Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Wit (15)
  • Blauw (1)
  • Crème (1)
  • Grijs (1)
  • Groen (1)

Theekoppen

Theekoppen gemaakt van hoogwaardige materialen zoals porselein en steengoed, verkrijgbaar in diverse maten en geschikt voor elke setting. Perfect voor een stijlvolle en efficiënte service.

Producten 1-19 van 19

nisbets

Producten 1-19 van 19

Olympia Whiteware elegante kop 23cl (12 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccinokopjes blauw 34cl (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccinokopjes blauw 34cl (6 stuks)

34cl. Passend voor schotels: GP333, GP349, GP365, GP481, HC393 en FB991. 6 stuks.

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccinokoppen mosgroen 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccinokoppen mosgroen 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Past op schotels: GP481, GP349, GP333, GP393

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware lage koffiekop 20cl (12 stuks)
slechts € 4,17 per stuk
slechts € 4,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 4,17 per stuk )
Op voorraad
Olympia chinese theekom 7cm (12 stuks)
slechts € 2,21 per stuk
slechts € 2,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 2,21 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware stapelbare theekopjes 200ml (12 stuks)
slechts € 2,92 per stuk
slechts € 2,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 2,92 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccinokoppen zandkleurig 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccinokoppen zandkleurig 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactief glazuur. Past op schotels: GP333, GP349, GP393, GP481

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Lumina stapelbare kopjes 20cl (6 stuks)
slechts € 4,59 per stuk
Olympia Lumina stapelbare kopjes 20cl (6 stuks)

Inhoud: 20cl. 6 stuks. Voor CD646.

slechts € 4,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln cappuccino kopjes smoke 340ml (6 stuks)
slechts € 6,84 per stuk
Olympia Kiln cappuccino kopjes smoke 340ml (6 stuks)

340ml (12oz). Reactive Glaze. Past bij schotels: GP393, GP481, GP349, GP333

slechts € 6,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 6,84 per stuk )
Op voorraad
Utopia Pure White Stapelbekers 200ml (24 Stuks)
slechts € 1,98 per stuk
slechts € 1,98 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 47,49
Excl. BTW
( € 1,98 per stuk )
Was € 54,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Linear stapelbare kop 20cl (12 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kiln grote koppen krijtkleur 340ml (6 stuks)
slechts € 8,00 per stuk
slechts € 8,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 8,00 per stuk )
Op voorraad
Churchill White Kop Zonder Oor 340ml (12 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
slechts € 5,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 84,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Whiteware Maple stapelbare theekopjes 19,9cl (24 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 101,99
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Was € 129,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Kop Zonder Oor 113ml (12 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
slechts € 5,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Was € 73,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Stapelbaar Kopje 198ml (12 stuks)
slechts € 4,34 per stuk
slechts € 4,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 4,34 per stuk )
Was € 64,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Kop Zonder Oor 284ml (12 stuks)
slechts € 5,59 per stuk
slechts € 5,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 66,99
Excl. BTW
( € 5,59 per stuk )
Was € 83,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Kop Zonder Oor 227ml (12 stuks)
slechts € 5,50 per stuk
slechts € 5,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 65,99
Excl. BTW
( € 5,50 per stuk )
Was € 82,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Stapelbaar Kopje 284ml (12 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
slechts € 5,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 85,99
5-7 dagen levertijd

Onze collectie theekoppen biedt een mix van functionaliteit en stijl, ideaal voor diverse horecagelegenheden. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals porselein en steengoed, garanderen onze theekoppen duurzaamheid en een luxe uitstraling. Verkrijgbaar in diameters van minder dan 10 cm tot 14 cm, bieden wij een scala aan opties om aan uw specifieke behoeften en voorkeuren te voldoen. Of u nu kiest voor de elegante designs van Olympia, de robuuste afwerkingen van Churchill, of de eigentijdse stijlen van Utopia, onze theekoppen zorgen voor een verfijnde drinkervaring.

 

Deze collectie omvat ronde vormen die perfect in de hand liggen en stapelbare ontwerpen voor gemakkelijke opslag en efficiënt ruimtegebruik. Dankzij de beschikbare materialen zoals Porselein en Stoneware, blijft de temperatuur van uw thee langer behouden, wat bijdraagt aan een superieure serveerervaring. Verrijk uw theeservice met onze zorgvuldig geselecteerde theekoppen, die zowel esthetisch aantrekkelijk als praktisch zijn voor dagelijks gebruik in elke professionele setting.