42,25 per stuk )
14 dagen levertijd
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen barkruk met rugleuning zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen barkruk met rugleuning zwart (4 stuks)

Gegalvaniseerd stalen frame. Zwart. Zithoogte: 76cm.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro barkrukken met houten zitting gegalvaniseerd staal (4 stuks)
Nieuw
slechts € 28,26 per stuk
Bolero Bistro barkrukken met houten zitting gegalvaniseerd staal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Essenhout zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 760mm

slechts € 28,26 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 113,04
Excl. BTW
( € 28,26 per stuk )
Was € 212,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fameg Bentwood barkruk beukenhout met walnoot finish
Fameg Bentwood barkruk beukenhout met walnoot finish

Beuken frame. Walnoot afwerking. Zithoogte: 75cm

€ 244,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero Bistro stalen hoge barkruk zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen hoge barkruk zwart (4 stuks)

Poedergecoat gegalvaniseerd staal. Zithoogte: 770 mm. Stapelbaar.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)

Stalen frame. Zitting van mangohout. Zithoogte: 755 mm. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 190,99
Excl. BTW
( € 47,75 per stuk )
Op voorraad
Bolero lage gegalvaniseerd stalen kruk met houten zitting (4 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 4 slechts
€ 149,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 159,99
Op voorraad
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Essen zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 450mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 80,86
Excl. BTW
( € 20,22 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Brooklyn Pu Hoge Barstoel - Mocha
Nieuw
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)

Stalen frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 755mm. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 158,99
Excl. BTW
( € 39,75 per stuk )
Op voorraad
Bolero Rodeo hoge kruk camel
33% korting
Bolero Rodeo hoge kruk camel

Zithoogte: 1060 mm. Individueel verkocht

33% korting
€ 87,72
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Clarisse hoge kruk metallic grijs, 1 stuks
51% korting
51% korting
€ 67,15
Excl. BTW
Was € 137,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Lage Barkrukken Van Staal En Acacia (4 Stuks)
Nieuw
vanaf € 47,14 per stuk
Bolero Lage Barkrukken Van Staal En Acacia (4 Stuks)

Afmetingen: 300(H) x 450(B) x 450(D)mm

vanaf € 47,14 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 188,53
Excl. BTW
( € 47,14 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Scandi hoge barkrukken zwart (2 stuks)
slechts € 53,28 per stuk
slechts € 53,28 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 106,55
Excl. BTW
( € 53,28 per stuk )
Was € 223,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Rodeo Hoge Kruk Zwart (per stuk)
Bolero Rodeo Hoge Kruk Zwart (per stuk)

Zithoogte: 1060 mm. Individueel verkocht

€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Rodeo Hoge Krukken (Enkel)
Nieuw
33% korting
Bolero Rodeo Hoge Krukken (Enkel)

Zithoogte: 1060 mm. Per stuk verkocht

33% korting
€ 87,72
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Beaufort Hoge Krukken Met Houten Interieur (2 stuks)
Nieuw
slechts € 157,50 per stuk
Bolero Beaufort Hoge Krukken Met Houten Interieur (2 stuks)

1145(H)x610(B)x510(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 157,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 314,99
Excl. BTW
( € 157,50 per stuk )
Op voorraad