Verfijn uw zoekopdracht
- Wit (5)
- Zwart (2)
Linnen servetten
Linnen servetten geven een luxueuze en verfijnde uitstraling aan elke gedekte tafel. Beschikbaar in verschillende vormen en materialen, perfect voor een stijlvolle presentatie.
Mitre Essentials Ocassions servet wit 51x51cm (10 stuks)
100% polyester. 51x51cm. 10 stuks.
slechts € 1,58 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,79 Excl. BTW
( € 1,58 per stuk )

Mitre Essentials Ocassions servet zwart 51x51cm (10 stuks)
100% polyester. 51x51cm. 10 stuks.
slechts € 1,59 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,89 Excl. BTW
( € 1,59 per stuk )

Mitre Luxury Luxor servet wit 55x55cm (10 stuks)
550(B) x 550(L)mm | 55,9 x 55,9 cm
slechts € 2,45 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 24,49 Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )

Mitre Luxury Luxor tafelkleed wit 173cm diameter
100% katoen. 173(Ø)cm.
€ 25,99
Excl. BTW

Mitre Luxury Luxor katoenen servetten klimopblad wit 450 x 450 mm (10 stuks)
450(B) x 450(L) mm | 45,7 x 45,7 cm | Aantal stuks: 10
slechts € 2,02 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 20,19 Excl. BTW
( € 2,02 per stuk )

Mitre Luxury Satin Band servetten katoen wit (10 stuks)
550(B) x 550(L)mm | 54,6 x 54,6 cm | Aantal: 10 stuks
slechts € 2,50 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 24,99 Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )

Servetten zwart gestreept (10 stuks)
56(b)x46(d)cm. 100% polyester.
slechts € 2,11 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 21,09 Excl. BTW
( € 2,11 per stuk )





