Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Grijs (3)
  • Wit (2)
  • Roze (1)

Pizzaborden

De pizzaborden collectie omvat diverse stijlen en materialen, zoals porselein en aardewerk, die perfect zijn voor het serveren van uw heerlijke pizza's. Kies uit gerenommeerde merken en verschillende vormen voor een professionele presentatie.

Producten 1-6 van 6

nisbets

Producten 1-6 van 6

Olympia Whiteware Pizzabord 33cm (4 Stuks)
slechts € 18,00 per stuk
Olympia Whiteware Pizzabord 33cm (4 Stuks)

Pizzabord Ø 33cm. (Box 4). Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 18,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 18,00 per stuk )
Op voorraad
Royal Porcelain Classic White porselein pizzaborden 255mm (12 stuks)
Pak van 12 slechts
€ 113,99
Excl. BTW
Op voorraad
Churchill Petal Pink Borden 288mm (12 stuks)
slechts € 16,59 per stuk
Churchill Petal Pink Borden 288mm (12 stuks)

288mm. Petalroze. Hoeveelheid in pak: 12

slechts € 16,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 198,99
Excl. BTW
( € 16,59 per stuk )
Was € 253,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Studio Prints Kintsugi Agaat Grey Borden 288mm (12 stuks)
slechts € 18,67 per stuk
slechts € 18,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 223,99
Excl. BTW
( € 18,67 per stuk )
Was € 281,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Raku Jasper Grey Evolve Coupe Bord 28.6cm (12 stuks)
slechts € 18,67 per stuk
slechts € 18,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 223,99
Excl. BTW
( € 18,67 per stuk )
Was € 281,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Stonecast ronde borden Peppercorn Grey 186mm (12 stuks)
Pak van 12 slechts
€ 215,99
Excl. BTW
10 dagen levertijd

Onze collectie pizzaborden is ontworpen om uw heerlijke pizza's op de meest professionele en aantrekkelijke manier te presenteren. Verkrijgbaar in diverse stijlen en materialen, zoals duurzaam porselein, hoog geglazuurd porselein en robuust aardewerk, bieden deze borden zowel functionaliteit als esthetiek. Met diameters variërend van 30 tot 34 cm zijn onze pizzaborden geschikt voor zowel kleinere porties als grotere pizza's, waardoor ze een veelzijdige aanvulling zijn op uw eetgerei.

 

Kies uit topmerken zoals Cosy&Trendy, Olympia en Churchill, die bekend staan om hun hoogwaardige en betrouwbare serviesgoed. Of u nu de voorkeur geeft aan ronde of vierkante borden, onze selectie zorgt voor een vlekkeloze presentatie van uw gerechten. Daarnaast zijn veel van onze pizzaborden stapelbaar, wat een efficiënte en ruimtebesparende opslag in de keuken garandeert. Verhoog de uitstraling van uw pizza-aanbod met borden die speciaal zijn ontworpen voor de professionele horecaomgeving.