Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (331)
  • Wit (267)
  • Helder (155)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Geel (12)
  • Koper (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 673-720 van 1285

nisbets

Producten 673-720 van 1285

Olympia Lumina Schotels 15,6cm (6 Stuks)
slechts € 5,17 per stuk
Olympia Lumina Schotels 15,6cm (6 Stuks)

Afmeting: 15,6(Ø)cm. 6 stuks. Voor CF379 en CD647. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 30,99
Excl. BTW
( € 5,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS mini melkbus 120ml
10% korting
Olympia RVS mini melkbus 120ml

120ml | 4,5(Ø)x 8(h)cm

10% korting
€ 2,69
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia PVC menumappen zwart 2 pagina's
21% korting
Olympia PVC menumappen zwart 2 pagina's

Verkrijgbaar in verschillende afmetingen

21% korting
Vanaf
€ 4,59
Excl. BTW
Was € 5,79
Olympia Kiln dippotjes smoke 70mm (12 stuks)
slechts € 4,00 per stuk
Olympia Kiln dippotjes smoke 70mm (12 stuks)

70(Ø)x40(H)mm. 50ml. Reactive Glaze. Lifetime Edge-Chip Warranty

slechts € 4,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)

170(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Niet op voorraad
Olympia Whiteware cappuccinokop 45cl (12 stuks)
slechts € 4,34 per stuk
slechts € 4,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 4,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lumina stapelbare kopjes 20cl (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Lumina stapelbare kopjes 20cl (6 stuks)

Inhoud: 20cl. 6 stuks. Voor CD646.

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Buckingham dessertlepels 180mm (12 stuks)
slechts € 0,57 per stuk
Olympia Buckingham dessertlepels 180mm (12 stuks)

180mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,79
Excl. BTW
( € 0,57 per stuk )
Was € 11,59
Op voorraad
Olympia eikenhouten serveerplank 35x26cm
23% korting
23% korting
€ 20,39
Excl. BTW
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 23cm (12 Stuks)
slechts € 5,17 per stuk
Olympia Whiteware Borden Met Brede Rand 23cm (12 Stuks)

Afmeting: 23(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 5,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 61,99
Excl. BTW
( € 5,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia acaciahouten plank rond 35,5mm
23% korting
23% korting
€ 20,39
Excl. BTW
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia stapelbaar schaaltje mat zwart 13,4x3cm (6 stuks)
slechts € 6,42 per stuk
slechts € 6,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 6,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware porselein borden smalle rand 200mm (12 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
Olympia Whiteware porselein borden smalle rand 200mm (12 stuks)

200(Ø)mm. Gevitrificeerd porselein. Levenslange garantie tegen afgebroken randen

slechts € 4,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln ronde coupe borden zandsteen 230mm (6 stuks)
slechts € 13,50 per stuk
Olympia Kiln ronde coupe borden zandsteen 230mm (6 stuks)

230(Ø)mm. Reactief glazuur. Levenslange garantie tegen randschade

slechts € 13,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 13,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 1,5L
22% korting
22% korting
€ 34,49
Excl. BTW
Was € 43,99
Op voorraad
Olympia mini ijsemmer RVS 1L 11,5(h) x 12,5(Ø)cm
17% korting
17% korting
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Bar Collection kristallen gin tonic glazen 645ml (6 stuks)
slechts € 4,49 per stuk
slechts € 4,49 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,89
Excl. BTW
( € 4,49 per stuk )
Was € 34,49
Op voorraad
Olympia Bloom Geschulpte Borden Wit 276mm (4 stuks)
slechts € 12,75 per Unit
Olympia Bloom Geschulpte Borden Wit 276mm (4 stuks)

276(Ø)x30(H)mm. Materiaal: porselein. Levenslange garantie op randschilfering.

slechts € 12,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 12,75 per Unit )
Niet op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 60cm
Tot 19% korting
Tot 19% korting
Vanaf
€ 15,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cafe Aroma mokken aqua 340ml (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
Olympia Cafe Aroma mokken aqua 340ml (6 stuks)

340ml/12oz. Verpakking: 6 stuks. Schilferbestendige rand. Vaatwasserbestendig

slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia bierglazen op voet 420ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Coupeborden 20cm (12 Stuks)
slechts € 4,34 per stuk
Olympia Whiteware Coupeborden 20cm (12 Stuks)

Afmeting: 20(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 4,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 4,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Pastel mok rood 34cl (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia kristallon bar maaltijdmand
20% korting
20% korting
€ 1,19
Excl. BTW
Was € 1,49
Op voorraad
Olympia Buckingham botermessen (12 stuks)
slechts € 1,22 per stuk
slechts € 1,22 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,59
Excl. BTW
( € 1,22 per stuk )
Op voorraad
Olympia cafetière 12 koppen 1,5L
18% korting
18% korting
€ 25,09
Excl. BTW
Was € 30,49
Op voorraad
Olympia Lumina Stapelbare Soepkommen 39,8Cl (6 Stuks)
slechts € 7,67 per stuk
Olympia Lumina Stapelbare Soepkommen 39,8Cl (6 Stuks)

Inhoud: 39,8cl. 6 stuks. Voor CD648. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 7,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln ronde coupe borden oceaan 230mm (6 stuks)
slechts € 13,50 per stuk
Olympia Kiln ronde coupe borden oceaan 230mm (6 stuks)

230(Ø)mm. Reactief glazuur. Levenslange garantie tegen randschilfers

slechts € 13,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 13,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon Orleans Rocks Tumblers 250ml (12 Stuks)
slechts € 1,02 per stuk
slechts € 1,02 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,20
Excl. BTW
( € 1,02 per stuk )
Was € 30,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Whiteware Soepkom Leeuwenkop 47,5Cl (6 Stuks)
slechts € 8,34 per stuk
Olympia Whiteware Soepkom Leeuwenkop 47,5Cl (6 Stuks)

10,5(Ø)cm. 47,5cl. 6 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 8,34 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia Baguette puddinglepels (12 stuks)
slechts € 0,74 per stuk
slechts € 0,74 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,79
Excl. BTW
( € 0,74 per stuk )
Op voorraad
Olympia Concorde RVS koffiekan 0,9L
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 9,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware ronde gratineerschalen met handvatten 17x14cm (6 stuks)
slechts € 3,90 per stuk
slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café cappuccinokoppen wit 34cl (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Café cappuccinokoppen wit 34cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Mineral Schuine Kom 13,5cm (6 Stuks)
slechts € 8,17 per stuk
Olympia Mineral Schuine Kom 13,5cm (6 Stuks)

13,5(Ø)cm | 6 stuks|| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 8,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Ovale Schaaltjes 14,5cm (6 Stuks)
slechts € 3,90 per stuk
Olympia Whiteware Ovale Schaaltjes 14,5cm (6 Stuks)

Afmeting: 4,4(h)x14,5(b)x10,4(d)cm | 6 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 3,90 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,39
Excl. BTW
( € 3,90 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 9,3x9,3cm (12 Stuks)
slechts € 2,05 per stuk
Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 9,3x9,3cm (12 Stuks)

Vierkant. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 2,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 2,05 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kings tafelmessen met massief heft 24,2cm (12 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Kings steakmessen 23,8cm (12 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
slechts € 1,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia Jesmond tafellepels (12 stuks)
slechts € 1,01 per stuk
slechts € 1,01 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,09
Excl. BTW
( € 1,01 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia Birch Aubergine Coupe Borden 270mm (6 stuks)
slechts € 16,00 per stuk
slechts € 16,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 16,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia koffiekan 31cl (4 stuks)
slechts € 7,63 per stuk
Olympia koffiekan 31cl (4 stuks)

Koffiekan 31cl. Prijs per 4 stuks.

slechts € 7,63 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 7,63 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware espressokopjes 8,5cl (12 stuks)
slechts € 1,87 per stuk
slechts € 1,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 1,87 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 1L
22% korting
Olympia RVS thermoskan 1L

Inhoud: 1L. RVS behuizing.

22% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia Kiln Pastakommen 250mm Mosgroen (4 Stuks)
slechts € 22,00 per stuk
Olympia Kiln Pastakommen 250mm Mosgroen (4 Stuks)

250(Ø)mm | 4 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 22,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 22,00 per stuk )
Niet op voorraad
Geborstelde RVS wijnkoeler
Tot 22% korting
Geborstelde RVS wijnkoeler

19,6(h)x12(Ø)cm. Dubbelwandig.

Tot 22% korting
Vanaf
€ 10,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cocktail ginglazen 620ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
slechts € 4,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Niet op voorraad