Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (26)
  • Wit (10)
  • Beige (1)
  • Bont (1)

Milieuvriendelijke voedseldozen en -bakken

Milieuvriendelijke voedseldozen en -bakken bieden duurzame verpakkingsoplossingen voor diverse gerechten, gemaakt van materialen zoals bagasse, hout en bamboe. Ideaal voor een eco-vriendelijke bedrijfsvoering, met opties zoals scharnierdekseldozen, take away schalen en sandwich verpakkingen.

Producten 1-38 van 38

nisbets

Producten 1-38 van 38

Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)
Prijs toppers
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)

358(L)x358(W)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. FSC Recycled

Prijs toppers
Pak van 50 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare voedselbakjes (50 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Vegware Composteerbare Kraft Sandwichzakken (1000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare onbedrukte pizzadozen 30,5 cm (100 stuks)
Prijs toppers
Fiesta composteerbare onbedrukte pizzadozen 30,5 cm (100 stuks)

311(L)x311(B)x46(D)mm. Aantal stuks: 100. FSC Recycled

Prijs toppers
Pak van 100 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 0,39 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse maaltijddozen 182mm (250 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Op voorraad
Colpac Clasp kraft baguetteverpakking met insteeksluiting recyclebaar (500 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 197,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)
Prijs toppers
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)

237(L)x237(B)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 100 stuks. FSC Recycled

Prijs toppers
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 24,8cm (250 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 250 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Composteerbare baguettedoosjes met open zijde 25cm (500 stuks)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 110,99
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bagasse voedseldozen met scharnierdeksel 22,8cm (200 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen (200 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 23,20
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 59,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft
slechts € 0,10 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft

Verkrijgbaar in verschillende formaten

slechts € 0,10 per stuk
Vanaf
€ 18,39
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Was € 48,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbaar ongebleekt vetvrij papier 38x27,5cm (500 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
slechts € 0,08 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Niet op voorraad
Vegware composteerbare sandwichboxen met deksel medium (50 stuks)
slechts € 3,32 per stuk
Vegware composteerbare sandwichboxen met deksel medium (50 stuks)

225(B) x 310(D) mm | 8 3/4 x 12 1. Verpakkingshoeveelheid: 50

slechts € 3,32 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 165,99
Excl. BTW
( € 3,32 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 700ml (200 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen voedseldozen 600ml (400 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 400 slechts
€ 102,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
Colpac kraft tortillabakje composteerbaar (1000 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 234,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
14 dagen levertijd
Colpac recyclebare kraft saladebakken met deksel groot 1300ml (150 stuks)
slechts € 0,91 per stuk
slechts € 0,91 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 135,99
Excl. BTW
( € 0,91 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 1600ml (100 stuks)
slechts € 0,31 per stuk
slechts € 0,31 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 30,45
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft
slechts € 0,49 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft

Verkrijgbaar in verschillende formaten

slechts € 0,49 per stuk
Vanaf
€ 48,99
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Fiesta Compostable bagasse hamburgerbakjes 153mm (500 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 500 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Colpac kraft bagel cups composteerbaar (1000 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 259,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 3 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 35,63
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Was € 65,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten natuurlijke kleur 253mm (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable houten puntzakjes 75mm (100 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Vegware paninizakjes composteerbaar (500 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 182,99
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse hamburgerdoosjes 152mm (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Vegware No.1 voedseldozen 700ml (450 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 450 slechts
€ 88,61
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 173,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare saladebakken met PLA vensters 1200ml (200 stuks)
slechts € 0,49 per stuk
slechts € 0,49 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 97,99
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare kartonnen voedseldozen 1,8L (180 stuks)
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 180 slechts
€ 141,99
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Fiesta saladebak met PET venster 1200ml (150 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
Fiesta saladebak met PET venster 1200ml (150 stuks)

Verpakking: 150 stuks. Inhoud: 1200ml

slechts € 0,40 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Colpac biologisch afbreekbare friteszakken met krantenprint (1000 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 161,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare saladebakken met PLA vensters 1600ml (200 stuks)
slechts € 0,53 per stuk
slechts € 0,53 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 105,99
Excl. BTW
( € 0,53 per stuk )
Op voorraad
Colpac kraft frietbakjes composteerbaar large (1000 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 171,99
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Niet op voorraad
Colpac Zest kraft saladebakken met acetaat venster en insteeksluiting composteerbaar 825ml (250 stuks)
slechts € 0,77 per stuk
slechts € 0,77 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 190,99
Excl. BTW
( € 0,77 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bagasse fritesbakjes 17,5cm (500 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 115,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Niet op voorraad
Colpac kraft saladebakken met venster en insteeksluiting 1L (200 stuks)
slechts € 0,77 per stuk
slechts € 0,77 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 153,99
Excl. BTW
( € 0,77 per stuk )
Op voorraad

Verruil uw plastic verpakkingen voor duurzame alternatieven met deze eco voedseldozen en -bakken. Met hernieuwbare materialen als bagasse, hout en bamboe zijn deze duurzame verpakkingen een ideaal startpunt om milieubewust te ondernemen. De dozen en bakjes zijn - naast milieuvriendelijk - erg praktisch en perfect geschikt voor allerlei warme en koude gerechten.