Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Wit (10)
  • Grijs (3)
  • Blauw (1)
  • Groen (1)
  • Rood (1)

Cappuccinokoppen

Cappuccinokoppen perfect voor elke koffiemoment, verkrijgbaar in hoogwaardige materialen zoals porselein en hoog geglazuurde keramiek. Kies uit topmerken zoals Olympia en Churchill voor een stijlvol en functioneel servies.

Producten 1-16 van 16

nisbets

Producten 1-16 van 16

Olympia Café cappuccinokoppen rood 34cl (12 stuks)
slechts € 6,75 per stuk
Olympia Café cappuccinokoppen rood 34cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 6,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 6,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware cappuccinokop 20cl (12 stuks)
slechts € 3,42 per stuk
slechts € 3,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 3,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware cappuccinokop 30cl (12 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
slechts € 3,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware cappuccinokop 45cl (12 stuks)
slechts € 4,34 per stuk
slechts € 4,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 4,34 per stuk )
Op voorraad
Olympia Café cappuccinokoppen wit 34cl (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Café cappuccinokoppen wit 34cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Churchill Stonecast cappuccinokoppen blauw 354ml (12 stuks)
slechts € 7,42 per stuk
Churchill Stonecast cappuccinokoppen blauw 354ml (12 stuks)

354ml. Past op schotels DK515, DK533, DK550 en DK567

slechts € 7,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 88,99
Excl. BTW
( € 7,42 per stuk )
Was € 117,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Cappuccino Kopje 170ml (12 stuks)
slechts € 5,09 per stuk
slechts € 5,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 60,99
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
Was € 71,99
5-7 dagen levertijd
Olympia Café cappuccino koppen donkergrijs 340ml (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Churchill Stonecast Barley White Cappuccino Kopje 22.7 Cl (12 stuks)
slechts € 6,00 per stuk
Churchill Stonecast Barley White Cappuccino Kopje 22.7 Cl (12 stuks)

236ml.compatibel met DK515, DK533, DK550 and DK567

slechts € 6,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 6,00 per stuk )
Was € 90,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Stonecast Grey Cappuccino Cappuccino Kopje 170ml (12 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
slechts € 5,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 84,99
5-7 dagen levertijd
Olympia Café cappuccinokoppen aqua 34cl (12 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Olympia Café cappuccinokoppen aqua 34cl (12 stuks)

Voor schotels HC407, GL047, GL048, GL049, GL464. 12 stuks.

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Churchill Stonecast Barley White Cappuccino Kopje 34 Cl (12 stuks)
slechts € 7,42 per stuk
Churchill Stonecast Barley White Cappuccino Kopje 34 Cl (12 stuks)

354ml. compatibel met DK515, DK533, DK550 and DK567

slechts € 7,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 88,99
Excl. BTW
( € 7,42 per stuk )
Was € 110,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Stonecast Barley White Cappuccino Kopje 170ml (12 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
slechts € 5,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 84,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White cappuccino kopje 227 ml (24 Stuks)
slechts € 5,09 per stuk
slechts € 5,09 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 121,99
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
Was € 155,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Stonecast Grey Cappuccino Cappuccino Kopje 34 Cl (12 stuks)
slechts € 6,00 per stuk
Churchill Stonecast Grey Cappuccino Cappuccino Kopje 34 Cl (12 stuks)

236ml.compatibel met DK515, DK533, DK550 and DK567

slechts € 6,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 6,00 per stuk )
Was € 90,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White cappuccino kopje 340 ml (24 Stuks)
slechts € 6,38 per stuk
slechts € 6,38 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 152,99
Excl. BTW
( € 6,38 per stuk )
Was € 194,99
5-7 dagen levertijd

Onze collectie cappuccinokoppen biedt een stijlvolle oplossing voor elk koffiemoment, speciaal ontworpen om zowel esthetisch als functioneel te zijn. Verkrijgbaar in hoogwaardige materialen zoals porselein, steengoed en hoog geglazuurde keramiek, zorgen deze koppen voor een uitstekende warmtebehoud en een luxueuze uitstraling. Met verschillende diameters, variërend van minder dan 10 cm tot 34 cm, vindt u de perfecte maat voor een authentieke cappuccino-beleving.

 

Bekroonde merken zoals Olympia, Olympia Cafe en Churchill zijn vertegenwoordigd in ons assortiment, waardoor u verzekerd bent van zowel duurzaamheid als elegantie. Onze ronde cappuccinokoppen voegen niet alleen een vleugje klasse toe aan uw koffieservice, maar zijn ook ontworpen voor dagelijks intensief gebruik in drukke horecaomgevingen. Kies voor kwaliteit en stijl met onze selectie cappuccinokoppen en bied uw klanten een voortreffelijke koffie-ervaring.