Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (12)
  • Wit (5)
  • Bruin (3)
  • Rood (3)
  • Zilver (3)
  • Beige (1)
  • Grijs (1)
  • Zwart (1)

PBM

PBM (Persoonlijke Beschermingsmiddelen) biedt een breed scala aan essentiële beschermingsmiddelen zoals handschoenen, veiligheidsbrillen en werkjassen om uw veiligheid te waarborgen. Dit uitgebreide assortiment voldoet aan alle veiligheidsnormen en beschermt tegen diverse risico's binnen de horeca.

Producten 1-29 van 29

nisbets

Producten 1-29 van 29

Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm
4% korting
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm

Lengte: 43,2 cm. Per stuk verkocht

4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Burnguard SteamGuard schoonmaakhandschoenen
Burnguard SteamGuard schoonmaakhandschoenen

Lengte: 50,8cm. Per paar verkrijgbaar.

€ 53,99
Excl. BTW
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen
36% korting
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen

Lengte: 42cm. Per paar verkrijgbaar.

36% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 42,49
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant tan 43cm
4% korting
4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkers wanten
5% korting
Matfer Bourgeat bakkers wanten

Lengte: 43cm. Verkocht per paar.

5% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 28,49
Niet op voorraad
Burnguard enkele ovenwant 38,1cm
Burnguard enkele ovenwant 38,1cm

Lengte: 38,1. Per stuk verkrijgbaar.

€ 51,99
Excl. BTW
Op voorraad
Masterclass Siliconen Ovenwant Met Katoenen Binnenhoes
15% korting
15% korting
€ 19,89
Excl. BTW
Was € 23,39
Op voorraad
Pavoni siliconen ovenwant
Pavoni siliconen ovenwant

Silicone. Per stuk verkrijgbaar.

€ 8,39
Excl. BTW
Op voorraad
Hittebestendige handschoen
Hittebestendige handschoen

Universele maat. Per stuk verkrijgbaar.

€ 16,99
Excl. BTW
Op voorraad
Pavoni siliconen ovenhandschoen
Pavoni siliconen ovenhandschoen

Silicone. Per stuk verkrijgbaar.

€ 22,39
Excl. BTW
Op voorraad
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: blauw. Verpakkingseenheid: 50.

slechts € 0,42 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 20,69
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas vinyl handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,04 per stuk
vanaf € 0,04 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)

Maten: S-XL | 200 stuks | TPE (thermoplastisch elastomeer)

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Whites horeca labjas

Maten: M t/m XL | Polykatoen

Vanaf
€ 24,49
Excl. BTW
Vogue Gepoederde Vinyl Handschoenen Blauw (100 stuks)
vanaf € 0,07 per stuk
vanaf € 0,07 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 6,19
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen
Nieuw
slechts € 0,07 per stuk
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen

Maten: S XL. Verpakkingsgrootte: 100 stuks. Materiaal: vinyl

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 6,09
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Masterclass Siliconen Ovenhandschoen Met Katoenen Binnenhoes
16% korting
16% korting
€ 21,39
Excl. BTW
Was € 25,49
Niet op voorraad
Burnguard QuicKlean ovenwant 45cm
Burnguard QuicKlean ovenwant 45cm

Lengte: 45cm. Per stuk verkrijgbaar.

€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vanaf
€ 17,99
Excl. BTW
Latex handschoenen wit gepoederd
vanaf € 0,05 per stuk
vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,38
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
MAPA Trident heavy duty schoonmaakhandschoenen (paar)
MAPA Trident heavy duty schoonmaakhandschoenen (paar)

Latex Janitorial Glove. 600mm lang. Maat 8

€ 25,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Vanaf
€ 23,99
Excl. BTW
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
KN95 mondkapje (50 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
KN95 mondkapje (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: wit. Verpakkingseenheid: 50 stuks.

slechts € 5,00 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Op voorraad
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)
slechts € 0,46 per stuk
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)

Universele maat. Kleur: blauw. 50 stuks.

slechts € 0,46 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Op voorraad
Burnguard ovenwant 45,7cm
Burnguard ovenwant 45,7cm

Lengte: 45,7cm. Per stuk verkrijgbaar.

€ 73,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vegware composteerbare handschoenen voor voedselbereiding blauw - medium (2400 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 2400 slechts
€ 120,80
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 208,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)
slechts € 3,25 per stuk
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)

Universele maat. Verpakkingsinhoud: 10 stuks.

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad

Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) bieden bescherming tegen chemische, fysieke, elektrische en mechanische gevaren. Deze selectie PBM bevat ook een ruime keuze beschermende handschoenen in uiteenlopende materialen, die beschermen tegen chemicaliën.

Waarom persoonlijke beschermingsmiddelen zo belangrijk zijn? Ze helpen het aantal bedrijfsongevallen te verkleinen of kunnen ze in sommige gevallen zelfs voorkomen. Het is belangrijk om alle PBM schoon te houden, maar in het bijzonder de oogbeschermingsmiddelen. Vieze lenzen verminderen het zicht en werken ongelukken in de hand. Vervang lenzen als er deukjes of krassen op komen. Voor meer veiligheidsmaterialen kunt u onze veiligheidsborden en signaleringsproducten bekijken, inclusief horeca EHBO-koffers en verbandmiddelen.